Siemens GI38NP60

Cena:
1 050,00 €

Pôvodná cena 1 199,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 21,00 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavanú mrazničku coolConcept Siemens GI38NP60 už vďaka technológii NoFrost nebudete musieť odmrazovať. Mraznička je extra úsporná v triede A++. So systémom softClose Door sa dvere automaticky a jemne zatvárajú. Pomocou prehľadného ovládacieho panelu touchControl je možné jednoducho a presne regulovať teplotu a aktivovať všetky funkcie iba jemným dotykom. Mraznička je v elegantnom bielom dizajne s integrovaným LED osvetlením. K dispozícii máte aj supermrazenie a zabezpečené je aj odvetrávanie. Mraznička Siemens GI38NP60 ponúka vnútorný objem 210 l, ktorý je rozdelený do 5 priehľadných plastových zásuviek (z toho 1 BigBox), 2 priehradky intenzívneho mrazenia s klapkou a vnútorné LED osvetlenie. Maximálna hlučnosť dosahuje 42 dB.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 12 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všechny služby pro produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Vstavaná mraznička Siemens GI81NAC30 s elektronickou reguláciou teploty sa radí do úspornej energetickej triedy A++. Využíva technológiu noFrost proti tvorbe ľadu a námrazy. K dispozícii má tlačidlo superMrazenie zníži teplotu na určitý čas pre rýchlejšie mrazenie potravín. Všetky plastové boxy je možné jednoducho vybrať a prispôsobiť podľa vás. Systém multiAlarm varuje opticky a akusticky pred zvýšením teploty. Objem mrazničky je 211 litrov a hlučnosť len 36 dB. Spotrebu energie na rok tvorí 243 kWh. Vďaka jej prevedeniu je možné mrazničku zabudovať do kuchynskej linky.

Základné parametre

 • Vstavaný displej: Áno
 • Trieda energ.účinnosti: A++
 • Celkový čistý objem: 211 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vstavaná skriňová mraznička Siemens

Kvalita od firmy Siemens vám prinesie tradične spoľahlivé spotrebiče do vašej kuchyne. Model je vysoko kvalitný a v modernom trendy prevedení. Zabudovateľnú mrazničku coolConcept Siemens GI38NP60 už vďaka technológii NoFrost nebudete musieť odmrazovať. Mraznička je extra úsporná v triede A++, takže vám šetrí financie a nezaťaží rodinný rozpočet. So systémom softClose Door sa dvere vždy automaticky a jemne zatvárajú. Pomocou prehľadného ovládacieho panelu touchControl je možné jednoducho a presne regulovať teplotu a aktivovať všetky funkcie iba jemným dotykom. Mraznička je v elegantnom bielom dizajne s integrovaným LED osvetlením. K dispozícii máte aj supermrazenie a zabezpečené je aj odvetrávanie.

Mraziaci výkon

Vyberte si mrazničku, ktorá Vás ohúri svojim výkonom. Mraznička sa môže pochváliť naozaj skvelým mraziacim výkonom. Za 24 hodín dokáže zmraziť až 18 kg surovín. Odteraz sa už nemusíte báť, že by Vaše potraviny neboli dostatočne zmrazené. Skvelé výsledky mraznička dosahuje i pri poruche či výpadku elektrického prúdu. I vtedy si dokáže udržať nízku teplotu až 20 hodín. Vďaka skvelému mraziacemu výkonu si Vaše potraviny zachovajú svoju kvalitu i čerstvosť po dlhú dobu.

Technológia freshSense

Meniaca sa vonkajšia teplota a časté otváranie dverí na mrazničke, má za následok veľké teplotné výkyvy vo vnútri spotrebiča. Pomocou niekoľkých inteligentných senzorov dokáže mraznička s technológiou freshSense zaregistrovať každú zmenu vnútornej alebo vonkajšej teploty a zareagovať, aby sa klíma v mrazničke nezmenila.

NoFrost

Vo výbave chladničky nechýba beznámrazový systém NoFrost. Ten zabraňuje tvorbe ľadu, zaisťuje neustálu cirkuláciu vzduchu v chladničke a zároveň znižuje vlhkosť vo vnútornom priestore. Vďaka tomu už nemusíte chladničku ručne odmrazovať a navyše sa tým zníži spotreba elektrickej energie.

Rýchle mrazenie

Ak chcete zabrániť rozmrazovaniu zmrazených potravín pri vkladaní veľkého množstva nových potravín do mrazničky, jednoducho aktivujte tlačidlo superMrazenie pred odchodom na nákup. Prístroj automaticky zníži teplotu na -30 ° C, aby novo uložené potraviny neprerušili proces zmrazovania.

Odvetrávanie v sokli

Pri odvetrávaní sa vzduch v kuchyni nasáva a vedie cez odvetrávacie potrubie buď priamo von z miestnosti alebo do odťahovej šachty.

Vnútorná výbava a ovládanie

Teplotu v mrazničke regulujete elektronicky pomocou LED ukazovateľov. Vo výbave sú 2 priehradky intenzívneho zmrazenia s klapkou, kalendár zmrazených potravín a 6 odkladacích plôch z bezpečnostného skla medzi zásuvkami. Jahňacie stehno, niekoľko krabíc pizze alebo vysoká mraziaca dóza na čučoriedky - pre obzvlášť veľké a neskladné potraviny potrebujete veľký mraziaci priestor. Priehradka bigBox vám ponúka veľa miesta pre optimálne uskladnenie. Úžitkový objem mrazničky je celkom 210 l.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Nie
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 210 L
Mraziaci výkon: 18 kg/24h
Alarm: Áno
Celkový hrubý objem: 210 L
Počet zásuviek: 6

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 56 cm
Výška: 177,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 78,3 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 242 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 210 L
Celkový hrubý objem: 210 L
Uchytenie dverí: Dvere ľavé
Počet zásuviek: 6
Typ ovládania: elektronické

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Medzizásuvkové mrazenie: Nie

Mraznička

Mraziaci výkon: 18 kg/24h

Zvuk

Hlasitosť: 42 dB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore