Siemens HS658GXS7


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3600 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 15 Viac info


Cena 1 790,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 35,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart parná rúra Siemens HS658GXS7 v čiernom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+. Inteligentná rúra s funkciou fullSteam pre varenie v pare a senzormi roastingSenzor, bakingSenzor dosahuje optimálne výsledky. Ponúka 15 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, horúci vzduch eco, horný/dolný ohrev, horný/dolný ohrev eco, cirkulačný infra gril, veľkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, coolStart, dolný ohrev, intenzívny ohrev, pomalé varenie, predhrievanie, sušenie, udržovanie tepla. Taktiež ponúka ďalšie spôsoby varenia parou: 100 % para, regeneračný ohrev (predohrev pokrmov alebo rozpečenie staršieho pečiava), kysnutie cesta, rozmrazovanie. Ovládanie smart rúry Siemens HS658GXS7 je veľmi praktické a jednoduché pomocou otočného voliča a dotykového TFT displeja Plus. Dvierka rúry majú tlmené otváranie a zatváranie softMove. Čistenie systémom ecoClean Plus prináša jednoduchú údržbu vďaka špeciálnemu povrchu vnútorných stien, ktoré absorbujú tuky. Inteligentnú rúru môžet ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. BakingSenzor a roastingSenzor presne zistia moment, kedy je jedlo hotové. Pre pohodlnú manipuláciu s plechmi má k dispozícii 3-násobný teleskopický plno výsuv so stop funkciou.

 

 

Smart parná rúra

Inteligentná parná rúra Siemens HS658GXS7 zo série iQ700 v sebe kombinuje horúci vzduch a paru, ktoré pomáhajú vytvoriť dokonalé pokrmy. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou čiernej a nerezovej farby a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi.  Ovládanie je veľmi moderné prostredníctvom centrálneho otočného voliča s dotykovým TFT displejom v českom jazyku, ktorý je veľmi dobre čitateľný a jeho ovládanie je naozaj intuitívne. TFT Plus dotykový displej vás bude jednoducho navigovať, aby bolo ovládanie rúry hračkou. Stačí si vybrať zo širokej ponuky možností alebo si jednoducho nastavíte všetko podľa svojich vlastných zvykov. Parnú rúru je možné navyše pohodlne ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia s podporou Wi-Fi. Aplikácia Home Connect okrem iného umožňuje vzdialenú diagnostiku spotrebiča.

HomeConnect

Inteligentné rúry Siemens so smart technológiou Home Connect a vzdialeným ovládaním vám poskytnú komplexnú kontrolu nad vašim pečením jediným stlačením tlačidla. Ak nemáte čas, ponáhľate sa, ale potrebujete počkať, než sa program skončí určite radi využijete túto technológiu. Prostredníctvom vášho mobilného zariadenia môžete pohodlne ovládať a monitorovať vašu rúru na diaľku pomocou aplíkacie Home Connect. Dokonca ak chcete môžete si jednoducho nastaviť zasielanie automatických oznámení do vášho mobilného zariadenia a bude vás informovať o aktuálnom stave programu a ďalších užitočných veciach.

Dokonalé výsledky s 4D horúcim vzduchom

Inovatívna technológia motoru ventilátora zabezpečí dokonalú distribúciu horúceho vzuchu v celom vnútornom priestore rúry. Pripravované pokrmy môžete umiestniť na ktorúkoľvek úroveň a budú dokonalo upečené.

Druhy ohrevu

Skráťte si čas varenia prostredníctvom tejto vstavanej rúry. Rúra je elektrická s objemom 71 l a ponúka 15 druhov ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 250°C a LED vnútorné osvetlenie s oddeleným vypínaním. Rúra je vybavená aj funkciou cookControl Plus. CookControl Plus umožňuje varenie ako profesionál. Máte k dispozíciii celú kuchársku knihu vo svojej rúre. Ponúka individuálne odporúčania k nastaveniam pre dokonalé výsledky prípravy jedál. Stačí si jednoducho vybrať z ponúkaného zoznamu, čo chcete pripravovať, zadať hmotnosť pokrmu a rúra za vás všetko ostatné dokončí s dokonalým výsledkom. Varenie v pare ponúka možnosť pripraviť pokrmy jemne a šetrne. Vodná para udrží chuť, vitamíny a minerály v potravinách. Navyše si zachovajú aj svoj vzhľad. Funkcie varenia v pare umožňujú tiež jednoduché ohrievanie jedla alebo kysnutie cesta. Funkcia fullSteam umožňuje jednoduchú prípavu zdravých a chutných pokrmov.

  • 4D horúci vzduch, horúci vzduch eco, horný/dolný ohrev, horný/dolný ohrev ec47o, cirkulačný infra gril, veľkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, coolStart, dolný ohrev, intenzívny ohrev, pomalé varenie, predhrievanie, sušenie, udržovanie tepla.
  • ďalšie spôsoby varenia parou: 100 % para, regeneračný ohrev (predohrev pokrmov alebo rozpečenie staršieho pečiava), kysnutie cesta, rozmrazovanie.
  • ďalšie funkcie: program na odvápnenie, automatické vyrovnanie bodu varu podľa nadmoreskej výšky sušenia

BakingSenzor a RoastingSenzor

Senzory parnej rúry zabezpečia dokonalé výsledky pri príprave pokrmov so smart kombinovanou parnou rúrou. RoastingSenzor Plus s inovatívnou sondou zjednoduší prípravu mäsa ale aj iných pokrmov. Vaše jedlo bude vždy dokonale prepečené podľa požiadavky. Pomocou 3 samostatných meracích bodov dokáže teplomer zistiť presnú teplotu vo vnútry pokrmov. Takto dokáže presne ustriehnuť kedy je pripravovaný pokrm hotový.

Čistenie s ecoCleanPlus

Nekonečné drhnutie pomocou spreja na rúry už bude pre vás minulosťou, práve vďaka funkcii ecoClean Plus. Údržba bude jednoduchá vďaka špeciálnemu povrchu na zadnej stene, bočných stenách a strope rúry, ktorý automaticky absorbuje tuky.

Funkcia predohrevu coolStart

Vďaka funkcii coolStart dosiahne vstavaná rúra požadoanú teplotu počas chvíle, bez zvýšenej spotreby energie. Zohreje sa na 175 ° C za menej ako 5 minút. Uľahčí vám tiež prípravu mrazených potravín. Pomocou tohoto inteligentnéo ohrevu máte možnosť pripraviť mrazené potraviny rýchlejšie bez nutnosti predhriatia.

Pohodlná manipulácia

Pre rúry spoločnosti Siemens máte možnosť si vybrať z niekoľkých typov príslušenstva na vyťahovanie, ktoré Vám umožní jednoduchú manipuláciu a bezpečný prístup k plechom a výsuvným roštom. Už nemusíte siahať do rozpálenej rúry, keď potrebujete napr. podliať pečené mäso. Ponúka závesné rošty a 3-násobný plný teleskopický výsuv so stop funkciou.

Dvierka rúry

Vrstvená konštrukcia dvierok rúry na pečenie zaručuje vysokú bezpečnosť. Izoluje vonkajšie dvierka od tepla vo vnútri, takže rúčka dvierok ostáva vždy chladná na dotyk. Silnejšia ventilácia dvierok ich vylepšený dizajn udržuje teplotu vonkajších dvierok na úrovni okolo 40 °C, v závislosti od typu. Tým výrazne znižuje riziko popálenia. Okrem toho vám pohodlnú manipuláciu ponúka aj softMove tlmené otváranie a zatváranie dverí.

Príslušenstvo

K smart parnej rúre je v balení dodávané príslušenstvo: protišmyková podložka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 15

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens HS658GXS7

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené