Siemens ED675FQC5E

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
559,00 €

Pôvodná cena 800,38 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 11,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Siemens ED675FQC5E, fazetový dizajn v čiernom prevedení umožňuje rýchle, bezpečné a čisté varenie, naviac s nízkou spotrebou energie. Ponúka 4 varné zóny rôzneho výkonu s inovatívnymi funkciami. CombiZone: ponúka väčšiu flexibilitu vďaka spojenie dvoch varných zón. FryingSensor: automaticky udržuje požadovanú teplotu panvice po zahriatí, aby sa zabránilo pripáleniu. Ovládanie touchSlider umožňuje nastaviť teplotu priamym dotykom alebo posunom prsta po teplotnej stupnici. Má 17 výkonových stupňov. Ponúka rad funkcií ako napríklad PowerBoost - zvýšenie výkonu až o 50 %, powerMove, ReStart, QuickStart alebo aj časovač s funkciou vypnutia. Nechýba ani 2-stupňový ukazovateľ zostakového tepla pre každú varnú zónu, hlavný vypínač, funkcia powerManagement a ukazovateľ spotreby energie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 30 %

Zvážte aj tento produkt

AEG Mastery FlexiBridge IKE64471FB AEG Mastery FlexiBridge IKE64471FB

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Indukčná varná doska AEG Mastery FlexiBridge IKE64471FB v čiernom prevedení so skosenými hranami. Varná doska ponúka zóny s rôznym výkonom. Môžete vytvoriť z varných zón jednu veľkú s funkciou FlexiBridge pomocou dotyku na tlačidle. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je posuvné dotykové s osvetlením, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Varná doska AEG Mastery FlexiBridge IKE64471FB je vybavená aj minútkou a ukazovateľom času. Nechýba akustický signál.

Základné parametre

  • Šírka: 59 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Pôsobivý dizajn

Siemens ED675FQC5E indukčná varná doska  zaujme nielen mnohými skvelými a využiteľnými funkciami, ale aj svojim  neobyčajným vzhľadom. Fazetový dizajn : disponuje svojim elegantným a moderným vzhľadom. Spolu s ostatnými spotrebičmi bude vaša kuchyňa pôsobiť naozaj dokonale. CombiZone: ponúka väčšiu flexibilitu vďaka spojenie dvoch varných zón. Rovnomerná distribúcia a rozloženie tepla je ideálna pre prípravu pokrmov na veľkej panvici alebo pekáči. 

Funkcia fryingSenzor

FryingSensor uľahčuje pečenie a vyprážanie. Zabezpečia, aby zelenina zostala pevná a chrumkavá, aby mäso bolo prepečené na stupeň, ktorý požadujete a palacinky budem všetky krásne zlatisté. Riadené teplo chráni vitamíny a živiny, čím predlžujete aj životnosť vášho riadu a chúlostivých materiálov.

TouchSlider

Inovatívna technológia touchSlider vám umožňuje regulovať teplotu varných zón buď priamym poklepaním na prevádzkové stupnici alebo posúvaním prsta pozdĺž nej. Teplotu môžete nastaviť od pol stupňa výkonu do maximálneho nastaväjú 9.

ED675FQC5E

Prakticky a rýchlo

PowerBoost funkcia vám skráti dobu uvedenie do varu, a teda aj celkovú dobu varenia. Varenie s touto doskou sa stáva rýchlejšie a úspornejšie. Šetríte tak nielen čas, ale aj peniaze a životné prostredie.

Začnite variť bez zbytočného čakania

Funkcia QuickStart detekuje, kam ste umiestnili nádobu, a automaticky zobrazí zodpovedajúcu varnú zónu na ovládacom paneli. Môžete začať ihneď a bez zbytočného odkladu zvoliť požadovaný stupeň výkonu.

ReStart

S funkciou ReStart sa pri prevarení sa varná doska automaticky vypne a uloží posledné vybraté nastavenie.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, funkcia powerManagement - nastavenie maximálneho príkonu dosky, hlavný vypínač, blokácia ovládacieho panelu na 20 s pri čistení počas varenia a ukazovateľ spotreby energie.

4 indukčné varné zóny

Indukčné varné dosky generujú teplo iba tam, kde je to potrebné a to je v spodnej časti panvice. Nízka teplota chráni veľké ruky aj malé ručičky pred popálením. 17 stupňov nastavenia regulácie pre indukciu, presnú reguláciu tepelného výkonu, aby vyhovoval vašim rôznym potrebám varenia. Funkcia powerMove zabezpečuje pohodlné varenie vďaka prednastaveným stupňom výkonu.

varné zóny:

  •    1 x 380 mm x 210 mm, 3.6 kW indukčná varná zóna alebo 2 x 190 mm, 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna
  •  1 x 380 mm x 210 mm, 3.6 kW indukčná varná zóna  alebo 2 x 190 mm, 210 mm , 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna 

sie

Pripojené súbory

Siemens ED675FQC5E [*.pdf, 10.17 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60,2 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 220-240
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 12,601 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Dizajn

Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: ED675FQC5E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore