Siemens LF91BUV50


Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 597 m3, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Trieda energetickej účinnosti: A+, Celková spotreba: 36,8 kWh, Počet rýchlostí: 5, Materiál: nerez, Výška: 4,6 cm, Šírka: 89,8 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 1 129,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 22,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart priestorový digestor Siemens LF91BUV50 z radu iQ700 v sklenenom čiernom prevedení je zaradený v energetickej triede A+. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. Maximálny výkon odsávania dosahuje 597 m³/h. a pri intenzívnom stupni 980 m³/h. Priemer odťahovej rúry je 150 mm. CookConnect System umožňuje prepojenie kompatibilnej varnej dosky s odsávačom a jeho následné ovládanie priamo na varnej doske. Ovládanie digestora Siemens LF91BUV50 je elektronické pomocou TouchControl displeja so 7 segmentovým ukazovateľom. Inteligentný odsávač môžete tiež pohodlne ovládať nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi alebo dokonca aj hlasom vďaka hlesovému asistentovi Amazon Alexa. Osvetlenie varnej plochy pod odsávačom pár sprehľadňuje 4 x 1,5 W LED osvetlenie s funkciou postupného rozsvecovania a zhasínania softLight. Výhodou je aj ukazovateľ nasýtenia tukového a uhlíkového filtra, ktorý za vás sleduje ich potrebu výmeny. Kazetové tukové filtre je možné jednoducho umyť aj v umývačke riadu. Šírka 90 cm.

 

 

 

Priestororvý digestor Siemens LF91BUV50

Priestororvý digestor Siemens LF91BUV50 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál v domácnosti. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Tento šikovný pomocník je veľmi kvalitný a podáva aj skvelý výkon - odsaje až 597 m³/h. (pri intenzívnom stupni 980 m³/h.). Priemer odťahu je 150 mm. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami a dvomi intenzívnymi stupňami odsávania. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni.

Prednosti: 

  • Výkonný a tichý motor iQdrive s pôsobivým sacím výkonom zaisťuje účinné odstraňovanie pachov a výparov z varenia.
  • Úroveň výkonu a intenzitu osvetlenia možno ovládať priamo z varnej dosky pomocou systému cookConnect - alebo automaticky pomocou senzoru climateControl, ktorý detekuje intenzitu pary a zápachu.
  • Domáci spotrebič, ktorý vám dokáže načúvať: hlasové ovládanie.
  • Home Connect: vzdialený prístup ku funkciám odsávača pár pomocou chytrého zariadenia (tablet, smartphone).
  • Presne vedieť kedy: ukazovateľ nasýtenia filtra.

Tichá prevádzka s iQdrive motorom 

Odsávač pár obdržal do svojej výbavy pôsobivý výkon, ktorý zbaví vašu kuchyňu od nepríjemného zápachu a pary. iQdrive motor pracuje pritom veľmi ticho, bez toho aby ste boli rušený zvukom motora. Teraz už žiaden hluk v kuchyni, len príjemné varenie. 

Systém cookConnect a climateControl

Váš odsávač pár spolu s varnou doskou vám prinesú do vašej domácnosti dokonalú symbiózu. Akonáhle začnete variť sa odsávač pár sám automaticky aktivuje. Na varnej doske si nastavíte úroveň výkonu a svetlo, alebo necháte priebeh odsávania na funkcii climateControl. Tá detekuje množstvo pary a pachov, a sama si automaticky proces odvetravania upraví. Vy si už len vychutnávajte príjemne varenie!

Jednoduché ovládanie

Majte svoju kuchyňu pod kontrolou s jednoduchým ovládaním TouchControl. Vďaka nemu môžete ľahko ovládať úroveň výkonu či LED osvetlenie jednoduchým stlačením tlačidla. Funkcia reaguje okamžite a presne, bez ohľadu na to, ktoré nastavenie potrebujete. Poteší tiež možnosť ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connet. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináška. S Home Connect môžete dokonca kontrolovať aj stav nasýtenia fitrov vo vašom odsávači pár. Po prihlásení do aplikácie skontrolujte zanesenie fitrov uhlíkom a tukmi a zistíte tak, či je potrebná jeho výmena.

Spoľahlivý výkon

Čo robiť v situácií, kedy para pohltí vašu kuchyňu? Toho sa nemusíte obavať! Komínový digestor disponuje funkciou powerBoost s automatickým spätným nastavením, ktorá okamžite aktivuje najvyšší stupeň výkonu odsávania. Ak detekuje zníženie pary vo vzduchu, vráti sa späť na pôvodnú úroveň. Vy si tak môžete vychutnávať varenie na plno, bez starostí.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 62 dB
Trieda energ.účinnosti A+
Maximálny výkon odsávania 597 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens LF91BUV50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami