Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr GN 3023 Liebherr GN 3023

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
5-ročná záruka na vybrané spotrebiče Liebherr

5 (2)

Skriňová mraznička Liebherr GN 3023 v bielej farbe je zaradená v energetickej triede A+. Disponuje objemom 257 litrov. Svoje potraviny si môžete prehľadne uskladniť do 8 zásuviek. Prostredníctvom vonkajšieho digitálneho ukazovateľa teploty si môžete kontrolovať aktuálny stupeň mrazenia. Mraznička Liebherr GN 3023 disponuje aj výborným beznámrazovým systémom NoFrost. Mraziaca kapacita dosahuje 20 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. Nechýba dverový alarm a detská poistka.

Základné parametre

 • Beznámrazový systém: Áno
 • Výška: 184,1 cm
 • Trieda energ.účinnosti: A+

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vnútorné vybavenie mrazničky

Skriňová mraznička Siemens GS54NEW40 je ideálnou voľbou pre uskladnenie veľkého množstva mrazených potravín. Jej celkový využiteľný objem je 323 litrov. Mraziaca kapacita skriňovej mrazničky je 22 kg potravín za 24 hodín a jej skladovacia doba pri poruche je 25 hodín. Pre uskladnenie vašich potravín je k dispozícii päť vyberateľných transparentných priehradiek, z čoho je jedna zásuvka rozmerovo väčšia (bigBox) a je vhodná na uskladnenie väčších kusov potravín. Prispôsobené sú aj dve priehradky intenzívneho mrazenia s klapkou a odkladacou plochou z bezpečnostného skla a odnímateľný twist ice box. Pokiaľ si v lete doprajete ľadové nápoje určite využijete aj odnímateľný a ľahko plniteľný výrobník ľadu iceTwister. Jednoduchým zatlačením páčky výrobníku ľadu dostanete až 20 ľadových kociek naraz. Je jednoducho opakovane plniteľný vodou. Ak potrebuje viac voľného miesta v mraziacom priestore, jednoducho ho vyberie.

Zásuvka bigBox

Skriňová mraznička ponúka dostatok priestoru a do jej prispôsobenej veľkej zásuvky bigBox môžete jednoducho vkladať veľké kusy potravín. Či už budete mať veľký kus mäsa, pizzu alebo iné potraviny, do zásuvky bigBox sa určite zmestia.

Technológia FreshSense

Už nikdy viac nestabilná teplota v mrazničke a nekvalitne skladované potraviny. Užitočná technológia FreshSense pomocou špeciálnych senzorov kontroluje teplotu v mrazničke a udržuje ju vždy optimálnu a ideálnu. Vďaka tomu bude o vaše skladované potraviny vždy dokonale postarané a zachovajú si svoju kvalitu a a čerstvosť oveľa dlhšie. Odteraz si budete vždy istí, že konzumujete len kvalitné a zdravé potraviny.

No Frost

Užitočný systém No Frost iste ocení každý majiteľ tejto chladničky pretože to znamená automatické odmrazovanie. Vďaka tomu, že sa spotrebič odmrazuje priebežne nevzniká námraza, čo pre vás znamená komfort pri používaní spotrebiča a zároveň šetrenie elektriny.

TouchControl

Pomocou prehľadného ovládacieho panelu touchControl je možné jednoducho a presne regulovať teplotu a aktivovať všetky funkcie iba jemným dotykom.

LED osvetlenie interiéru

Pri skladovaní a zmrazovaní potravín v mrazničke je dôležité silné vnútorné osvetlenie, ktoré poskytne maximálny prehľad. Skriňová mraznička disponuje silnými LED žiarovkami, ktoré sa postarajú o dokonalé osvetlenie celého vnútorného priestoru mrazničky. Vďaka tomu budete mať vždy maximálny prehľad o všetkom, čo sa v mrazničke nachádza. Navyše, LED žiarovky sú i úsporné, preto znižujú vaše náklady za energie, čo zaiste poteší každého zákazníka.

MultiAirFlow systém

Vaše potraviny sú bezpečne uskladnené aj vďaka systému MultiAirFlow. Tento systém zabezpečuje plynulé a mierne šírenie chladného vzduchu do rôznych chladiacich rovín, čím sa obmedzuje vysychanie a zhoršovanie kvality potravín. Chladný vzduch je na rôznych miestach chladničky vyfukovaný ventilátorom. Plynulo sa rozšíri do celého priestoru a vytvára rovnomernú teplotu na všetkých miestach chladničky, vďaka čomu budú vaše potraviny uskladnené v optimálnych podmienkach so zachovaním ich čerstvosti.

Funkcia Supermrazenie

Funkcia Supermrazenie "SUPER "slúži na udržanie nastavenej teploty aj v tom prípade, že do mraziaceho priestoru vložíte naraz viac nových čerstvých potravín.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Beznámrazový systém: Áno
Výška: 176 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 323 L
Mraziaci výkon: 22 kg/24h
Celkový hrubý objem: 360 L
Počet zásuviek: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
Beznámrazový systém: Áno

Mraznička

Hrubá kapacita mrazničky: 360 L
Mraziaci výkon: 22 kg/24h

Funkcie

Vnútorné osvetlenie: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 70 cm
Výška: 176 cm
Hĺbka: 78 cm
Hmotnosť: 91 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 187 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 25 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 323 L
Celkový hrubý objem: 360 L
Počet zásuviek: 5
Typ ovládania: elektronické

Ostatné

Kód produktu: GS54NEW40

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore