Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr SIGN 2756 Liebherr SIGN 2756

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Na objednávku
 

1 729,00 €

Vstavaná skriňová mraznička Liebherr SIGN 2756 Premium NoFrost je zaradená do energetickej triedy A++. NoFrost systém zabraňuje tvorbe námrazy a nie je potrebné jej odmrazovanie. Celkový využiteľný objem mrazničky 157 l. Maximálna hlučnosť dosahuje 37 dB. Ovládanie je elektronické pomocou digitálneho ukazovateľa MagicEye. Vnútorné vybavenie tvorí 6 zásuviek z priehľadného plastu, 2 misky na ľadové kocky, LED osvetlenie a sklenené odkladacie police. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu až 14 hodín. V mrazničke Liebherr SIGN 2756 Premium NoFrost nechýba optický a akustický výstražný signál.

Základné parametre

 • Vstavaný displej: Áno
 • Trieda energ.účinnosti: A++
 • Celkový čistý objem: 157 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vstavaná skriňová mraznička Siemens

Kvalita od firmy Siemens vám prinesie tradične spoľahlivé spotrebiče do vašej kuchyne. Model je vysoko kvalitný a v modernom trendy prevedení. Zabudovateľnú mrazničku coolConcept Siemens GI38NP60 už vďaka technológii NoFrost nebudete musieť odmrazovať. Mraznička je extra úsporná v triede A++, takže vám šetrí financie a nezaťaží rodinný rozpočet. So systémom softClose Door sa dvere vždy automaticky a jemne zatvárajú. Pomocou prehľadného ovládacieho panelu touchControl je možné jednoducho a presne regulovať teplotu a aktivovať všetky funkcie iba jemným dotykom. Mraznička je v elegantnom bielom dizajne s integrovaným LED osvetlením. K dispozícii máte aj supermrazenie a zabezpečené je aj odvetrávanie.

Mraziaci výkon

Vyberte si mrazničku, ktorá Vás ohúri svojim výkonom. Mraznička sa môže pochváliť naozaj skvelým mraziacim výkonom. Za 24 hodín dokáže zmraziť až 18 kg surovín. Odteraz sa už nemusíte báť, že by Vaše potraviny neboli dostatočne zmrazené. Skvelé výsledky mraznička dosahuje i pri poruche či výpadku elektrického prúdu. I vtedy si dokáže udržať nízku teplotu až 20 hodín. Vďaka skvelému mraziacemu výkonu si Vaše potraviny zachovajú svoju kvalitu i čerstvosť po dlhú dobu.

Technológia freshSense

Meniaca sa vonkajšia teplota a časté otváranie dverí na mrazničke, má za následok veľké teplotné výkyvy vo vnútri spotrebiča. Pomocou niekoľkých inteligentných senzorov dokáže mraznička s technológiou freshSense zaregistrovať každú zmenu vnútornej alebo vonkajšej teploty a zareagovať, aby sa klíma v mrazničke nezmenila.

NoFrost

Vo výbave chladničky nechýba beznámrazový systém NoFrost. Ten zabraňuje tvorbe ľadu, zaisťuje neustálu cirkuláciu vzduchu v chladničke a zároveň znižuje vlhkosť vo vnútornom priestore. Vďaka tomu už nemusíte chladničku ručne odmrazovať a navyše sa tým zníži spotreba elektrickej energie.

Rýchle mrazenie

Ak chcete zabrániť rozmrazovaniu zmrazených potravín pri vkladaní veľkého množstva nových potravín do mrazničky, jednoducho aktivujte tlačidlo superMrazenie pred odchodom na nákup. Prístroj automaticky zníži teplotu na -30 ° C, aby novo uložené potraviny neprerušili proces zmrazovania.

Odvetrávanie v sokli

Pri odvetrávaní sa vzduch v kuchyni nasáva a vedie cez odvetrávacie potrubie buď priamo von z miestnosti alebo do odťahovej šachty.

Vnútorná výbava a ovládanie

Teplotu v mrazničke regulujete elektronicky pomocou LED ukazovateľov. Vo výbave sú 2 priehradky intenzívneho zmrazenia s klapkou, kalendár zmrazených potravín a 6 odkladacích plôch z bezpečnostného skla medzi zásuvkami. Jahňacie stehno, niekoľko krabíc pizze alebo vysoká mraziaca dóza na čučoriedky - pre obzvlášť veľké a neskladné potraviny potrebujete veľký mraziaci priestor. Priehradka bigBox vám ponúka veľa miesta pre optimálne uskladnenie. Úžitkový objem mrazničky je celkom 210 l.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Nie
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 210 L
Mraziaci výkon: 18 kg/24h
Alarm: Áno
Celkový hrubý objem: 210 L
Počet zásuviek: 6

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 56 cm
Výška: 177,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 78,3 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 242 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 210 L
Celkový hrubý objem: 210 L
Uchytenie dverí: Dvere ľavé
Počet zásuviek: 6
Typ ovládania: elektronické

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Medzizásuvkové mrazenie: Nie

Mraznička

Mraziaci výkon: 18 kg/24h

Zvuk

Hlasitosť: 42 dB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore