Siemens HM676G0S6

Zobraziť


Celk.vnútor.kapacita rúry: 67 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3600 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 13 Viac info


Cena 1 309,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 26,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná smart rúra s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 ponúka úsporu času a mnoho možností varenia. Ponúka mikrovlnný ohrev s maximálnym výkonom 800 W, kombinovaný mikrovlnný ohrev, inteligentnú inverotrovú technológiu s výkonom 600 W, a 13 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, horúci vzduch eco, horný/dolný ohrev, horný/dolný ohrev eco, cirkulačný infra-gril, veľkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, coolStart, dolný ohrev, pomalé varenie, predhrievanie, udržovanie tepla. Vnútorný priestor má objem 67 l. Ovládanie je praktické a jednoduché pomocou otočného voliča a TFT dotykového displeja. Inteligentnú rúru s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 môžete ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Dvierka rúry majú tlmené otváranie a zatváranie softMove. Pre pohodlnú manipuláciu s plechmi má k dispozícii závesné rošty s 1 násobným teleskopickým výsuvom odolným voči pyrolýze.

Smart rúra s mikrovlnami

Kompaktná inteligentná rúra s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 zo série iQ700 ponúka inteligentnú invertorovú technológiu s maximánym výkonom 600 W, mikrovlnný ohrev  s výkonom 800 W, kombinovaný ohrev a 13 druhov ohrevu vrátane 4D horúceho vzduchu. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou čiernej a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi.  Ovládanie je veľmi moderné prostredníctvom centrálneho otočného voliča s dotykovým TFT displejom, ktorý je veľmi dobre čitateľný a jeho ovládanie je naozaj intuitívne. TFT Plus dotykový displej vás bude jednoducho navigovať, aby bolo ovládanie rúry hračkou. Stačí si vybrať zo širokej ponuky možností alebo si jednoducho nastavíte všetko podľa svojich vlastných zvykov. Rúru s mikrovlnami je možné navyše pohodlne ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia s podporou Wi-Fi. Aplikácia Home Connect okrem iného umožňuje vzdialenú diagnostiku spotrebiča.

HomeConnect

Inteligentné rúry Siemens so smart technológiou Home Connect a vzdialeným ovládaním vám poskytnú komplexnú kontrolu nad vašim pečením jediným stlačením tlačidla. Ak nemáte čas, ponáhľate sa, ale potrebujete počkať, než sa program skončí určite radi využijete túto technológiu. Prostredníctvom vášho mobilného zariadenia môžete pohodlne ovládať a monitorovať vašu rúru na diaľku pomocou aplíkacie Home Connect. Dokonca ak chcete môžete si jednoducho nastaviť zasielanie automatických oznámení do vášho mobilného zariadenia a bude vás informovať o aktuálnom stave programu a ďalších užitočných veciach.

Dokonalé výsledky s 4D horúcim vzduchom

Inovatívna technológia motoru ventilátora zabezpečí dokonalú distribúciu horúceho vzuchu v celom vnútornom priestore rúry. Pripravované pokrmy môžete umiestniť na ktorúkoľvek úroveň a budú dokonalo upečené.

Druhy ohrevu

Skráťte si čas varenia prostredníctvom tejto vstavanej rúry. Rúra je elektrická s objemom 67 l a ponúka 13 druhov ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 300°C. Rúra je vybavená aj funkciou cookControl Plus. CookControl Plus umožňuje varenie ako profesionál. Máte k dispozíciii celú kuchársku knihu vo svojej rúre. Ponúka individuálne odporúčania k nastaveniam pre dokonalé výsledky prípravy jedál. Stačí si jednoducho vybrať z ponúkaného zoznamu, čo chcete pripravovať, zadať hmotnosť pokrmu a rúra za vás všetko ostatné dokončí s dokonalým výsledkom. Vďaka varioSpeed môžete čas varenia znížiť až o polovicu s perfetkným výsledkom.

  • 13 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, horúci vzduch eco, horný/dolný ohrev, horný/dolný ohrev eco, cirkulačný infra-gril, veľkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, coolStart, dolný ohrev, pomalé varenie, predhrievanie, udržovanie tepla
  • ďalšie spôsoby ohrevu s mikrovlnami: mikrovlnný ohrev, kombinovaný mikrovlnný ohrev
  • maximálny výkon: 800 W:  5 možností nastavenia mikrovlnného výkonu (90 W,180 W,360 W,600 W, 800 W) s invertorom
  • inteligentná invertorová technológia: maximálny výkon je regulovaný až na 600 W pri dlhšej prevádzke

Funkcia predohrevu coolStart

Vďaka funkcii coolStart dosiahne vstavaná rúra požadoanú teplotu počas chvíle, bez zvýšenej spotreby energie. Zohreje sa na 175 ° C za menej ako 5 minút. Uľahčí vám tiež prípravu mrazených potravín. Pomocou tohoto inteligentnéo ohrevu máte možnosť pripraviť mrazené potraviny rýchlejšie bez nutnosti predhriatia.

ActiveClean

Nekonečné drhnutie pomocou spreja na rúry už bude pre vás minulosťou, práve vďaka funkcii samočistenia activeClean. Ide o pyrolitické samočistenie, ktoré spáli všetky zvyšky vo vnútri rúry na popol pri teplotách až do 500 °C. Pomocou špongie alebo handry potom môžete jednoducho vytrieť všetky zvyšky. Ďalšou výhodou je, že táto metóda pracuje bez agresívnych chemikálií.

Pohodlná manipulácia

Pre rúry spoločnosti Siemens máte možnosť si vybrať z niekoľkých typov príslušenstva na vyťahovanie, ktoré Vám umožní jednoduchú manipuláciu a bezpečný prístup k plechom a výsuvným roštom. Už nemusíte siahať do rozpálenej rúry, keď potrebujete napr. podliať pečené mäso. Ponúka závesné rošty a 1-násobný plný teleskopický výsuv odolný voči pyrolýze.

Dvierka rúry

Vrstvená konštrukcia dvierok rúry na pečenie zaručuje vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. Silnejšia ventilácia dvierok ich vylepšený dizajn udržuje teplotu vonkajších dvierok na úrovni okolo 30 °C, v závislosti od typu. Tým výrazne znižuje riziko popálenia. Okrem toho vám pohodlnú manipuláciu ponúka aj softMove tlmené otváranie a zatváranie dverí.

Príslušenstvo

K smart rúre s mikrovlnami je v balení dodávané príslušenstvo: 1x smaltovaný plech, 1x kombinovaný rošt, 1x univerzálna panvica.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 67 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 13

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Siemens HM676G0S6

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marian

14. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon