Siemens KG49NAIDP

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 079,00 €

Pôvodná cena 1 119,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 21,58 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart kombinovaná chladnička (po dokúpení príslušenstva Home Connect Connectivity Kit ) s mrazničkou Siemens KG49NAIDP v nerezovej farbe, v energetickej triede A+++ s celkovým objemom 435 l. Chladiaca časť je umiestnená hore s kapacitou 330 l. Chladiaca časť s multiAirflow systémom je vybavená 5 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho 4x EasyAccess Shelf,, poličkou bottleRack na fľaše, 4 odkladacími priehradkami vo dverách (z toho 1 na maslo/syr). Priestor osvetľuje LED svetlo SoftStar. Freshness systém je umiestnený v blízkosti zóny 0 °C a obsahuje 1 priehradku hyperFresh plus s reguláciou vlhkosti a 2 priehradky hyperFresh plus 0°C Box s reguláciou teploty. Mraziaca časť je umiestnená dole v objeme 105 l. Jej mraziaca kapacita je 15 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 20 hodín. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné zásuvky. Chladnička Siemens KG49NAIDP dosahuje maximálnu hlučnosť 38 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Bosch KGN49AIDP Bosch KGN49AIDP

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN49AIDP v nerezovom prevedení s vertikálnym madlom je zaradená do energetickej triedy A+++. WiFi Ready umožňuje po zakúpení potrebného príslušenstva ovládať chladničku nadiaľku pomocou aplikácie v mobilnom zariadení. Priehradka VitaFresh 0°C je obzvlášť úsporná a naviac udrží mäso a ryby až 2 x dlhšie čerstvé, rovnako čerstvé udrží aj ovocie a zeleninu vďaka regulácii vlhkosti. Regulácia teploty je elektronická na externom LCD displeji, oddelená je pre obe časti. Pre bezpečnosť je chladnička Bosch KGN49AIDP vybavená optickým a akustickým varovným signálom otvorených dverí a optickým i akustickým signálom pri zvýšenej teplote v priestore chladničky. Chladiaca časť, umiestnená hore s funkciou SuperChladenia má objem 330 l. Vnútornú výbavu tvoria 5 sklenených políc: z toho 4 x EasyAccess Shelf výsuvná plocha. Vo dvierkach sú 4 priehradky, z toho 1 na malo/syr. Freshness systém je tvorený 2 x zásuvkou s nulovou zónou v objeme 25 l a zásuvkou VitaFresh s reguláciou vlhkosti. Mraznička je umiestnená dole. Jej objem je 105 l a vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 15 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. VarioZone vyberateľné odkladacie plochy v mrazničke ponúkajú väčšiu variabilitu pri skladovaní.

Základné parametre

  • Šírka: 70 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hĺbka: 67 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vybavenie chladiaceho priestoru

Chladiaci priestor smart kombinovanej chladničky (po dokúpení  príslušenstva Home Connect Connectivity Kit) Siemens KG49NAIDP s multiAirflow systémom má úžitkový objem 330 litrov. V jeho vnútornej časti sa nachádza 5 odkladacích  plôch z bezpečnostného skla, z čoho sú 4 EasyAccess Shelf-výsuvné, polička na fľaše bottleRack, 4 odkladacie priehradky vo dverách, z toho 1 na maslo alebo syry. Priehradka hyperFresh plus pre skladovanie ovocia a zeleniny a 2 priehradky hyperFresh plus pre skladovanie mäsa a rýb sa nachádazjú v blízkosti 0 °C zóny. Dokonalé LED osvetlenie SoftStar osvetlí každý kút chladničky.

Výsuvné odkladacie plochy easyAccess

Pre ešte viac komfortu pri ukladaní a vyberaní potravín z chladničky môžete odkladacie plochy z bezpečnostného skla vysunúť až do polovice ich hĺbky. Tak máte prehľad o všetkých lahôdkach a žiadny chlebíček sa pred vami neschová. Samozrejmosťou je plynulé a stabilné vysunutie a to aj v prípade, že sú odkladacie plochy plne naložené.

Mraziaci priestor

Kombinovaná smart chladnička má prispôsobený mraziaci priestor s objemom 105 litrov. Mraziaca kapacita je 15 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 20 hodín. Potraviny v mrazničke je možné uložiť v 3 priehľadných platových zásuvkách. Mraziaca časť ponúka vyberateľné odkladacie plochy v mraziacom priestore ( VarioZone ) pre väčšiu variabilitu skladovania potravín.

Freshness systém

Kombinovaná smart chladnička Siemens je vybavená unikátnou technológiou Freshness system, ktorá zaistí čerstvosť a kvalitu vašich potravín. Táto zóna udržuje stálu teplotu 0 °C, čím sa predlžuje čerstvosť a trvácnosť surovín. Vaše potraviny vydržia dlhšie čerstvé a pripravené na ďalšie spracovanie. Vybavenie tvorí: 1 priehradka hyperFresh plus s reguláciou vlhkosti - udrží ovocie a zeleninu až 2x dlhšie čerstvé , 2 priehradky hyperFresh plus 0°C Box s reguláciou teploty na výsuve - udržia ryby a mäso až 2x dlhšie čerstvé.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Home Connect Connectivity Kit.

Pomocou dodatočného príslušenstva (po dokúpení  príslušenstva Home Connect Connectivity Kit Siemens KS10ZHC00 ) môžete integrovať svoju Wi-Fi kompatibilnú chladničku do systému Home Connect. To vám umožní ju ovládať na diaľku a monitorovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

Elektronická regulácia teploty

Kombinovaná chladnička je vybavená elektronickou reguláciou teploty- (LCD-displej)  (na vonkajšej strane dverí). Tá vám umožní prehľadné a jednoduché nastavenie požadovanej teploty presne podľa vašich predstáv. Oceníte oddelenú reguláciu teploty pre chladiacu a mraziacu časť. Optický a akustický varovný signál vás upozorní pri zvýšenej teplote v mraziacej časti ale ii v chladiacej časti.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 67 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 70 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 67 cm
Hmotnosť: 89,66 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 202 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 105 L
Mraziaci výkon: 15 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 435 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 330 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: KG49NAIDP

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore