Siemens EH675LFV1E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
639,00 €

Pôvodná cena 809,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,78 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Siemens EH675LFV1E s fazetovým dizajnom v šírke 60 cm a pečúcim senzorom PerfectFry s 5 úrovňami stupňov teploty. K dispozícii sú 4 indukčné varné zóny so 17 výkonovými stupňami a PowerBoost funkciou pre všetky zóny (1 zóna s automatickým rozšírením na pečiacu zónu) s funkciou quickStart. Timer s funkciou vypnutia pre všetky zóny. Nechýba funkcia udržiavania teploty, cookConnect system (s hodiacim sa odsávačom pár). Z bezpečnostného hľadiska je vybavená rozpoznaním prítomnosti hrnca, bezpečnostným vypínaním, detskou poistkou, funkciou zablokovania varného panelu pri čistení, 2-stupňový digitálny ukazovateľ zostatkového tepla pre každú zónu. Ovládanie Siemens EH675LFV1E je umiestnené vpredu prostredníctvom dual lightSlidera.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 21 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Siemens EX675LYV1E Siemens EX675LYV1E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Indukčná varná doska Siemens EX675LYV1E s fazetovým dizajnom a flexIndukciou pre viac flexibility pri varení v šírke 60 cm. K dispozícii je funkcia powerMove Plus, pre intuitívne ovládanie stupňov výkonu pohybom hrnac (3 teplotné zóny). K dispozícii sú 4 indukčné varné zóny (2 x flexZone) so 17 výkonovými stupňami a PowerBoost funkciou pre všetky zóny a pečúcim senzorom PerfectFry s 5 úrovňami stupňov teploty. Timer s funkciou vypnutia pre všetky zóny. Nechýba funkcia udržiavania teploty, cookConnect system (s hodiacim sa odsávačom pár). Z bezpečnostného hľadiska je vybavená rozpoznaním prítomnosti hrnca, bezpečnostným vypínaním, detskou poistkou, funkciou zablokovania varného panelu pri čistení, 2-stupňový digitálny ukazovateľ zostatkového tepla pre každú zónu. Ovládanie Siemens EX675LYV1E je umiestnené vpredu prostredníctvom dual lightSlidera.

Základné parametre

 • Šírka: 60,2 cm
 • Typ varnej dosky: Indukčná
 • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktický pomocník

Varné dosky Siemens prichádzajú v niekoľkých veľkostiach. Výber varnej dosky závisý od priestorovej dostupnosti vo vašej kuchyni, veľkosti domácnosti a vašich osobných návykov pri varení. Pomocou Dual Slidera sa Vám bude so štyrmi varnými zónami pracovať jednoducho a pohodlne. Teplotu si nastavíte presne podľa vlastnej potreby. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka.

Varné zóny

To, že sú indukčné varné dosky oveľa bezpečnejšie ako tie klasické, vieme. Navyše sa s nimi varí oveľa rýchlejšie i úspornejšie. Generujú teplo len tam, kde je to za potrebu, a teda na dne hrnca. Indukčná varná doska Siemens EH675LFV1E disponuje funkciou PowerBoost a PanBoost, Restart, Quickstart, timerom pre vypnutie a funkciou udržiavania teploty. Varné zóny sú vybavené rozpoznaním prítomnosti hrnca, časovačom a minútkou. K dipsozícii je 17 výkonových stupňov.

 • 1 x Ø 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW) indukčná varná zóna
 • 1 x Ø 180 mm, 2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna
 • 1 x Ø 145 mm, 1.4 kW (max. výkon 2.2 kW) indukčná varná zóna
 • 1 x Ø 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna

Flexibilita

S flexiindukčnou zónou prináša viac flexibility pri varení a viac priestoru pre vaše hrnce a panvice. Vďaka nej si viete nastaviť optimálnu veľkosť varnej zóny jediným dotykom. Ak chcete napríklad použiť veľký pekáč, je k dispozícii 1 varná zóna s automatickým rozšírením na pečiacu zónu.

Home Connect

Home Connect: poskytuje informácie o vašej varnej doske, bez ohľadu na to, kde ste - pomocou ľahko použiteľnej aplikácie Home Connect. (iba v krajinách, kde je k dispozícii služba Home Connect). Aplikácia Home Connect je dostupná iba vo vybraných krajinách. Aby ste  ju mohli používať, musíte si vytvoriť užívateľský účet a zaregistrovať sa u HomeConnect GmbH.

Frying Sensor+

Pre každého kuchára je najväčšou výzvou správne vystihnúť okamih, kedy je olej na panvici pripravený na vyprážanie. Ak začneme smažiť skôr, dokonale rezne nebudú chrumkavé, ak neskôr olej sa nám môže pripáliť. Senzor na vyprážanie fryingSensor Plus je dokonalým pomocníkom: akonáhle dosiahne teplota oleja v panvici požadovanú teplotu ozve sa akustický signál a viete, že môžete začať vyprážať. Senzor sa zároveň stará automaticky o udržanie požadovanej konštantnej teploty v priebehu celého procesu vyprážania. Senzor je úplne presný a možete sa na neho spoľahnúť.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, bezpečnostné vypínanie, možnost zablokovania ovládacieho panelu na 20 sekúnd pri čištení behom varenia a hlavný vypínač.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60,2 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 220-240
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60,2 cm
Výška: 0,51 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 15 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Dizajn

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 3
Flexi zóna: ne
Kovový Rámček: Nie

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: EH675LFV1E

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore