Siemens HN678G4S6

Zobraziť

Celk.vnútor.kapacita rúry: 67 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3600 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 15 Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart vstavaná rúra s mikrovlnami s funkciou pulseSteam Siemens HN678G4S6 pre dokonalú distribúciu tepla. Túto vstavanú rúru môžete využiť pre mikrovlnný ohrev s funkciou pridanej pary, je určená pre energeticky úsporné rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. K dispozícii je 15 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, gril a iné s rozsahom teplôt od 30 °C - 300 °C. Ponúka mikrovlnnú rúru s funkciami ohrevu: mikrovlnný ohrev, para, veľkoplošný gril, maloplošný gril s maximálnym výkonom 800 W a 5 stupňami výkonu a invertorom. Ovládanie Siemens HN678G4S6 je veľmi komfortné prostredníctvom otočného podsvieteného voliča a TFT farebného dotykového displeja vrátane slovenčiny. Rúra sa čístí automaticky - activeClean. Vnútorné osvetlenie rúry je viacúrovňové pomocou LED. Zásobník na vodu je umiestnený mimo varného prietoru a má objem 1 l a disponuje ukazovateľom vyprázdnenia. Dvierka sú výklopné s jemným otváraním/zatváraním a dizajnovým madlom z nehrdzavejúcej ocele. Rúra je vybavená 1 násobným teleskopickým výsuvom. Rúru môžete ovládať pomocou HomeConnect pomocou aplikácie na diaľku.

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné smart rúry s mikrovlnami, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmy bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je prostredníctvom otočného voliča doplneného TFT dotykovým farebným displejom. Vďaka nemu, môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Rúra s mikrovlnami  je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej rúry s mikrovlnami Siemens HN678G4S6 je s nerezovým lemom so sklenými dvierkami. Interiér rúry ponúka dostatočný vnútorný objem 67 litrov. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým LED osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

HomeConnect

Inteligentné rúry Siemens so smart technológiou Home Connect a vzdialeným ovládaním vám poskytnú komplexnú kontrolu nad vašim pečením jediným stlačením tlačidla. Ak nemáte čas, ponáhľate sa, ale potrebujete počkať, než sa program skončí určite radi využijete túto technológiu. Prostredníctvom vášho mobilného zariadenia môžete pohodlne ovládať a monitorovať vašu rúru na diaľku pomocou aplíkacie Home Connect. Dokonca ak chcete môžete si jednoducho nastaviť zasielanie automatických oznámení do vášho mobilného zariadenia a bude vás informovať o aktuálnom stave programu a ďalších užitočných veciach.

Programy a spôsoby ohrevu

Smart rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Je elektrická s objemom 67 l a ponúka rôzne druhy ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 230 °C. K dispozícii je 15 druhov ohrevu

 • 4D horúci vzduch,
 • Eco horúci vzduch,
 • horný/dolný ohrev,
 • Eco horný/dolný ohrev,
 • cirkulačný infra-gril,
 • velkoplošný gril,
 • maloplošný gril,
 • stupeň na pizzu,
 • hlboko mrazené jedlo,
 • dolný ohrev,
 • intenzívny ohrev,
 • pomalé varenie pri nízkej teplote,
 • predohrev,
 • sušenie,
 • udržovanie tepla

Ďalšie spôsoby varenia s parou: regenerácia (ohrievanie), kysnutie a ďalšie spôsoby ohrevu s mikrovlnami: mikrovlnný ohrev, kombinovaný mikrovlnný ohrev s maximálnym výkonom 800 W. Vybrať si môžete z 5 stupňov ohrevu :  90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W. Všetky ohrevné kombinácie môžete použiť samostatne alebo v kombinácii. Dvierka rúry sú výklopné doplnené dizajnovým madlom z nehrdzavejúcej ocele s jemným otváraním/zatváraním. Navyše sú chladné s maximálnou tepltotou 30 °C. Z hľadiska bezpečnosti je dispozícii je elektronický zámok dverí - detský zámok, bezpečnostné vypínanie rúry, ukazovateľ zostatkového tepla, tlačidlo start/stop a spínač kontaktu dverí. Maximálny výkon mikrovlnnej rúry dosahuje 800 W. Zásobník na vodu je umiestnený mimo varného priestoru a má objem 1 l. Vo výbave je 1 plne výsuvný teleskopický výsuv, 1 x smaltovaný plech, 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzálna panvica.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 67 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 15

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Siemens HN678G4S6

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Denisa

20. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon