Siemens BF550LMR0

  • Doprava zadarmo

Typ ovládania: mechanické, Gril: Nie, Vnútorný objem: 25 L, Mikrovlnný výkon: 900 W,


Cena 349,00 €

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Siemens BF550LMR0 je určená pre energeticky úsporné rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. Ovládanie je mechanické otočným voličom. Dvierka sa otvárajú tlačidlom. Mikrovlnná rúra ponúka 5 stupňov výkonu s maximálnym výkonom 900 W (90 W,180 W,360 W,600 W, 900 W). Vnútorný objem mikrovlnnej rúry Siemens BF550LMR0 dosahuje 25 l. Otočný tanier je sklenený v priemere 31,5 cm. Z hľadiska bezpečnosti je vo výbave bezpečnostné vypínanie rúry a chladiaci ventilátor.

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie mechanické a je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča umiestneného naboku. Vďaka nemu, môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča sa otvárajú stlačením tlačidla. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry Siemens BF550LMR0 s nerezovým lemom so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry z nehrdzavejúcej ocele ponúka dostatočne vnútorný objem 25 litrov. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým LED osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete z 5 stupňov ohrevu : 90 W,180 W,360 W,600 W, 900 W s invertorom. Interiér je vybavený osvetlením a skleným otočným tanierom v priemere 31,5 cm. K dispozícii je bezpečnostný spínač, tlačidlo štart/stop a spínač kontaktu dverí a chladiaci ventilátor. Maximálny výkon mikrovlnnej rúry dosahuje 900 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania mechanické
Gril Nie
Vnútorný objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens BF550LMR0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené