Siemens HR574AER0


Vstavaná parná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 71 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 54,8 cm. Viac info


Cena 618,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Siemens HR574AER0 v energetickej triede A s objemom 71 litrov disponuje rýchloohrevom, čistením activeClean, pyrolýzou, 10 automatickými programami a parným programom hotAir Steam. Má 2,8" farebný dotykový TFT displej a teleskopické výsuvy.

 

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou smart rúrou Siemens HR574AER0 dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou čiernej a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 8 druhmi ohrevu a je zaradená do energeticky úspornej triedy A. Ovládanie je prostredníctvom otočných voličov doplnených LED displejom. Vďaka nemu, môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy.

  • 8 druhov ohrevu: horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, horúci vzduch jemný, horúci vzduch + para

hotAir Steam 

Efektívny a praktický spôsob pečenia poskytne hotAir Steam, ktorá sa postará o chrumkavé a nadýchané pokrmy. Funkcia je ideálna pre pečenie a vaše jedlo zosatne svieže a šťavnaté, vďaka pare. Para pomáha zachovať jedlu jej chuť a textúru. Jednoducho stači naplniť odnímateľnú misku na vodu. 

cookControl10

Aby sme vám pečenia čo najviac uľahčili, zabudovali sme kuchárku priamo do vašej rúry. Elektronická automatika pečenia cookControl10 ponúka 10 druhov automatických programov pre perfektné prípravu mäsa, rýb a ďalších. Jednoducho vyberte požadovaný program a zadajte hmotnosť - všetko ostatné sa deje automaticky.

3D horúci vzduch

Rúra so 3D horúcim vzduchom pomáha dosiahnuť najlepšie výsledky pečenia aj na troch úrovniach súčasne. Inovatívna technológia distribúcie vzduchu umožňuje ideálne rozloženie tepla vo vnútornom priestore rúry. Pripravované pokrmy sa tak vždy dokonale prispôsobia, bez ohľadu na to do akej úrovne ich umiestnite.

Pohodlná manipulácia

Pre rúry spoločnosti Siemens máte možnosť si vybrať z niekoľkých typov príslušenstva na vyťahovanie, ktoré Vám umožní jednoduchú manipuláciu a bezpečný prístup k plechom a výsuvným roštom. Už nemusíte siahať do rozpálenej rúry, keď potrebujete napr. podliať pečené mäso. Ponúka závesné rošty a plný teleskopický výsuv.

ActiveClean

Nekonečné drhnutie pomocou spreja na rúry už bude pre vás minulosťou, práve vďaka funkcii samočistenia activeClean. Ide o pyrolitické samočistenie, ktoré spáli všetky zvyšky vo vnútri rúry na popol. Pomocou špongie alebo handry potom môžete jednoducho vytrieť všetky zvyšky. Ďalšou výhodou je, že táto metóda pracuje bez agresívnych chemikálií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens HR574AER0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami