Siemens SN578S36TE vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Momentálne nie je možné produkt kúpiť online, môžete si ho však rezervovať v predajniach, v ktorých je na sklade.
 • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
749,00 €

Pôvodná cena 1 275,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 14,98 €

POPIS PRODUKTU

Vstavaná 60 cm smart umývačka riadu Siemens SN578S36TE je vďaka svojmu šetrnému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A+++. Kapacita je pre 13 obedových súprav. K dispozícii máte 8 umývacích programov a 6 umývacích teplôt. Integrovaný brilliantShine so systémom sušenia Zeolith® umožňuje dosiahnutie výnimočne žiarivého a suchého skla, systém varioSpeed Plus zabezpečí až 3x rýchlejšie umývanie a sušenie. Zabudovaná funkcia HomeConnect prostredníctvom Wi-Fi poskytuje možnosť vzdialeného pripojenia a nastavenia vašej inteligentnej umývačky riadu bez ohľadu na to, kde ste - jednoducho pomocou aplikácie Home Connect (k dispozícii pre iOS a Android).

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 41 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC87300L Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC87300L

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor po registrácii

Na objednávku
 

1 049,00 €

Plne integrovaná umývačka riadu Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC87300L uľahčuje vladanie a vykladanie riadu vďaka možnosti zdvihnutia koša jednoduchým stlačením držadla. Ovládací panel QuickSelect je umiestnený zhora. Funkcia TimeBeam vizuálne informuje o stave umývacieho programu. Technológia AirDry využíva prirodzené prúdenie vzduchu pre ukončenie sušenia. Umývačka riadu Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC87300L ponúka 8 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1-24 hod. Okrem sveteľného lúča je vybavená aj množstvom ďalších funkcií: dvojfarebný budík, extra hygienický, GlassCare, indikátor nedostaku leštidla a soli, XtraPower. Jej kapacita pre umývanie je 13 súprav riadu. Vnútornú výbavu tvoria: vnútorné osvetlenie, horný kôš s 2 skladacími držiakmi, 2 skladacími drôtenými držiakmi pre poháre, 2 mäkké špičky, 6 mäkkých špičiek pre poháre na víno, sladacie poličky na šálky a nerezové držadlo. Dolný kôš má 4 rozložiteľné tanierové poličky ComfortLift a nerezové držadlo. Satelitné umývacie rameno zabezpečí žiariacu čistotu riadu.

Základné parametre

 • Šírka: 59,6 cm
 • Maximálna hlučnosť: 42 dB
 • Počet súprav riadu: 13

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Siemens SN578S36TE

Vďaka veľkej kapacite inteligentnej umývačky Siemens SN578S36TE, ktorá je prispôsobená pre 13 jedálenských súprav, môžete naraz a bez námahy umyť riad aj po rodinnej oslave. Oceníte veľmi hospodárne využitie vody - spotreba iba 7,5 l vody pre optimálne výsledky umývania (program ECO 50) s hlučnosťou len 42dB. S hodnotením energetickej účinnosti A+++ sa lepšie postará o životné prostredie a zároveň sa vynikajúco postará o čistý riad – a ušetrí vám peniaze. Umývačka s brilliantShine system so sušením Zeolith dosahuje výnimočne žiarivé výsledky a suché sklo. VarioSpeed Plus umyje a usuší riad až 3 x rýchlejšie. Najvýznamnejšími benefitmi vstavanej umývačky sú:

 • brilliantShine system: dokonalá spolupráca systému sušenia Zeolith, funkcie Shine & Dry, ventilu nemäkčenej vody a programu sklo 40 °C dosahuje výborné výsledky umývania a sušenia a žiarivé sklo.
 • varioSpeed Plus: umyje a usuší riad 3 x rýchlejšie so žiarivým výsledkom.
 • emotionLight: osvetlí vnútorný priestor umývačky riadu.
 • HomeConnect: umožňuje vzdialené pripojenie a nastavenie umývačky riadu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate prostredníctvom aplikácie HomeConnect.
 • Automatický program: riadi proces umývania riadu až k dokonalému výsledku.

Programy a špeciálne funkcie ovládate TFT displejom

Umývanie riadu je mimoriadne jednoduché vďaka novému TFT displeju s vysokým rozlíšením. Všetky informácie o aktivovanom programe sú ihneď vyobrazené - jasne oddelené, veľmi organizované a napriek tomu rýchlo viditeľné. Môžete si taktiež rýchlo a jednoducho vybrať individuálne nastavenie programu.

 • počet programov 8: intenzívny 70 °C, auto 45-65 °C, Eco 50 °C, tichý program 50 °C, rýchly 60 °C, sklo 40 °C, rýchly 45 °C, predumytie
 • počet špeciálnych funkcií 5: vzdialené zapnutie Home Connect, intensiveZone, varioSpeed Plus, hygienaPlus, Shine & Dry
 • program starostlivosti o umývačku
 • 6 umývacích teplôt

Smart umývačka riadu, ktorá vás udrží v obraze

Vyčkávanie, až vaša smart umývačka doumýva, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Smart technológia Home Connect s Wi-Fi privedie vašu myseľ k pokoju a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatická oznámenia do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku.

Ľahké spustenie

Funkcia Easy Start zjednoduší ovládanie vstavanej smart umývačky riadu. Jediné, čo je potrebné vykonať je odpovedať na zopár jednoduchých otázok o požiadavkách na umývanie a typu riadu pomocou aplikácie Home Connect. Následne vám odporučí vhodný program, ktorý je možné spustiť na diaľku prostredníctvom aplikácie.

Sleduje stav tabliet

Počítadlo tabliet vám ponúka väčšie pohodlie. Stačí zapísať do aplikácie Home Connect zakúpenie tabliet do umývačky a následne môžete pohodlne kontrolovať zostávajúce množstvo, kedykoľvek vás napadne. V prípade, že sa tablety míňajú, aplikácia Home Connect vám pošle oznámenie s pripomienkou potreby zaobstarať ďalšie balenie tabliet.

Efektívny, úsporný, tichý motor iQdrive s dlhou životnosťou

Nižšia spotreba energie pri rovnakom výkone, krátky program s perfektnými výsledkami umývania a naviac vždy príjemne tichý pri akomkoľvek programe - to všetko nie je pre motor iQdrive žiadny problém. A k tomu všetkému má ešte jednu výhodu: minimálne opotrebovanie.

Svetelná show pre váš riad: emotionLight

Dve LED svetlá na hornej hrane dverí ponoria interiér umývačky riadu do chladného modrého alebo bieleho svetla. Svetlo sa automaticky rozsvieti, keď sa umývačka riadu otvorí a opäť zhasne, keď sa na umývačka riadu zatvoria dvere.

Umývajte rýchlejšie s VarioSpeed Plus

VarioSpeed Plus ponúka 3 x rýchljšie umytie s optimálnym výsledkom umývania a sušenia. Pokiaľ potrebujete čas umývania skrátiť určite túto funkciu využijete. Doba oplachovania sa po stlačení tlačidla VarioSpeed zníži až o 66 % v porovnaní s bežným umývaním.

Ekonomické sušenie s brilantným leskom: sušenie Zeolith®

Minerál zeolith má schopnosť absorbovať vlhkosť a premeniť ju na energiu. Tento všestranný materiál tak zabezpečuje rýchlejšie a energeticky úsporné sušenie vášho riadu.

Doživotná záruka proti škodám spôsobených vodou: aquaStop®

Bezpečnostný systém aquaStop® zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd spôsobených vodou, či už na prítokovej hadici alebo netesnostiam v spotrebiči. Siemens garantuje túto záruku počas celej životnosti umývačky riadu.

Detergent môže pôsobiť v plnej sile: dávkovací asistent

Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej misky vďaka dávkovaciemu asistentu. Presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Detergent je tak rovnomerne distribuovaný do celého priestoru umývačky riadu a preto máte vždy zabezpečené optimálne výsledky umývania.

Viac flexibility pri ukladaní riadu: výškovo nastaviteľný horný kôš

Ak potrebujete uložiť vysoké poháre do horného koša, alebo veľké taniere do dolného koša, prispôsobením výšky horného koša môžete tento riad jednoducho uložiť.

Hore šetrne, dole pod vysokým tlakom: intensiveZone

Ak zvolíte prídavnú funkciu intensiveZone, zvýši sa tlak v tryskách na veľmi zanečistený riad v dolnom koši. Pre horný kôš zostane program nezmenený a chúlostivý riad bude aj naďalej umývaný jemne a šetrne.

Vkladanie veľkého množstva riadu je jednoduché

Horný kôš je vybavený špeciálnym mechanizmom. Na bokoch sú páčky, ktorých stlačenie umožňuje nastaviť kôš výškovo v troch úrovniach.

Viac flexibility pre ukladanie rôznych misiek: nový kôš varioFlex Plus

Užite si viac voľného času vďaka umývačke riadu. Prémiová konštrukcia košov má modrou farbou zvýraznené úchopové časti vnútri umývačky Touchpoints. Tie už na prvý pohľad vyznačujú všetky možnosti nastavenia košov. Optimalizované varioFlex Plus koše ponúkajú flexibilný komfort pri ukladaní riadu na najvyššej úrovni vďaka trom sklopným deliteľným etažérom a šiestim sklopným tŕňom v hornom koši, plus držiaky pohárov na stopke v dolnom koši. Teraz ešte viac flexibility v dolnom koši, nakoľko každý druhý tŕň v prednom rade je sklopný. Máte tak možnosť prenastavovať tŕne hore a dole podľa toho, ako sa Vám to najviac hodí. Nielen pre hrnce, panvice, poháre, taniere a strieborný riad, ale aj pre veľké misy a objemný riad.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 42 dB
Počet súprav riadu: 13

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno
Model: SN578S36TE
Dĺžka hadice: 1,65 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,9 m

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 57,3 cm
Hmotnosť: 47 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: TFT

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,75 m

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 225 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 7,5 L
Trieda účin.sušenia: A

Ostatné

Kód produktu: SN578S36TE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore