Siemens ED875FSB5E

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
579,00 €

Pôvodná cena 670,38 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 11,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Siemens ED875FSB5E s dotykovým ovládaním a šírkou 80 cm vám ponúka flexibilné varenie vďaka combiZone a 2 klasickým varným zónam. Ovládanie touchSlider umožňuje nastaviť teplotu priamym dotykom alebo posunom prsta po teplotnej stupnici. PowerMove pre pohodlné varenie vďaka prednastaveným stupňom výkonu. Kratší čas uvedenia do varu s až o 50% väčším výkonom, vďaka funkcii poverBoost. Bezpečné vypnutie varných zón po uplynutí nastaveného času varenia pomocou funkcie timer s vypínaním.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %

Zvážte aj tento produkt

Siemens EX875KYW1E Siemens EX875KYW1E

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Na objednávku
 

1 159,00 €

Indukčná varná doska Siemens EX875KYW1E s fazetovým dizajnom v šírke 80 cm a pečúcim senzorom PerfectFry s 5 úrovňami stupňov teploty a flexInduction Plus zónou. K dispozícii sú 4 indukčné varné zóny (2 x flexZone) so 17 výkonovými stupňami a PowerBoost a panBoost funkciou pre všetky zóny s funkciou ReStart, Assist. Timer s funkciou vypnutia pre všetky zóny. Nechýba funkcia udržiavania teploty, cookConnect system (s hodiacim sa odsávačom pár). Funkcia powerMove Plus umožňuje intuitívne ovládanie stupňov výkonu len pohybom hrnca. Z bezpečnostného hľadiska je vybavená rozpoznaním prítomnosti hrnca, bezpečnostným vypínaním, detskou poistkou, funkciou zablokovania varného panelu pri čistení, 2-stupňový digitálny ukazovateľ zostatkového tepla pre každú zónu. Ovládanie Siemens EX875KYW1E je umiestnené vpredu prostredníctvom FullTouch TFT displeja.

Základné parametre

  • Šírka: 81,2 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Idukčný varný panel

Indukčný varná doska Siemens ED875FSB5E s fazetovým dizajnom umožňuje rýchle, bezpečné a čisté varenie, naviac s nízkou spotrebou energie. Teplo je odovzdávané priamo do hrncov a panvíc a ich obsah je ohrievaný pomocou indukčných cievok, bez zahrievania varného panelu. Čas ohrevu je kratší, vyššia bezpečnosť a varný panel sa čistí oveľa jednoduchšie. K dispozícii máte 17 výkonových stupňov takže si viete zvoliť vždy najoptimálnejší pre každý druh prípravy pokrmu. Indukčné varné zóny s možnosťou combiZone sa ovláda jednoducho pomocou senzorového ovládania touchSlider

CombiZone

Spojením dvoch indukčných varných zón v jednu získate optimálny priestor pre veľké pekáča a hrnce. Túto funkciu oceníte nielen pri príprave veľkého množstva pokrmov.

Regukácia teploty-TouchSlider

Naše inovatívne technológie touchSlider vám umožňuje regulovať teplotu varných zón buď priamym poklepaním na prevádzkové stupnici alebo posúvaním prsta pozdĺž nej. Teplotu môžete nastaviť od pol stupňa výkonu do maximálneho.

PowerBoost

Praktická funkcia PowerBoost pre všetky zóny urýchľuje čas na dosiahnutie požadovanej teploty platne. Funkcia powerBoost zvyšuje výkon až o 50%. To môže ušetriť až 35% času potrebného k zahriatiu hrncov alebo varenie veľkého množstva tekutín. Medzi ďalšie funkcie varnej dosky patrí QuickStart, alebo ReStart.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj rozpoznanie prítomnosti hrnca, funkcia powerManagement - nastavenie max.príkonu varného panelu bezpečnostné vypínanie detská poistka.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine ED875FSB5ESK (stiahnuť) [*.pdf, 3.85 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 81,2 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Typ horného povrchu: Indukčné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 81,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 15,796 Kg

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Dizajn

Typ horného povrchu: Indukčné
Malá varná zóna (počet): 1
Štandardná varná zóna: 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Áno
Skosené hrany: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: ED875FSB5E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore