Siemens BF525LMS0

  • Zľava 23 %
  • Doprava zadarmo

Typ ovládania: elektronické, Gril: Nie, Vnútorný objem: 20 L, Mikrovlnný výkon: 800 W,


Cena 283,00 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 369,00 € Zobraziť nápoveď

5,66 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Siemens BF525LMS0 je určená pre energeticky úsporné rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. Ovládanie je elektronické TouchControl prostredníctvom tlačidiel. Dvierka sa otvárajú tlačidlom. Mikrovlnná rúra ponúka 5 stupňov výkonu s maximálnym výkonom 800 W (90 W,180 W,360 W, 600 W, 800 W). Vnútorný objem mikrovlnnej rúry Siemens BF525LMS0 dosahuje 20 l. Otočný tanier je sklenený v priemere 25,5 cm. Z hľadiska bezpečnosti je vo výbave bezpečnostné vypínanie rúry a chladiaci ventilátor.

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie elektronické TouchControl. Vďaka nemu, môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry Siemens BF525LMS0 s nerezovým lemom so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry z nehrdzavejúcej ocele ponúka dostatočne vnútorný objem 20 litrov. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete z 5 stupňov ohrevu : 90 W,180 W,360 W, 600 W, 800 W

  • funkcie mikrovlnnej rúry: 4 rozmrazovacie a 3 programy pre varenie
  • pamäťová funkcia (1 nastavenie)

Interiér je vybavený osvetlením a skleným otočným tanierom v priemere 25,5 cm. K dispozícii je bezpečnostný spínač a chladiaci ventilátor. Maximálny výkon mikrovlnnej rúry dosahuje 800 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Nie
Vnútorný objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens BF525LMS0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené