Siemens HB578G5S6


Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 71 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Žiadny, Gril, Smart ovládanie mobilom, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 54,8 cm. Viac info


Cena 758,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart rúra Siemens HB578G5S6 v čiernom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. 3D horúci vzduch zabezpečí dokonalé výsledky pečenia až na 3 úrovniach naraz. Ponúka 8 druhov ohrevu: horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, hlboko mrazené jedlo, pomalé varenie pri nízkej teplote. Okrem toho má aj automatické programy cookControl30, ktoré pomôžu zabezpečiť tie najlepšie výsledky pečenia. Vnútorný objem rúry Siemens HB578G5S6 dosahuje 71 l. Pre pohodlnú manipuláciu s plechmi má k dispozícii závesné rošty varioClip rail so stop funkciou. Ovládanie je veľmi jednoduché a praktické pomocou osvetlených otočných voličov doplnených LED displejom s elektronickými hodinami. Dvierka rúry majú tlmené otváranie a zatváranie softMove. Čistenie systémom activeClean prináša bezproblémovú údržbu vďaka samočisteniu.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou smart rúrou Siemens HB578G5S6 dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou čiernej a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 8 druhmi ohrevu a je zaradená do energeticky úspornej triedy A. Ovládanie je prostredníctvom otočných voličov doplnených LED displejom. Vďaka nemu, môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Vstavnú rúru je možné navyše pohodlne ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia s podporou Wi-Fi. Aplikácia Home Connect okrem iného umožňuje vzdialenú diagnostiku spotrebiča.

Home Connect

Inteligentné rúry Siemens so smart technológiou Home Connect a vzdialeným ovládaním vám poskytnú komplexnú kontrolu nad vašim pečením jediným stlačením tlačidla. Ak nemáte čas, ponáhľate sa, ale potrebujete počkať, než sa program skončí určite radi využijete túto technológiu. Prostredníctvom vášho mobilného zariadenia môžete pohodlne ovládať a monitorovať vašu rúru na diaľku pomocou aplikácie Home Connect. Dokonca ak chcete môžete si jednoducho nastaviť zasielanie automatických oznámení do vášho mobilného zariadenia a bude vás informovať o aktuálnom stave programu a ďalších užitočných veciach.

3D horúci vzduch

Rúra so 3D horúcim vzduchom pomáha dosiahnuť najlepšie výsledky pečenia aj na troch úrovniach súčasne. Inovatívna technológia distribúcie vzduchu umožňuje ideálne rozloženie tepla vo vnútornom priestore rúry. Pripravované pokrmy sa tak vždy dokonale prispôsobia, bez ohľadu na to do akej úrovne ich umiestnite. Vstavaná rúra Siemens má závesné rošty, teleskopický výsuv varioClip rail so stop funkciou, ktorý môžete umiestniť do ľubovoľnej výšky.

roastingSenzor

Vďaka teplotnej sonde dokážete presne a spoľahlivo zmerať vnútornú teplotu pokrmov. 

Druhy ohrevu

Skráťte si čas varenia prostredníctvom tejto vstavanej rúry. Rúra je elektrická s objemom 71 l a ponúka 8 druhov ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 275°C a halogénové vnútorné osvetlenie. Rúra je vybavená aj funkciou cookControl 30, prostredníctvom neho sa každé jedlo perfektne podarí vďaka 30 automatickým programom.

Funkcia predohrevu coolStart

Vďaka funkcii coolStart dosiahne vstavaná rúra požadoanú teplotu počas chvíle, bez zvýšenej spotreby energie. Zohreje sa na 175 ° C za menej ako 5 minút. Uľahčí vám tiež prípravu mrazených potravín. Pomocou tohoto inteligentnéo ohrevu máte možnosť pripraviť mrazené potraviny rýchlejšie bez nutnosti predhriatia.

ActiveClean

Nekonečné drhnutie pomocou spreja na rúry už bude pre vás minulosťou, práve vďaka funkcii samočistenia activeClean. Ide o pyrolitické samočistenie, ktoré spáli všetky zvyšky vo vnútri rúry na popol pri teplotách až do 500 °C. Pomocou špongie alebo handry potom môžete jednoducho vytrieť všetky zvyšky. Ďalšou výhodou je, že táto metóda pracuje bez agresívnych chemikálií.

Dvierka rúry

Vrstvená konštrukcia dvierok rúry na pečenie zaručuje vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. Silnejšia ventilácia dvierok ich vylepšený dizajn udržuje teplotu vonkajších dvierok na úrovni okolo 40 °C, v závislosti od typu. Tým výrazne znižuje riziko popálenia. Okrem toho vám pohodlnú manipuláciu ponúka aj softMove tlmené otváranie a zatváranie dverí.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens HB578G5S6

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami