Siemens SN23HW37VE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
469,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,38 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca smart umývačka riadu Siemens SN23HW37VE na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 13 obedových súprav riadu, preto je vhodná aj do väčších domácností. K dispozícii je 6 programov umývania a 4 špeciálne funkcie. Je vybavená príborovou zásuvkou VarioFlex, ktorá poslúži aj pre naberačky, nože alebo aj šálky na espresso. Výškovo nastaviteľný horný kôš flexibilne prispôsobíte pre uloženie ďalšieho riadu a zväčšenie priestoru. Ďalej má vo výbave napríklad AquaSenzor a LoadSenzor, ktoré sa postarajú o to aby sa využívalo primerané množstvo vody. O bezpečnosť umývačky sa postará funkcia AquaStop a o sklo a krehkú keramiku- systém ochrany skla. Maximálna dosahovaná hlučnosť 46 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Zvážte aj tento produkt

Bosch SMS4ECI14E Bosch SMS4ECI14E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (4)

Voľne stojaca smart umývačka riadu Bosch SMS4ECI14E v nerezovom prevedení na jeden umývací cyklus umyje až 13 obedových súprav riadu. Maximálna dosahovaná hlučnosť nepresahuje 44 dB a pri tichom programe dosahuje len 44 dB. K dispozícií je 6 programov a 4 špeciálne funkcie. AquaSenzor spolu s LoadSenzorom detekujú množstvo riadu a stupeň znečistenia, a automaticky zvolia umývací program. Poteší dávkovacím asistentom, pohonom EcoSilence Drive a samočistiacim filtračným systém. Nechýba tiež funkcia AquaStop, ktorá zabárni prípadnemu vytopeniu.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 44 dB
  • Počet programov: 6
  • Počet súprav riadu: 13

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Siemens SN23HW37VE

Vďaka dostatočne veľkej kapacite umývačky riadu Siemens SN23HW37VE, ktorá je prispôsobená pre 13 jedálenských súprav, môžete naraz a bez námahy umyť riad aj po rodinnej oslave. Oceníte veľmi hospodárne využitie vody - spotreba iba 9,5 l vody pre optimálne výsledky umývania. Vybrať si môžete zo 6 umývacích programov a zo 4 špeciálnych funkcií. Ak trváte na tichej prevádzke, táto umývačka s hlučnosťou len 46 decibelov splní vaše požiadavky.

Programy a špeciálne funkcie

  • 6 programov: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzívny 70°C, Hodinový 65°C, Krátky 45°C, Predumytie
  • 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Intensive Zone, Polovičná náplň, varioSpeed Plus on demand
  • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care
  • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

VarioSpeed Plus

Funkcia umývačky varioSpeed Plus váš riad umyje až o 50% rýchlejšie. Bežne znečistený riad tak máte extra rýchlo umytý. Prostredníctvom dávkovacieho asistenta čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej nádoby. Presne mierený prúd vody ju tak rýhlo rozpustí a je rovnomerne rozpúšťaný do celého priestoru umývačky riadu a preto dosiahnete vždy optimálne výsledky umývania.

Jednoducho vyberte a spustite

Aplikácia Home Connect s funkciou ľahkého štartu (EASY START) odstráni pochybnosti a odporučí vám vždy ten pravý program - priamo z vášho mobilného zariadenia. Zakaždým. A s každým umývaním. Jediná vec, ktorú potrebujete urobiť, je zadať stupeň znečistenia a druh a množstvo riadu, ktoré má byť umytý, do vašej aplikácie Home Connect. Tak môžete jednoducho vybrať ten správny program a dosiahnuť perfektné výsledky, cyklus za cyklom.

Prehľad o stave vašej umývačky

Vyčkávanie, až vaša inteligentná umývačka doumýva, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Home Connect privedie vašu myseľ k spokojnosti a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatické oznámenie do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku.

Vnútorné vybavenie

Viac miesta v umývačke zabezpečia flexibilné koše VarioFlex a príborovej priehradky VarioDrawer, ktoré sa prispôsobia množstvu ukladaného riadu. Sú maximálne flexibilné, takže sa do nich zmestí skutočne množstvo nádob, tanierov, príborov či pohárov. Umyjete viac riadu na jedno naplnenie. Umývačka je vybavená výškovo nastaviteľným horným košom pre variabilné uloženie riadu rôznych veľkostí podľa potreby. Špeciálny mechanizmus na bokoch, umožňuje jeho nastavenie do 3 výškových úrovní a 3 sklopnými priehradkami. Dolný kôš je vybavený 4 sklopnými priehradkami na taniere, odkladaciu plochu na hrnčeky a špeciálny držiak na poháre.

IntensiveZone

Ak sa rozhodnete pre prídavnú funkciu intensiveZone, zvýšite tak tlak na tryskách v dolnom koši. Oceníte ho najmä pri veľmi špinavom riade. Riad nachádzajúci sa v hornom koši bude naďalej umývaný jemne a šetrne. 

Bezpečnostný systém AquaStop

Vďaka bezpečnostnému systému aquaStop je zaručená doživotná záruka voči škodám spôsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd, ktoré spôsobuje voda. Či už pôjde o prítokovú hadicu alebo netesnosti spotrebiču, tento systém si s nimi hravo poradí. Zaručená je doživotná garancia tejto výhodnej funkcie a to po celú dobu životnosti umývačky riadu.

Motor iQdrive

Nižšia spotreba energie pri rovnakom výkone, krátky program s perfektnými výsledkami umývania a naviac vždy príjemne tichý pri akomkoľvek programe - to všetko nie je pre motor iQdrive žiadny problém. A k tomu všetkému má ešte jednu výhodu: minimálne opotrebovanie.

 

Pripojené súbory

IL_SK_2072324 [*.pdf, 984.1 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 46 dB
Počet programov: 6
Počet súprav riadu: 13
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 53,526 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 46 dB

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 312 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,92 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 202 kWh
Ročná spotreba vody: 2090 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 84 kWh

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: SN23HW37VE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore