Siemens CO565AGS0

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
679,00 €

Pôvodná cena 989,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,58 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra s mikrovlnami a pridanou parou Siemens CO565AGS0 pre dokonalú distribúciu tepla. Túto vstavanú rúru môžete využiť pre mikrovlnný ohrev s funkciou pridanej pary, je určená pre energeticky úsporné rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. Ponúka mikrovlnnú rúru s funkciami ohrevu: mikrovlnný ohrev, para, veľkoplošný gril, maloplošný gril s maximálnym výkonom 1000 W a 5 stupňami výkonu: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W a 1000 W s rozsahom teplôt od 40 °C - 230 °C. Gril a mikrovlnné stupne výkonu 90 W, 180 W, 360 W a 600 W je možné kombinovať. Všetky ohrevné kombinácie môžete použiť samostatne alebo v kombinácii. K dispozícii sú aj 3 rôzne úrovne pary, CookControl15 (4 rozmrazovacie a 11 programov na varenie), rýchloohrev Rapid. Ovládanie Siemens CO565AGS0 je veľmi komfortné prostredníctvom otočného podsvieteného voliča a LCD displeja. Rúru vyčistíte čistiacim programom alebo programom na odvápnenie. Zásobník na vodu je umiestnený mimo varného prietoru a má objem 0,8 l. Dvierka sú výklopné s dizajnovým madlom z nehrdzavejúcej ocele.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 31 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Electrolux EOB9851ZOZ Electrolux EOB9851ZOZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná parná rú­ra Electrolux EOB9851ZOZ s in­teg­ro­va­nou fun­kciou pa­ry a fun­kciou vákuové varenie, má vnú­tor­ný ob­jem 70 l. Rú­ra je vy­ba­ve­ná fun­kciou čis­te­nia pa­rou, tak­že sta­ros­ti s ruč­ným umý­va­ním rú­ry od­pa­da­jú. Vďa­ka mä­so­vej son­de je jed­no­du­ché zis­tiť, ke­dy prip­ra­vo­va­né mä­so do­sia­hlo správ­nu vnú­tor­nú tep­lo­tu, bez nut­nos­ti ot­vá­ra­nia dvie­rok rú­ry. Par­né pe­če­nie je mož­né na troch úrov­niach.

Základné parametre

 • Trieda energ.účinnosti: A+
 • Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
 • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je prostredníctvom otočného podsvieteného voliča doplneného LCD displejom. Vďaka nemu, môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Rúra s mikrovlnami  je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej rúry s mikrovlnami Siemens CO565AGS0 je s nerezovým lemom so sklenými dvierkami. Interiér rúry ponúka dostatočný vnútorný objem 36 litrov. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Je elektrická s objemom 36 l a ponúka rôzne druhy ohrevu s rozsahom teplôt 40 °C - 230 °C. Vybrať si môžete z 5 stupňov ohrevu :  90 W, 180 W, 360 W, 600 W a 1000 W. Vstavaná rúru s mikrovlnami môžete použiť na ohrev s pridaním pary: mikrovlnný ohrev, para, veľkoplošný gril, maloplošný gril s maximálnym výkonom 1000 W. Gril a mikrovlnné stupne výkonu 90 W, 180 W, 360 W a 600 W je možné kombinovať. Všetky ohrevné kombinácie môžete použiť samostatne alebo v kombinácii. K dispozícii sú aj 3 rôzne úrovne pary, CookControl15 (4 rozmrazovacie a 11 programov na varenie), rýchloohrev Rapid.Dvierka rúry sú výklopné doplnené dizajnovým madlom z nehrdzavejúcej ocele. K dispozícii je bezpečnostný spínač a chladiaci ventilátor. Maximálny výkon mikrovlnnej rúry dosahuje 1000 W. Zásobník na vodu je umiestnený mimo varného priestoru a má objem 0,8 l.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 36 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3100 W
Typ čistenia: Žiadny
Teplovzdušná funkcia: Nie
Počet funkcií: 15

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Žiadny
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,4 cm
Výška: 45,5 cm
Hĺbka: 54,5 cm
Hmotnosť: 25 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 1x sklenená panvica

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Žiadny
Počet funkcií: 15

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 36 L
Celkový výkon rúry: 3100 W
Teplovzdušná funkcia: Nie

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: CO565AGS0

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Plechy a rošty

Crisp misky,taniere

Čis. bielej techniky

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore