Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Komfort a príjemný dizajn

Dizajn kombinovanej chladničky Siemens KG36EEI42 je príjemný s povrchovou úpravou AntiFingerPrint proti odtlačkom prstov. Vo vnútornej časti chladiaceho priestoru je prispôsobené praktické LED osvetlenie, ktoré ju príjemne osvetľuje. Vertikálne madlo zabezpečuje pohodlné otváranie jej dvierok. Kombinovaná chladnička zabezpečuje maximálny komfort a bezpečnosť. Na spodnej časti má aj výškovo nastaviteľné nožičky a kolieska.

Chladiaci priestor

Úžitkový objem chladiacej časti kombinovanej chladničky Bosch je 214 litrov. Prispôsobené má štyri odkladacie plôchy z bezpečnostného skla, z čoho sú dve výškovo nastaviteľné. Výšku  priehradok umiestnených vo dverách je teraz možné plynule výškovo nastaviť, aj keď sú úplne plné. To vám dáva príležitosť si jednoducho usporiadať vnútorný priestor vo dverách chladničky, presne podľa vašich potrieb.

 • 3 priehradky na dverách, z toho 1 výškovo nastaviteľná pomocou easyLift a priehradka na maslo / syry, klapka s push-push funkciou

Jedinečným a praktickým pomocníkom pre uskladnenie vašich potravín je aj priehradka FlexShelf, ktorá sa skladá z dvoch odkladacích plôch, ktoré sú spojené kovovými závesmi. Vďaka nej si môžete prispôsobiť priestor vo vnútri kombinovanej chladničky podľa vašej potreby a veľkosti vašich potravín.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Osvetlenie LED zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslňovania či tienenia a ich spotreba je ovela nižšia.

Freshness systém

Inteligentná kombinovaná chladnička Siemens je vybavená unikátnou technológiou Freshness system, ktorá zaistí čerstvosť a kvalitu vašich potravín. Táto zóna udržuje stálu teplotu 0 °C, čím sa predlžuje čerstvosť a trvácnosť surovín. Vaše potraviny vydržia dlhšie čerstvé a pripravené na ďalšie spracovanie. Vybavenie tvorí: 1 priehradka hyperFresh s reguláciou vlhkosti - udrží ovocie a zeleninu dlhšie čerstvé a 1 priehradku hyperFresh 0 °C udrží ryby a mäso dlhšie čerstvé.

Holiday

Funkcia holiday aktivuje vysoko úsporný režim v chladiacom priestore pre všetky prípady, keď ste preč mimo domov a nie je potrebné chladiť.

Funkcia rýchleho chladenia a rýchleho mrazenia

Funkcia rýchleho chladenia i mrazenia, ktoré vám výrazne pomôžu pri efektívnejšom skladovaní potravín. Tieto jedinečné funkcie sa postarajú o to, že pri vložení čerstvých potravín do chladničky či mrazničky okamžite znížia teplotu, čím rýchlejšie dosiahnu teplotnú úroveň ostatných surovín. Vďaka tomu sú potraviny kvalitnejšie schladené e zmrazené a neoslabuje sa výkon spotrebiča.

Mraziaci priestor

Kombinovaná chladnička má prispôsobený mraziaci priestor s objemom 88 litrov. Mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 35 hodín. Nachádzajú sa v nej 3 transparentné mraziace priehradky. Nechýba kalendár zmrazených potravín.

Priehradka bigBox

Mraziaca časť, ponúka na uskladnenie potravín praktickú veľkú priehradku bigBox, ktorá vám ponúkne veľa miesta pre optimálne skladovanie potravín. Ak budete potrebovať ešte viac miesta, môžete jednoducho vybrať sklené police z mraziaceho priestoru, čím získate dostatočný priestor pre uloženie vašich potravín.

Technológia LowFrost

Inovatívna technológia LowFrost, znižuje tvorbu ľadu. Vďaka pomalej tvorbe námrazy a novému umiestneniu výrobníku chladu, ktorý je zabudovaný po obvode mraziaceho priestoru ju nebudete musieť rozmrazovať tak často, ako bežnú chladničku. Navyše toto rozmrazovanie bude rýchlejšie a menej náročné na spotrebu energií.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 65 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Chladnička

Počet priehradok chladničky: 4
Čistá kapacita chladničky: 214 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 65 cm
Hmotnosť: 81 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 149 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 35 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 88 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 302 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: KG36EEI42

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore