Siemens KG36NVI35

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 629,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Siemens KG36NVI35 v nerezovej farbe je zaradená v energetickej triede A++. Technológia noFrost zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Jej interiér je rozdelený do dômyselných priehradok a zásuviek. Chladiaca časť má objem 237 litrov, mraziaca časť je umiestnená dole a jej objem dosahuje 87 litrov. Potraviny v mrazničke je možné uložiť v 3 priehľadných platových zásuvkách. K dispozícii má funkciu Supermrazenia. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 16 hodín. Ovládanie kombinovanej chladničky Siemens KG36NVI35 je elektronické, umiestnené vo vnútri. Vo výbave je optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote v mraziacej časti, optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote v chladničke.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zdarma
 • Odporúčame

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch KGN39XL35 Bosch KGN39XL35

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (4)

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39XL35 je moderný a veľmi úsporný spotrebič so šikovne riešeným vnútorným priestorom, ktorý maximálne využíva svoju kapacitu a to 366 l. NoFrost kombinácia chladnička/mraznička s priehradkou VitaFresh: udrží vaše čerstvé potraviny dlhšie čerstvé. Vďaka elektronickej regulácii teploty bude teplota vždy podľa vašich požiadaviek. Regulácia teploty pre chladiacu a mraziacu časť je oddelená. Chladnička je vybavená akustickým a aj optickým signálom otvorených dverí. Disponuje mnohými skvelými technológiami, vďaka ktorým budú vaše potraviny uskladnené v maximálnom bezpečí.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 203 cm
 • Hĺbka: 66 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vybavenie chladiaceho priestoru

Chladiaci priestor kombinovanej chladničky Siemens KG36NVI35 úžitkový objem 237 litrov. V jeho vnútornej časti sa nachádzajú štyri odkladacie plochy z bezpečnostného skla, z čoho sú dve výškovo nastaviteľné. V dvierkach chladničky sa nachádzajú tri priehradky.  Freshness system ponúka dve priehradky pre čo najideálnejšie uskladnenie potravín.  Priehradka hyperFresh 0° C Box je chladnejšia ako ostatný priestor chladničky, vďaka tomu vydržia ryby a mäso až 2x dlhšie čerstvé. Sklenená polička easyLift je výškovo nastaviteľná polička bez nutnosti vyberania a presúvania potravín. AirFresh Filter s vrstvou antibakteria aktívne neutralizuje pach vo vnútornom priestore chladničky a znižuje výskyt baktérií. Nežiadúce pachy sú absorbované a vzduch v chladničke ostane svieži - bez potreby výmeny filtra počas celej životnosti spotrebiča.

MultiAirflow systém

Systém multiAirflow v chladiacom a mraziacom priestore zabezpečí rovnomerné a šetrné rozvádzanie chladného vzduchu do každej časti vnútorného priestoru. Výsledkom rovnomerného rozvádzania vzduchu je kratší čas chladenia a udržanie potravín v dlhodobej čerstvosti.

Freshness systém

Kombinovaná chladnička Siemens je vybavená unikátnou technológiou Freshness system, ktorá zaistí čerstvosť a kvalitu vašich potravín. Táto zóna udržuje stálu teplotu 0 °C, čím sa predlžuje čerstvosť a trvácnosť surovín. Vaše potraviny vydržia dlhšie čerstvé a pripravené na ďalšie spracovanie. Vybavenie tvorí: 1 priehradka hyperFresh plus - udrží ovocie a zeleninu dlhšie čerstvé a 2 x  priehradku hyperFresh plus 0 °C udrží ryby a mäso dlhšie čerstvé.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička Siemens KG36NNL30, budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. 
Osvetlenie LED zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslňovania či tienenia a ich spotreba je ovela nižšia.

Mraziaci priestor

Kombinovaná chladnička má prispôsobený mraziaci priestor s objemom 87 litrov. Mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 16 hodín. Nachádzajú sa v nej 3 transparentné mraziace priehradky. Nechýba kalendár zmrazených potravín. Funkcia Supermrazenie slúži na udržanie nastavenej teploty aj v tom prípade, že do mraziaceho priestoru vložíte naraz viac nových čerstvých potravín. Mraznička disponuje zamrazovacou automatikou a tlačidlo "super" znižuje teplotu vo vnútri mraziaceho priestoru.

Elektronická regulácia teploty

Kombinovaná chladnička je vybavená elektronickou reguláciou teploty. Tá vám umožní prehľadné a jednoduché nastavenie požadovanej teploty presne podľa vašich predstáv. Oceníte oddelenú reguláciu teploty pre chladiacu a mraziacu časť.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Varovné signály

Optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote v mraziacej časti. Optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote vo vnútornom priestore chladničky aktívny varovný systém s memory funkciou.

Komfort a príjemný dizajn

Dizajn kombinovanej chladničky s povrchovou úpravou AntiFingerPrint proti odtlačkom prstov. Vo vnútornej časti chladiaceho priestoru je prispôsobené praktické LED osvetlenie, ktoré ju príjemne osvetľuje. Kombinovaná chladnička zabezpečuje maximálny komfort a bezpečnosť. Na spodnej časti má aj výškovo nastaviteľné nožičky a kolieska.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 66 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 237 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 66 cm
Hmotnosť: 75 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 260 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 324 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: KG36NVI35

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore