Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Samsung RF56J9041SR/EO Samsung RF56J9041SR/EO

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (1)

Americká chladnička Samsung RF56J9041SR/EO v nerezovej farbe s objemom chladničky 361 l a mrazničky 203 l. Zaradená je v energetickej triede A++. Chladnička disponuje systémom Tripple Cooling pre oddelené chladnie, technológiou No Frost. Digitálny invertorový kompresor zabezpečuje nízku hlučnosť len 39 dB. Technológia Multi Flow udržuje konštantnú teplotu v chladničke. Chladiaca časť, umiestnená hore je vybavená 5 odkladacími policami. Mraznička má mraziaci výkon 12 kg/24 hod. Americká chladnička Samsung RF56J9041SR/EO je štvordverová s mrazničkou umiestnenou dole. Disponuje výrobníkom ľadu + nápojovým automatom.

Základné parametre

 • Šírka: 90,8 cm
 • Výška: 182,5 cm
 • Hĺbka: 73,3 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Úsporná americká chladnička

Smart americká chladnička Siemens KA92DHI31 poskytuje zaujímavé prevedenie chladničky spojenej s mrazničkou. Extra veľký objem chladničky je až 540 litorv a je rozdelený na dve časti. Jedna časť, ktorú tvorí chladnička má 367 litrov a mraziaca čast má 173 litorv, takže do nej bez problémov uložíte všetky svoje potraviny. Vnútorný priestor chladničky je riešený 4 sklenenými policami z bezpečnostného skla, z ktorých 3 sú výškovo nastaviteľné a 5 dverovými poličkami či špeciálnym držiakom na fľaše a priehradkou na maslo či syr. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastovej zásuvky easyAcces, ktoré je ideálna pre skladovanie ovocia a zeleniny. Luxusné prevedenie chladničky dotvára LED displej s možnosťou nastavnia teploty a výrobník ľadu a ľadovej drti umiestnený priamo na dverách či zvukový signál otvorených dverí. 

Home Connect

Americká smart chladnička zabezpečuje maximálny komfort a to aj vďaka pripojeniu Home Connect cez Wi-Fi, komunikačnému modulu. Tak ako sa svet technologických inovácií neprestajne vyvíja, je stále viac inteligentných a vzájomne prepojených spotrebičov. S domácimi spotrebičmi Siemens s podporou Wi-Fi a technológiou Home Connect si tento inovatívny prvok nájde miesto aj vo vašej domácnosti. Spojenie prostredníctvom Wi-Fi so spotrebičom, inteligentného programového vybavenia a intuitívne ovládaných aplikácií vám ponúka širokú škálu možností. Niektoré uľahčujú prácu, iné otvárajú nové možnosti a všetky spolu tvoria váš každodenný život efektívnym a pohodlným. Vy tak môžete stráviť viac času aktivitami, ktoré máte radi.

Už žiadne odmrazovanie

Vďaka technológii noFrost už nebudete musiet svoju inteligentnú chladničku pracne odmrazovať, čo vám ušetrí váš čas a zbaví zbytočnej námahy. Vďaka pokrokovému systému je chladný vzduch pomocou ventilátora rovnomerne prenášaný do každého kútu mraziaceho priestoru. Pri ventilácii sa potravinám odoberá vlhkosť a voda roztápajúca sa z námrazy sa vyparí mimo spotrebiča. 

SIEMENS-KA92DHI31_02

Chladnička bez baktérii

Špeciálny AirfreshFilter s užitočnou antiBacteria úpravou zabezpečuje dlhšiu sviežosť a zabraňuje nepríjemnému pachu z mrazničky a výskytu baktérii. Nperíjemné zápachy sú pomocou filtra absorbované a vzduch v chladničke ostáva svieži, tým ostávajú aj potraviny dlhšie čerstvé a svieže. Filter je odolný a ostane stopercentne aktívny bez nutnosti jeho výmeny počas celej doby životnosti chladničky. 

SIEMENS-KA92DHI31_03

Ochráni vaše potraviny okamžite

Vďaka špciálnej technológii SuperChladenia dokáže chladnička potraviny, ktoré ste práve kúpili a uložili donej ochladiť oveľa rýchlejšie. Týmto spôsobom vám uchráni nové potraviny a zabráni otepleniu potravín, ktoré sa v chladničke už nachádzajú. Teplotu znížite stlačením tlačidla na 2 °C, ktorá je najnižšia možná. 

Dokonalé vnútorné vybavenie

Chladnička vo svojom vnútri poskytuje skvele navrhnuté odkladacie priestory. Nerezový držiak na fľaše umožňuje pohodlné uskladnenie PET fliaš či plechoviek a zabráni im náhodnému vypadnutiu. Zásobník na čerstvú zeleninu a ovocie je prakticky umiestnení na spodku chladničky, pre čo najväčšie pohodlie. Všetky odkladacie priestory aj poličky sú vyrobené z bezpečnostného skla a ľahko sa udržiavajú. Ak sa vám niečo v chladničke rozleje, tekutina nikdy nestečie z konkrétnej prehliadky do ďalšej.

SIEMENS-KS33VVW3P

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Výška: 175,6 cm
Hĺbka: 73,2 cm
Maximálna hlučnosť: 42 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 540 L
Čistá kapacita chladničky: 367 L
Čistá kapacita mrazničky: 173 L
Ročná spotreba energie: 348 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno
Celkový hrubý objem: 636 L
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 1
Teplotný alarm: Ano

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 91,2 cm
Výška: 175,6 cm
Hĺbka: 73,2 cm
Hmotnosť: 155 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 1x držiak na vajcia

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 348 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Energ.trieda (chlad.): A ++
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 540 L
Celkový hrubý objem: 636 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 367 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 173 L
Počet zásuviek v mrazničke: 2

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Smart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: KA92DHI31

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore