Siemens LC91KWP60

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %

Šírka: 89 cm, Maximálna hlučnosť: 56 dB, Maximálny výkon odsávania: 950 m3,


Cena 859,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 1 025,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Siemens LC91KWP60 s nakloneným dizajnom a vysokým výkonom odvetrávania vďaka tichému iQdrive motoru. Energeticky úsporné LED-osvetlenie sa postará o jasný prehľad pri varení. V prípade veľmi silných kuchynských výparov sa nastaví intenzívny stupeň s automatickým spätným nastavením. S iba 56 dB je odsávač pár v prevádzke príjemne tichý. Šírka 89cm.

 

 

Užitočný pomocník

Elegantný naklonený komínový digestor Siemens LC91KWP60 sa zaraďuje medzi šikovné spotrebiče, ktoré zabezpečia komfort v každej kuchyni. Vďaka spotrebiču máte istotu, že pri varení nebudú prenikať pary a pachy do celého bytu, ale budú ihneď odsávané a vzduch v domácnosti ostane čistý.

Dizajn

Digestor Siemens LC91KWP60 je model, ktorý plní aj dekoratívnu funkciu a svojím vzhľadom sa hodí do moderne zariadených kuchýň, kde sa stane neprehliadnuteľným prvkom. Je šikmý a má sklenený dizajn v čiernej farbe so skleneným štítom.

Prevádzka

Komínový odsávač a je určený na prevádzku s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu s vysoko výkonným ventilátorom s dvojsmerným odsávaním. Ak máte záujem o prevádzku s cirkuláciou vzduchu tak je potrebné dokúpiť uhlíkový filter LZ10AKA00. Kovový tukový filter na zachytávanie odparovaných tukových častíc je možné umyť aj v umývačke riadu.

Výkon

Samozrejmosťou digestora je možnosť nastaviť výkon obvodového odsávania i ukazovateľ nasýtenia tukového a uhlíkového filra. K dispozícii sú 3 stupne odsávania + 2 intenzívne ako aj Boost funkcia.

Ovládanie

Model má komfortné elektronické riadenie s ovládaním touchControl. Intenzita osvetlenia sa ovláda pomocou funkcie Softlight postupným zhasínaním a rozsvecovaním.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 89 cm
Maximálna hlučnosť 56 dB
Maximálny výkon odsávania 950 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens LC91KWP60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené