Siemens CF634AGS1

Zľava 27 %
Doprava zadarmo

Typ ovládania: mechanické, Gril: Nie, Vnútorný objem: 36 L, Mikrovlnný výkon: 900 W,


Cena 699,00 €

Zľava 27% z pôvodnej ceny: 955,00 € Zobraziť nápoveď

13,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Siemens CF634AGS1 je určená pre energeticky úsporné rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. Ovládanie je elektronické, k dispozícii je aj TFT displej s výbornou čitateľnosťou z každého uhla a elektronické hodiny, otočný volič. Mikrovlnná rúra ponúka 5 stupňov výkonu s maximálnym výkonom 900 W (90 W,180 W,360 W,600 W, 900 W) s invertorom. K dispozícii je aj cook Control, váhová automatika s 3 varnými programami. Dvierka sú výklopné s dizajnovým madlom. Vnútorný objem mikrovlnnej rúry Siemens CF634AGS1 dosahuje 36 l. Z hľadiska bezpečnosti je vo výbave bezpečnostné vypínanie rúry, tlačidlo štart/stop a spínač kontaktu dverí.

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry  je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča umiestneného vstrede. Vďaka nemu, TFT displeju môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča sú výklopné s dizajnovým madlom. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry Siemens CF634AGS1 s nerezovým rámom so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry z nehrdzavejúcej ocele ponúka dostatočne vnútorný objem 36 litrov. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým LED osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete z 5 stupňov ohrevu : 90 W,180 W,360 W,600 W, 900 W s invertorom. K dispozícii sú aj cooc Control, váhová automatika s 3 varnými programami. K dispozícii je bezpečnostný spínač, tlačidlo štart/stop a spínač kontaktu dverí. Maximálny výkon mikrovlnnej rúry dosahuje 900 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania mechanické
Gril Nie
Vnútorný objem 36 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens CF634AGS1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené