Siemens SN615X03EE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
429,00 €

Pôvodná cena 605,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plne zabudovateľná 60 cm umývačka riadu Siemens SN615X03EE je vďaka svojmu šetrnému chodu zaraďovaná do energetickej triedy A++. Kapacita je pre 13 obedových súprav. K dispozícii máte 5 umývacích programov, 5 umývacích teplôt a 1 špeciálna funkcia: varioSpeed. Ovládanie je umiestené z vrchu s LED indikátorom priebehu programu a akusttickým signálom ukončenia programu. Disponuje motorom iQDrive s maximálnou hlučnosťou 46 dB. K dispozícii je elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla.Vnútorné vybavenie pozostáva z košov vario, vario zásuvky na príbory, výškovo nastavitelným horným kôšom pomocou 3-násobného rackMaticu, sklopné priehradky na taniere v dolnom koši (2x), odkladacia plocha na hrnčeky v hornom umývacom koši (2x). Pre bezpečnosť pred pretetečím je umývačka Siemens SN615X03EE vybavená funkciou Aqua stop.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 29 %

Zvážte aj tento produkt

Bosch SMI68TS06E Bosch SMI68TS06E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Balíček Finish ako darček po registrácii

5 (2)

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMI68TS06E s nerezovým ovládacím panelom širky 60 cm s inteligentnou funkciou Home Connect. Umožňuje umytie 14 obedových súprav pri triede spotreby energie A+++. Farebný TFT displej s vysokým rozlíšením zobrazuje symboly a text (vrátane slovenčiny). Tichý program a SuperSilence technológia je výnimočne tichá - hlučnosť iba 42 dB. Elektronicky ovládaný motor a mnoho opatrení na zníženie hluku zaisťujú výnimočne tichú prevádzku. Je vhodná aj do veľkých otvorených kuchýň s jedálňou. Detská poistka dverí zaistí dvere proti otvoreniu a neumožní zmenu programu v priebehu umývaceho cyklu. Je to ochrana proti poraneniu horúcou parou. Smart umývačka ponúka 8 umývacích programov: Intenzívny 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Tichý program 50 °C, Rýchly 60 °C, Sklo 40 °C, Rýchly 45 °C, Predumytie a 4 špeciálne funkcie: vzdialené zapnutie Home Connect, VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušenie.

Základné parametre

  • Šírka: 59,8 cm
  • Typ displeja: TFT
  • Maximálna hlučnosť: 42 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Vstavaná umývačka riadu Siemens SN615X03EE s kapacitou pre 13 jedálenských súprav má k dispozícii 

  • počet programov 5: intenzívny 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, sklo 40 °C, hodinový 65 °C
  • 1 špeciálna funkcia: varioSpeed Plus
  • 5 umývacích teplôt

Umyté a vysušené 3x rýchlejšie: varioSpeed Plus

Ak stačíte tlačidlo varioSpeed Plus, skráti sa čas umývania až o 66 %. Dĺžka skráteného programu sa okamžite objaví na displeji. Výsledkom je optimálne čistý, žiarivý a suchý riad za najkratší možný čas. /Nie je možné použiť pre rýchly program a predumytie/.

Vnútorné vybavenie

Viac miesta v umývačke zabezpečia flexibilné strieborné koše Vario, ktoré sa prispôsobia množstvu ukladaného riadu. Sú maximálne flexibilné, takže sa do nich zmestí skutočne množstvo nádob, tanierov, príborov či pohárov. Umyjete viac riadu na jedno naplnenie. Umývačka je vybavená vario zásuvkou na príbory a výškovo nastaviteľným horným košom pomocou 3-násobného rackMaticu pre variabilné uloženie riadu rôznych veľkostí podľa potreby. Špeciálny mechanizmus na bokoch, umožňuje jeho nastavenie. Dolný kôš je vybavený 2 sklopnými priehradkami na taniere, odkladacou plochou na hrnčeky v hornom umývacom koši (2x).

Dávkovací asistent

Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej misky vďaka dávkovaciemu asistentu. Presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Detergent je tak rovnomerne distribuovaný do celého priestoru umývačky riadu a preto máte vždy zabezpečené optimálne výsledky umývania.

autoProgram

Po stisnutí tlačidla autoProgram, aquaSensor kontroluje úroveň znečistenia vody a riadi kedy a koľko čistej vody sa má pridať, taktiež aj teplu umývacej vody.

Unikátny motor iQdrive

Dopraje si kvalitnú umývačku, ktorá je nielen maximálne výkonná, ale navyše i spoľahlivá, tichá a úsporná. Jej prednosťou je totiž unikátny motor iQdrive, ktorý je maximálne odolný voči opotrebovaniu, takže poslúži výnimočne dlhý čas. Okrem toho je umývačka veľmi úsporná a tiež mimoriadne tichá. Tak zaistí bezchybné výsledky bez nadmerného a nepríjemného hluku. Maximálna hlučnosť dosahuje 46 dB.

Bezpečnostný systém AquaStop

Vďaka bezpečnostnému systému aquaStop je zaručená doživotná záruka voči škodám spôsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd, ktoré spôsobuje voda. Či už pôjde o prítokovú hadicu alebo netesnosti spotrebiču, tento systém si s nimi hravo poradí. Zaručená je doživotná garancia tejto výhodnej funkcie a to po celú dobu životnosti umývačky riadu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 46 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 5
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 210 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie
Model: SIEMENS SN615X03EE
Dĺžka hadice: 1,4 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,9 m

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 36 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 46 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,75 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 5
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 210 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: SN615X03EE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore