Siemens CT636LES6 HomeConnect (WiFi)

Zobraziť


Vstavaný kávovar, Typ kávovaru: Vstavané kávovary, Smart ovládanie mobilom: Áno", Maximálny prevádzkový tlak: 19 Bar, Vstavaný displej: Áno, Spôsob prípravy peny: automatická, Mletá káva: Áno, Príkon: 1600 W, Objem vodného zásobníka: 2400, Objem vodného zásobníka: 2400 ml, Odvápňovací systém: Áno, Samočistenie: Áno, Počet prednastavených nápojov: 7, Prednastavené programy: Áno, Odvápňovací systém: Áno, Samočistenie: Áno, Automatické vypnutie: Áno, Farba: nerez, Výška: 45,5 cm, Šírka: 59,4 cm, Hmotnosť: 19,86 kg. Viac info


Cena 2 099,00 €

Zľava 22 % z predchádzajúcej ceny: 2 699,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 41,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 209,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Vstavané automatické espresso Siemens CT636LES6 s TFT displejom. K dispozícii máte ľahko prístupné zásobníky na vodu (2,4L), kávové zrná (500g) a mlieko (0,5L). Oceníte automatický čistiaci program, ukazovateľ zbývajúcich počtov šálok do výmeny filtra, odvápnenia a čistenia, separátny zásobník na mletú kávu, nastaviteľnú veľkosť šálky, nastaviteľnú hrúbku zomletia kávy a pripojenie k wifi. Kávovar vám pripraví až 17 rôznych druhov kávy. Príkon 1600 W. Tlak: 19 Bar. Farba: Ušľachtilá oceľ.

Vstavané automatické espresso Siemens CT363LES6

 • TFT displej
 • 8 užívateľských profilov
 • Smart aplikácia Home Connect (pripojenie cez Wi-Fi) - umožňuje prípravu kávy na diaľku
 • Coffee Playlist (zadanie viac nápojov naraz) a Coffee World (až 17 rôznych receptov)
 • Automatické čistenie (aj mliečnej sparovacej jednotky)

Zaujímavé funkcie

 • SensoFlow System: inovatívny ohrevný systém zaručí vždy maximálny pôžitok z kávy, vďaka ideálnej, konštantnej teplote sparovania
 • OneTouch funkcia: Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Káva, Cappuccino, Latte Macchiato, Káva s mliekom pripravíte stlačením jedného tlačidla
 • AromaDouble Shot - extra silná káva pri zachovaní správnej arómy
 • Individuálne nastavenie teploty nápoja: káva - 3 stupne, horúca voda: 4 stupne
 • Voliteľný BRITA vodný filter: vylepšuje chuť kávy a predlžuje životnosť spotrebiča

Ideálna teplota sparovania pre maximálnu arómu

Aby sa zabezpečilo uvoľnenie plnej vôni espressa, musí byť káva pripravovaná pri správnej teplote. Ideálna teplota pre dokonalé espresso je medzi 90°C až 95°C. Pokiaľ je teplota nižšia, neuvoľní sa všetka chuť a vôňa z kávy. Pokiaľ je teplota príliš vysoká, káva získa "spálenú" chuť a vôňu. Plne automatické kávovary EQ so systémom sensoFlow System ohrievajú vodu vždy na správnu teplotu a udržujú ju počas celej doby prípravy kávy. Profesionálna technológia, ktorá zabezpečí profesionálne pripravené espresso.

Extra silná káva: aromaDouble Shot

Extra silná káva bez kompromisov v aróme - vďaka inovatívnej technológii aromaDouble Shot funkcii. S touto funkciou sa namelie a uvarí káva s tou najlepšou arómou. Funkcia aromaDouble Shot zabezpečí, že káva nebude mať horkú pachuť. To všetko vďaka menšiemu množstvu vody, ktoré uvolní menej horkosti a zaručí, že do vašej šálky sa dostane len to najlepšie z kávových zŕn.

Individuálne množstvo

Pre vytvorenie výnimočnej kávy nielen pre štandardnú veľkosť šálky, ale aj pre ostatné veľkosti, potrebujete perfektné technológie. Vďaka funkcii individualCup Volume nastavíte až 5 rôznych úrovní ku každej z prednastavených veľkostí šálky "malá", "stredná" a veľká".

Perfektný výsledok stlačením jedného tlačidla

Bez ohľadu na to, po akej kávovej špecialite túžite - latte macchiato, cappuccino alebo silné espresso - vďaka funkcii oneTouch Function vám plne automatický kávovar pripraví skvelý pôžitok z kávy na jedno stlačenie tlačidla - tak jednoduché to je! Systém pripraví kávu alebo mliečnu špecialitu automaticky, tak ako to máte radi.

Neuveriteľne jemný, neporovnateľne tichý

Mimoriadne tichý, uzavretý mlynček z vysoko kvalitných keramických materiálov a takmer nehlučný pri mletí vašich obľubených kávových zŕn. Tri sofistikované mlecie zóny zabezpečia, že sú zrná zakaždým dokonale namleté. Vzhľadom k tomu, že sa keramický materiál - na rozdiel od ocele - prakticky neopotrebuje, kvalita vašej kávy je zaručená.

Získajte maximum z každého zrna

Rôzne druhy zŕn majú množstvo rozdielnych vlastností, ako je veľkosť, obsah vody a oleja. Všetky tieto faktory ovplyvňujú množstvo namletej kávy zo zŕn a taktiež silu kávy. Inteligentný coffeeSensor System automaticky prispôsobí dĺžku mletia podľa druhu používaných zŕn a vy tak budete mať dokonalé množstvo namletej kávy pre požadovanú silu kávy.

Zakaždým čerstvá, uvarená voda

Jednoduchá funkcia singlePortion® Cleaning čistí všetky trúbky vo vašom spotrebiči po každej príprave kávy - tak je na prípravu vašej kávy použitá vždy čistá, čerstvá voda. Dokonalosť až do posledného detailu pre maximálny pôžitok.

Pre dlhotrvajúci pôžitok z kávy

Funkcia calc'nClean naraz čistí a odstraňuje vodný kameň. Vďaka tomuto servisnému programu je čistenie kávovaru neuveriteľne jednoduché. Predĺžite tak jeho životnosť a tým aj váš pôžitok z výnimočnej kávy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Spôsob prípravy peny automatická
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

4 recenzie Siemens CT636LES6 HomeConnect (WiFi)

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Dušan

10. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Fajna kava

Denisa

2. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéKatarína

4. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Jednoduché ovladanie
 • Wifi pripojenie
 • Vyborna kava
 • Skvely dizajn
 • Žiadne negatíva sme zatiaľ nenašli

Kvalitný vstavany kavovar od značky Siemens, vo veľmi peknom dizajne..super sedí s ostatnymi spotrebičmi v kuchyni a kávu si naozaj každý vychvaľuje.


Marína

15. 10. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Plne automaticky kavovar
 • Ziadne

Absolutna spokojnist