Siemens LI97RA540

Šírka: 90 cm, Maximálna hlučnosť: 55 dB, Trieda energ.účinnosti: A, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 740 m3, Počet motorov: 1,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plochý výsuvný odsávač pár Siemens LI97RA540 v nerezovom prevedení, s vysokým výkonom a takmer s neviditeľným umiestnením do skrinky. Energeticky úsporné LED-osvetlenie sa postará o jasný prehľad pri varení. Výkon odvetrania až 740 m3/h sa postará o čerstvý vzduch pri varení. Veľmi tichý vďaka iba 41 dB. Intenzívny stupeň pre krátkodobé použitie pri silných výparoch s automatickým spätným nastavením po automatické vrátenie nastavenia.

 

 

Siemens LI97RA540

Hľadáte odsávač, ktorý dokonale zbaví vašu kuchyňu pár vznikajúcich pri varení a pritom nebude produkovať nadmerný hluk? Tak potom je tento zabudovateľný plošný odsávač pár Siemens LI97RA540 presne to, čo hľadáte. So svojím mimoriadnym výkonom 740 m3/h, ktorý zabezpečujú ventilátory s úspornou BLDC techológiou bude vaša kuchyňa vždy dôkladne zbavená nežiaducich pachov. Napriek mimoriadnemu výkonu pracuje odsávač príjemne potichu, čo oceníte nielen vy, ale aj ostatní členovia domácnosti. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu.

Komfort pri obsluhe aj vďaka osvetleniu

Zabudovateľný plošný odsávač pár Siemens LI97RA540 je vybavený LED osvetlením, ktoré zaistí teplé a rovnomerné osvetlenie varnej dosky a poskytne tak príkladný komfort pri obsluhe. Osvetlenie pracovného miesta 2 x 3W LED s možnosťou nastavenia intenzity osvetlenia. Oceníte aj funkciu softLight - postupné zhasínanie a rozsvecovanie.

Ovládanie

Ovládanie spotrebiča je jednoduché a intuitívne rýchlo navolíte požadované možnosti vďaka podsvieteným tlačidlám. Tlačidlá sú s krátkym zdvihom a 7 segmentovým ukazovateľom. Intenzívny stupeň odsávača so spätným nastavením vie automaticky vrátiť výkon odsávača na normálny stupeň.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90 cm
Maximálna hlučnosť 55 dB
Trieda energ.účinnosti A
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 740 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens LI97RA540

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené