Siemens EU645BEB1E

Zobraziť

Zľava 31 %
Doprava zadarmo

Šírka: 58.3 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, 220-240, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 4.6 kW,


Cena 359,00 €

Zľava 31% z pôvodnej ceny: 519,00 € Zobraziť nápoveď

7,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Indukčná varná doska Siemens EU631BEF1E s inovatívnymi funkciami pre väčšiu flexibilitu pri varení. Moderný komfort ovládania vďaka digitálnemu displeju. Timer s funkciou vypnutia bezpečne vypne varnú zónu, akonáhle uplynie nastavený čas varenia. Funkcia powerBoost zvyšuje výkon až o 50 %. To ušetrí až 35 % času, ktorý je potrebný pre zahriatie hrncov alebo uvarenie veľkého množstva. Dizajn - s plošným rámom. Napájanie 230 V, max. príkon 4600 W.

Power Indukcia

Ihneď horúce. Ihneď studené. Teplo je odovzdávané priamo do hrncov a panvíc a ich obsah je ohrievaný pomocou indukčných cievok, bez zahrievania varného panelu. Tým je čas ohrevu je kratší, vyššia bezpečnosť a varný panel sa čistí oveľa jednoduchšie.

Ovládanie

Ovládanie spotrebiča je zabezpečené touchControl +/- (easyTouch). Varné zóny je možné zapnúť alebo vypnúť jednoduchým dotykom prsta.

Funkcia Power Boost

Inovatívna sklokeramická varná doska disponuje funkciou Power Boost, ktoré vylepšuje komfort používania a tiež zlepšuje výsledky varenia. S touto funkciou môžete nastaviť zvýšenie výkonu a taktiež aj uvedenie jedla do varu o 50% rýchlejšie.

PowerManagement

Funkcia PowerManagement umožní nastavenie maximálneho príkonu indukčnej dosky. Na každej platni si môžete podľa svojich potrieb vybrať zo 17 stupňov. Medzi ďalšie funkcie varnej dosky patrí QuickStart, alebo ReStart. Medzi ďalšie funkcie varnej dosky patrí funkcia QuickStart, alebo ReStart.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Ak zväčša pripravujete rýchle a ľahké jedlá, indukčná varná doskabude pre Vás jasnou voľbou. Pre každú varnú zónu si môžete zvoliť, kedy sa vypne. Z bezpečnostných prvkov nemožno opomenúť ani možnosť blokácie ovládacie panelu na 20 sekúnd pri čistení počas varenia. 

Varné zóny

  • 1 x Ø 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW) indukčná varná zóna
  • 1 x Ø 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW) indukčná varná zóna
  • 1 x Ø 145 mm, 1.4 kW (max. výkon 2.2 kW) indukčná varná zóna
  • 1 x Ø 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 58.3 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V, 220-240
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 4.6 kW

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Siemens EU645BEB1E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Tomàš

3.1.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon

Dobrá voľba za rozumnú cenu. <br />