Siemens KG39FPB45

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 079,00 €

Pôvodná cena 1 299,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 21,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart kombinovaná chladnička /po dokúpení príslušenstva Home Connect Connectivity Kit / s mrazničkou Siemens KG39FPB45 v čiernej inox farbe, v energetickej triede A+++ s celkovým objemom 343 l. Chladiaca časť je umiestnená hore s kapacitou 256 l. Chladiaca časť s multiAirflow systémom je vybavená 4 odkladacími plochami z bezpečnostného skla (z toho 3 výškovo nastaviteľné), airFreshfiltrom, poličkou bottleRack na fľaše, 3 odkladacími priehradkami vo dverách (z toho 1 na maslo/syr). Priestor osvteľuje LED svetlo SoftStar. Freshness systém je umiestnený v blízkosti zóny 0 °C v objeme 81 l a obsahuje 1 hyperFresh premium 0 °C box s reguláciou vlhkosti a teploty a 1 hyperFresh premium 0 °C priehradku s reguláciou teploty. Mraziaca časť je umiestnená dole v objeme 87 l. Jej mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche 16 hodín. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné zásuvky (z toho 1 BigBox). Chladnička Siemens KG39FPB45 dosahuje maximálnu hlučnosť 38 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 17 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr CBNPes 4858 Liebherr CBNPes 4858

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Technologicky vyspelá kombinovaná chladnička Liebherr CBNPes 4858 obsahuje chladiacu časť s využiteľným objemom 243 l a časť BioFresh s objemom 97 litrov. Mraziaca časť ponúka objem 101 l. Chladnička je zaradená do energetickej triedy A+++ -20% a ponúka zvlášť efektívne chladenie. Vysoko kvalitné materiály, perfektné v každom detaile spracovania a komfortná a presná dotyková elektronika charakterizujú nový BluPerformance program. Spotrebič disponuje vynikajúcim a dômyselným úložným priestorom s technológiami, ktoré udržia vaše potraviny dlhodobo čerstvé a chutné.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hĺbka: 66,5 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vybavenie chladiaceho priestoru

Chladiaci priestor smart kombinovanej chladničky /po dokúpení  príslušenstva Home Connect Connectivity Kit / Siemens KG39FPB45 s multiAirflow systémom má úžitkový objem 256 litrov. V jeho vnútornej časti sa nachádzajú 4 odkladacie plochy z bezpečnostného skla, z čoho sú 3 výškovo nastaviteľné, polička na fľaše bottleRack, 3 odkladacie priehradky vo dverách, z toho 1 na maslo alebo syry a filtrom AirFresh. Priehradka hyperFresh premium pre skladovanie ovocia a zeleniny a 1 priehradka hyperFresh premium pre skladovanie mäsa a rýb sa nachádazjú v blízkosti 0 °C zóny. Dokonalé LED osvetlenie SoftStar osvetlí každý kút chladničky.

Vybavenie mraziaceho priestoru

Kombinovaná chladnička ponúka v NoFrost mraziacej časti umiestnenej dole mraziaci priestor vybavený 3 priehľadnými plastovými zásuvkami, z toho 1 BigBox pre uskladnenie mrazených potravín. Mraziaci priestor má objem 87 litrov. Jej mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 16 hodín.

Freshness systém

Kombinovaná smart chladnička Siemens je vybavená unikátnou technológiou Freshness system, ktorá zaistí čerstvosť a kvalitu vašich potravín. Táto zóna udržuje stálu teplotu 0 °C, čím sa predlžuje čerstvosť a trvácnosť surovín. Vaše potraviny vydržia dlhšie čerstvé a pripravené na ďalšie spracovanie. Vybavenie tvorí: 1 priehradka hyperFresh premium 0 °C s reguláciou vlhkosti a teploty - udrží ovocie a zeleninu až 3 x dlhšie čerstvé a 1 priehradka hyperFresh premium 0 °C s reguláciou teploty - udrží ryby a mäso až 3 x dlhšie čerstvé.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Komfort a príjemný dizajn

Dizajn inteligentnej kombinovanej chladničky s povrchovou úpravou AntiFingerPrint proti odtlačkom prstov. Vo vnútornej časti chladiaceho priestoru je prispôsobené praktické LED osvetlenie, ktoré ju príjemne osvetľuje. Kombinovaná smart chladnička zabezpečuje maximálny komfort a to aj vďaka pripojeniu Home Connect cez Wi-Fi, komunikačnému modulu pre spotrebiče Home Connect Ready ako zvláštne príslušenstvo.

Elektronická regulácia teploty

Kombinovaná chladnička je vybavená elektronickou reguláciou teploty- (LCD-displej)  (na vonkajšej strane dverí). Tá vám umožní prehľadné a jednoduché nastavenie požadovanej teploty presne podľa vašich predstáv. Oceníte oddelenú reguláciu teploty pre chladiacu a mraziacu časť. Optický a akustický varovný signál vás upozorní pri zvýšenej teplote v mraziacej časti.

AirFreshFilter

Ventilátor s uhlíkovým AirFresh filtrom má antibakteriálny účinok, aktívne neutralizuje pachy vo vnútri chladničky a odfiltruje baktérie. Priestor potom zostáva čistý a svieži, bez toho aby ste museli filter v priebehu životnosti spotrebiča meniť.

Funkcia Supermrazenie

Funkcia Supermrazenie slúži na udržanie nastavenej teploty aj v tom prípade, že do mraziaceho priestoru vložíte naraz viac nových čerstvých potravín. Mraznička disponuje zamrazovacou automatikou a tlačidlo "super" znižuje teplotu vo vnútri mraziaceho priestoru.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66 cm
Hmotnosť: 86 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 180 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 343 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 256 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: KG39FPB45

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore