Siemens HN678G4S6

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
1 690,00 €

Pôvodná cena 2 290,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 33,80 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart vstavaná rúra s mikrovlnami s funkciou pulseSteam Siemens HN678G4S6 pre dokonalú distribúciu tepla. Túto vstavanú rúru môžete využiť pre mikrovlnný ohrev s funkciou pridanej pary, je určená pre energeticky úsporné rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. K dispozícii je 15 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, gril a iné s rozsahom teplôt od 30 °C - 300 °C. Ponúka mikrovlnnú rúru s funkciami ohrevu: mikrovlnný ohrev, para, veľkoplošný gril, maloplošný gril s maximálnym výkonom 800 W a 5 stupňami výkonu a invertorom. Ovládanie Siemens HN678G4S6 je veľmi komfortné prostredníctvom otočného podsvieteného voliča a TFT farebného dotykového displeja vrátane slovenčiny. Rúra sa čístí automaticky - activeClean. Vnútorné osvetlenie rúry je viacúrovňové pomocou LED. Zásobník na vodu je umiestnený mimo varného prietoru a má objem 1 l a disponuje ukazovateľom vyprázdnenia. Dvierka sú výklopné s jemným otváraním/zatváraním a dizajnovým madlom z nehrdzavejúcej ocele. Rúra je vybavená 1 násobným teleskopickým výsuvom. Rúru môžete ovládať pomocou HomeConnect pomocou aplikácie na diaľku.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 26 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné smart rúry s mikrovlnami, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmy bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je prostredníctvom otočného voliča doplneného TFT dotykovým farebným displejom. Vďaka nemu, môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Rúra s mikrovlnami  je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej rúry s mikrovlnami Siemens HN678G4S6 je s nerezovým lemom so sklenými dvierkami. Interiér rúry ponúka dostatočný vnútorný objem 67 litrov. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým LED osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

HomeConnect

Inteligentné rúry Siemens so smart technológiou Home Connect a vzdialeným ovládaním vám poskytnú komplexnú kontrolu nad vašim pečením jediným stlačením tlačidla. Ak nemáte čas, ponáhľate sa, ale potrebujete počkať, než sa program skončí určite radi využijete túto technológiu. Prostredníctvom vášho mobilného zariadenia môžete pohodlne ovládať a monitorovať vašu rúru na diaľku pomocou aplíkacie Home Connect. Dokonca ak chcete môžete si jednoducho nastaviť zasielanie automatických oznámení do vášho mobilného zariadenia a bude vás informovať o aktuálnom stave programu a ďalších užitočných veciach.

Programy a spôsoby ohrevu

Smart rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Je elektrická s objemom 67 l a ponúka rôzne druhy ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 230 °C. K dispozícii je 15 druhov ohrevu

 • 4D horúci vzduch,
 • Eco horúci vzduch,
 • horný/dolný ohrev,
 • Eco horný/dolný ohrev,
 • cirkulačný infra-gril,
 • velkoplošný gril,
 • maloplošný gril,
 • stupeň na pizzu,
 • hlboko mrazené jedlo,
 • dolný ohrev,
 • intenzívny ohrev,
 • pomalé varenie pri nízkej teplote,
 • predohrev,
 • sušenie,
 • udržovanie tepla

Ďalšie spôsoby varenia s parou: regenerácia (ohrievanie), kysnutie a ďalšie spôsoby ohrevu s mikrovlnami: mikrovlnný ohrev, kombinovaný mikrovlnný ohrev s maximálnym výkonom 800 W. Vybrať si môžete z 5 stupňov ohrevu :  90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W. Všetky ohrevné kombinácie môžete použiť samostatne alebo v kombinácii. Dvierka rúry sú výklopné doplnené dizajnovým madlom z nehrdzavejúcej ocele s jemným otváraním/zatváraním. Navyše sú chladné s maximálnou tepltotou 30 °C. Z hľadiska bezpečnosti je dispozícii je elektronický zámok dverí - detský zámok, bezpečnostné vypínanie rúry, ukazovateľ zostatkového tepla, tlačidlo start/stop a spínač kontaktu dverí. Maximálny výkon mikrovlnnej rúry dosahuje 800 W. Zásobník na vodu je umiestnený mimo varného priestoru a má objem 1 l. Vo výbave je 1 plne výsuvný teleskopický výsuv, 1 x smaltovaný plech, 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzálna panvica.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 67 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3600 W
Typ čistenia: Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 15

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 54,8 cm
Hmotnosť: 50 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: univerzálna panvica

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,2 m
Sieťový kábel: so zástrčkou

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 67 L
Celkový výkon rúry: 3600 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Funkcie

Gril: Áno
Typ čistenia: Pyrolýzou
Počet funkcií: 15

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: HN678G4S6

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore