Siemens ER3A6AD70

Zľava 26 %
Doprava zadarmo

Šírka: 30.2 cm, Typ varnej dosky: Plynová, Počet horákov/varných zón: 1, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn,


Cena 479,00 €

Zľava 26% z pôvodnej ceny: 645,00 € Zobraziť nápoveď

9,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Siemens ER3A6AD70, plynová domino varná doska s technológiou stepFlame pre precízne nastavené plameňa v deviatich krokoch. Digitálny 7-segmentový displej zobrazuje zvolený stupeň výkonu. Duálny Wok horák s dvojitým plameňom a výkonom 6 kW je ideálny pre prípravu širokej škály jedál, dokonca aj väčšie množstvo. Liatinové rošty sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu - extrémne jednoduché čistenie. Plynovú varnú dosku Siemens ER3A6AD70 ovládate pomocou mečovitého ovládacieho gombíku s integrovaným zapaľovaním doplneného o digitálny displej. Disponuje aj indikátorom zostatkového tepla a termoelektrickou poiskou zhasnutia plameňa.

Siemens ER3A6AD70

Plynová varná doska je vyrobená v elegantnom dizajne, ktorý skvele zapadne do každej modernej kuchyne. Disponuje špeciálnym plochým WOK horákom. Varnej doske tiež dominuje masívny liatinový rošt pod hrnce a v prednej časti sa nachádzaj otočný gombík pre ovládanie. Varná doska môže byť kombinovaná s Domino sklokeramickými panelmi.

WOK horák

Horák WOK je neodmysliteľnou súčasťou ázijskej kuchyne. Designový horák - extrémne plochý v porovnaní so štandardným horákom. Dva kruhové prstence dodávajú výkon až 6 kW a tak sa panvice rýchlo zahrejú. Vnútorný a vonkajší prstencový plameň je nastavovaný jedným ovládačom - presne podľa potrieb pre aktuálne varenie na woku - a na pohľad skutočne v SlimlLne design.

Technológia stepFlame

Precízne ovládanie teploty pomocou presného nastavenia intenzity plameňa v deviatich krokoch. Digitálny 7-segmentový displej zobrazuje zvolený stupeň výkonu.

Termoelektrická poistka zhasnutia plameňa

Plynová varná doska je vybavená sú užitočnou termoelektrickou poistkou, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa. Tak bude varenie nielen kvalitné a efektívne, ale i maximálne bezpečné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 30.2 cm
Typ varnej dosky Plynová
Počet horákov/varných zón 1
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens ER3A6AD70

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené