Siemens LI67RA530

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 54 dB, Trieda energ.účinnosti: B, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 739 m3, Počet motorov: 1,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný výsuvný digestor Siemens LI67RA530 v modernom prevedení z nehrdzavejúcej ocele má ploché prevedenie s vysokým výkonom. Jeho maximálny výkon odsávania dosahuje až 739 m³/hod., čo zaistí rýchle a účinné odsatie prebytočnej pary pri varení. Na výber máte nielen odťah do komína, ale i možnosť recirkulácie, pričom vybrať si môžete z 3 rýchlostných stupňov a 1 intenzívneho. Intenzívny stupeň umožňuje automatické spätné nastavenie. Ventilátor má dobeh 10 minút. Oceníte silné LED osvetlenie pracovnej plochy. Digestor Siemens LI67RA530 je veľmi tichý, jeho hlučnosť dosahuje maximálne 54 dB. Šírka: 60 cm.

 

 

Mimoriadne elegatný dizajn

Odsávač pár nemusí spĺňať iba úlohu výkonného spotrebiča. môže byť tiež výraznou ozdobou celého kuchynského priestoru. Vstavaný výsuvný digestor Siemens LI67RA530 je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaistí dlhú životnosť spotrebiča a elegantný vzhľad. Nehrdzavejúca oceľ je navyše mimoriadne odolná voči škrabancom a ľahko sa udržuje v dokonale čistom vzhľade.

Jednoduché elektronické ovládanie

Ovládanie digestora môže byť odteraz oveľa jednoduchšie. Kvalitný odsávač pár vyniká totiž mimoriadne pohodlným a jednoduchým mechanickým ovládaním. Každú funkciu či nastavenie jednoducho navolíte v krátkom čase. Tento jednoduchý spôsob ovládania si obľúbi a zvládne každý. Vyskúšajte ho a presvedčte sa sami. Ovládanie nikdy nebolo tak jednoduché a rýchle. V rekordne rýchlom čase nastavíte všetky požadované funkcie pre rýchle a účinné odsávanie prebytočných pár. Jeho maximálny výkon pri odťahu do komína dosahuje 391 m³/hod. pri intenzívnom stupni až 739 m³/hod., čo zaistí rýchle a účinné odsatie prebytočnej pary pri varení. Priemer odťahovej rúry je 150 mm. Oceníte aj intenzívny stupeň pre krátkodobé použitie pri silných výparoch s automatickým spätným nastavením po automatické vrátenie nastavenia.

Možnosť recirkulácie

Štýlový odsávač pár disponuje okrem účinného odťahu do komína i možnosťou recirkulácie. To znamená, že mastná prebytočná para sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vráti späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre režim recirkulácie vzduchu je potrebné použiť uhlíkový filter Siemens LZ45610, ktorý je potrebné zakúpiť zvlášť. Oba spôsoby sú mimoriadne efektívne a účinné, takže je len na vás, ktorý budete preferovať.

Silné LED osvetlenie

Pri varení pod digestorom je dôležité, aby tento pracovný priestor bolo dokonale osvetlený pre dostatočný prehľad a ľahšiu manipuláciu. Disponuje silnými LED žiarovkami  2 x 3 W LED, ktoré zaistia dôkladné osvetlenie celej plochy, na ktorej sa realizuje príprava jedál. Toto kvalitné osvetlenie je nielen mimoriadne silné, ale i veľmi úsporné. Priestor pod digestorom bude dokonale osvetlený a ponúkne optimálne podmienky pre pohodlné varenie.

Návod na použitie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 54 dB
Trieda energ.účinnosti B
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 739 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens LI67RA530

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené