Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Vybavenie chladiaceho priestoru

Chladiaci priestor kombinovanej chladničky Siemens KG36NVI35 úžitkový objem 237 litrov. V jeho vnútornej časti sa nachádzajú štyri odkladacie plochy z bezpečnostného skla, z čoho sú dve výškovo nastaviteľné. V dvierkach chladničky sa nachádzajú tri priehradky.  Freshness system ponúka dve priehradky pre čo najideálnejšie uskladnenie potravín.  Priehradka hyperFresh 0° C Box je chladnejšia ako ostatný priestor chladničky, vďaka tomu vydržia ryby a mäso až 2x dlhšie čerstvé. Sklenená polička easyLift je výškovo nastaviteľná polička bez nutnosti vyberania a presúvania potravín. AirFresh Filter s vrstvou antibakteria aktívne neutralizuje pach vo vnútornom priestore chladničky a znižuje výskyt baktérií. Nežiadúce pachy sú absorbované a vzduch v chladničke ostane svieži - bez potreby výmeny filtra počas celej životnosti spotrebiča.

MultiAirflow systém

Systém multiAirflow v chladiacom a mraziacom priestore zabezpečí rovnomerné a šetrné rozvádzanie chladného vzduchu do každej časti vnútorného priestoru. Výsledkom rovnomerného rozvádzania vzduchu je kratší čas chladenia a udržanie potravín v dlhodobej čerstvosti.

Freshness systém

Kombinovaná chladnička Siemens je vybavená unikátnou technológiou Freshness system, ktorá zaistí čerstvosť a kvalitu vašich potravín. Táto zóna udržuje stálu teplotu 0 °C, čím sa predlžuje čerstvosť a trvácnosť surovín. Vaše potraviny vydržia dlhšie čerstvé a pripravené na ďalšie spracovanie. Vybavenie tvorí: 1 priehradka hyperFresh plus - udrží ovocie a zeleninu dlhšie čerstvé a 2 x  priehradku hyperFresh plus 0 °C udrží ryby a mäso dlhšie čerstvé.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička Siemens KG36NNL30, budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. 
Osvetlenie LED zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslňovania či tienenia a ich spotreba je ovela nižšia.

Mraziaci priestor

Kombinovaná chladnička má prispôsobený mraziaci priestor s objemom 87 litrov. Mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 16 hodín. Nachádzajú sa v nej 3 transparentné mraziace priehradky. Nechýba kalendár zmrazených potravín. Funkcia Supermrazenie slúži na udržanie nastavenej teploty aj v tom prípade, že do mraziaceho priestoru vložíte naraz viac nových čerstvých potravín. Mraznička disponuje zamrazovacou automatikou a tlačidlo "super" znižuje teplotu vo vnútri mraziaceho priestoru.

Elektronická regulácia teploty

Kombinovaná chladnička je vybavená elektronickou reguláciou teploty. Tá vám umožní prehľadné a jednoduché nastavenie požadovanej teploty presne podľa vašich predstáv. Oceníte oddelenú reguláciu teploty pre chladiacu a mraziacu časť.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Varovné signály

Optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote v mraziacej časti. Optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote vo vnútornom priestore chladničky aktívny varovný systém s memory funkciou.

Komfort a príjemný dizajn

Dizajn kombinovanej chladničky s povrchovou úpravou AntiFingerPrint proti odtlačkom prstov. Vo vnútornej časti chladiaceho priestoru je prispôsobené praktické LED osvetlenie, ktoré ju príjemne osvetľuje. Kombinovaná chladnička zabezpečuje maximálny komfort a bezpečnosť. Na spodnej časti má aj výškovo nastaviteľné nožičky a kolieska.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 237 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 66 cm
Hmotnosť: 75 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie
Displej na dvierkach: Nie

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 324 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 260 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: KG36NVI35

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore