Siemens LF91BUV50

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
929,00 €

Pôvodná cena 1 293,80 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 18,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart priestorový digestor Siemens LF91BUV50 z radu iQ700 v sklenenom čiernom prevedení je zaradený v energetickej triede A+. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. Maximálny výkon odsávania dosahuje 597 m³/h. a pri intenzívnom stupni 980 m³/h. Priemer odťahovej rúry je 150 mm. CookConnect System umožňuje prepojenie kompatibilnej varnej dosky s odsávačom a jeho následné ovládanie priamo na varnej doske. Ovládanie digestora Siemens LF91BUV50 je elektronické pomocou TouchControl displeja so 7 segmentovým ukazovateľom. Inteligentný odsávač môžete tiež pohodlne ovládať nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi alebo dokonca aj hlasom vďaka hlesovému asistentovi Amazon Alexa. Osvetlenie varnej plochy pod odsávačom pár sprehľadňuje 4 x 1,5 W LED osvetlenie s funkciou postupného rozsvecovania a zhasínania softLight. Výhodou je aj ukazovateľ nasýtenia tukového a uhlíkového filtra, ktorý za vás sleduje ich potrebu výmeny. Kazetové tukové filtre je možné jednoducho umyť aj v umývačke riadu. Šírka 90 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 28 %
Popis produktu

 

 

 

Priestororvý digestor Siemens LF91BUV50

Priestororvý digestor Siemens LF91BUV50 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál v domácnosti. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Tento šikovný pomocník je veľmi kvalitný a podáva aj skvelý výkon - odsaje až 597 m³/h. (pri intenzívnom stupni 980 m³/h.). Priemer odťahu je 150 mm. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami a dvomi intenzívnymi stupňami odsávania. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni.

Prednosti: 

  • Výkonný a tichý motor iQdrive s pôsobivým sacím výkonom zaisťuje účinné odstraňovanie pachov a výparov z varenia.
  • Úroveň výkonu a intenzitu osvetlenia možno ovládať priamo z varnej dosky pomocou systému cookConnect - alebo automaticky pomocou senzoru climateControl, ktorý detekuje intenzitu pary a zápachu.
  • Domáci spotrebič, ktorý vám dokáže načúvať: hlasové ovládanie.
  • Home Connect: vzdialený prístup ku funkciám odsávača pár pomocou chytrého zariadenia (tablet, smartphone).
  • Presne vedieť kedy: ukazovateľ nasýtenia filtra.

Tichá prevádzka s iQdrive motorom 

Odsávač pár obdržal do svojej výbavy pôsobivý výkon, ktorý zbaví vašu kuchyňu od nepríjemného zápachu a pary. iQdrive motor pracuje pritom veľmi ticho, bez toho aby ste boli rušený zvukom motora. Teraz už žiaden hluk v kuchyni, len príjemné varenie. 

Systém cookConnect a climateControl

Váš odsávač pár spolu s varnou doskou vám prinesú do vašej domácnosti dokonalú symbiózu. Akonáhle začnete variť sa odsávač pár sám automaticky aktivuje. Na varnej doske si nastavíte úroveň výkonu a svetlo, alebo necháte priebeh odsávania na funkcii climateControl. Tá detekuje množstvo pary a pachov, a sama si automaticky proces odvetravania upraví. Vy si už len vychutnávajte príjemne varenie!

Jednoduché ovládanie

Majte svoju kuchyňu pod kontrolou s jednoduchým ovládaním TouchControl. Vďaka nemu môžete ľahko ovládať úroveň výkonu či LED osvetlenie jednoduchým stlačením tlačidla. Funkcia reaguje okamžite a presne, bez ohľadu na to, ktoré nastavenie potrebujete. Poteší tiež možnosť ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connet. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináška. S Home Connect môžete dokonca kontrolovať aj stav nasýtenia fitrov vo vašom odsávači pár. Po prihlásení do aplikácie skontrolujte zanesenie fitrov uhlíkom a tukmi a zistíte tak, či je potrebná jeho výmena.

Spoľahlivý výkon

Čo robiť v situácií, kedy para pohltí vašu kuchyňu? Toho sa nemusíte obavať! Komínový digestor disponuje funkciou powerBoost s automatickým spätným nastavením, ktorá okamžite aktivuje najvyšší stupeň výkonu odsávania. Ak detekuje zníženie pary vo vzduchu, vráti sa späť na pôvodnú úroveň. Vy si tak môžete vychutnávať varenie na plno, bez starostí.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 62 dB
iTrieda energ.účinnosti: A+
Maximálny výkon odsávania: 597 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno
Maximálny výkon odsávania: 597 m3
Počet rýchlostí: 5
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 55 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 744 cm
Výška komína (max.): 924 cm
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 89,8 cm
Výška: 4,6 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 31,627 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 62 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: Nerez

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+

Energetické údaje

Celková spotreba: 36,8 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 3

Funkcie

Automatické spustenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: LF91BUV50

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore