Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

FreshSense

Vaša vstavaná chladnička SIEMENS KI81RAD30 vám zaručí, že všetky potraviny zostanú dlho čerstvé a to aj pri častom otváraní dverí, čo ma zvyčajne za následok veľké teplotné výkyvy. Vďaka prináleží technológií freshSense, ktorá pomocou inteligentných senzorov zaznamená každú zmenu teploty vnútri a von a automaticky zareagovat tak, aby klíma vo vnútri chladnička zostala nezmenená.

 

VarioShelf

SIEMENS KI81RAD30 disponuje priehradkou varioShelf, ktorú tvoria 2 samostatné odkladacie plochy, pričom každá z nich je hlboká 14 cm. Prednú odkladaciu plochu je možné umiestniť podľa momentálnych požiadaviek. Ak šak obe plochy umiestnite za sebou, obe police vytvoria jednu veľkú priehradku. Dostatočne veľkú úložný priestor napríklad na vysoké nádoby dostanete zasunutím prednej časti pod zadnú.

 

Filter airFresh

O čerstvý vzduch v chladničke bez baktérií sa postará filter airFresh s vrstvou antiBacteria, ktorý aktívne neutralizuje všetok pach a znižuje výskyt baktérií. Všetok zápach v chladničke sa tak vstrebe a vzduch vnej zostane naďalej svieži a bez nutnosti výmeny filtra počas celej dobe životnosti chladničky.

 

Držiak na fľaše

Na bezpečné a stabilné uskladnenie fliaš, či plechoviek slúži nerezový držiak, ktorý je možné umiestniť kdekoľvek v chladničke budete chcieť. Aj vďaka nemu, budete mať vo vašej vstavenej chladničke SIEMENS KI81RAD30 stále prehľad a poriadok.

 

Odkladacie plochy

Vstavaná chladnička disponuje odladacími plochami, ktoré sú vyrobené z bezpečnostného skla. Tieto odkladacie plochy sú nielen extrémne silné, ale navyše sa aj čistia veľmi rýchlo a jednoducho. S touto chladničkou SIEMENS KI81RAD30 a jej odkladacími plochami sa už nemusíte obávať toho, že sa vám v nej niečo vyleje. Odkladacie plochy z bezpečnostného skla totiž zabránia prebytočnému znečisteniu chladničky.

 

Priehradky teleskopickým výsuvom

O čo najkomfortnejší prístup ku všetkým uskladneným potravinám sa zaručia priehradky s plným teleskopickým výsuvom. Priehradky si môžete jednoducho vysunúť takmer celé a nazrieť tak do jej obsahu. Toto voliteľné príslušentvo vám v chladničke SIEMENS KI81RAD30 uľahčí manipuláciu a skladovanie vašich potravín.

 

Stabilná teplota v chladničke

Moderná vstavaná chladnička disponuje tlačidlom superchladenia, pomocou ktorého sa teplota v chladiacom priestore zníži cca na 2 °C.  Je to skvelá prevencia proti zahriatiu potravín, ktoré sú v chladničke uložené už dlhšie a zároveň sa čerstvo vložené potraviny rýchlejšie ochladia. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 55,8 cm
Výška: 177,2 cm
Maximálna hlučnosť: 37 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 319 L
Čistá kapacita chladničky: 319 L
Čistá kapacita mrazničky:
Klimatická trieda: SN-T
Rýchle zmrazenie: Nie
Zabudovaná mraznička: Nie
Uchytenie dverí: Dvere pravé

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 55,8 cm
Výška: 177,2 cm
Hĺbka: 54,5 cm
Hmotnosť: 68 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 116 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu:

Dizajn

Celkový čistý objem: 319 L
Uchytenie dverí: Dvere pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 319 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky:
Mraziaci výkon:
Zabudovaná mraznička: Nie

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Nie

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: KI81RAD30

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore