Siemens SN636X15ME

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
659,00 €

Pôvodná cena 909,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,18 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná umývačka riadu Siemens SN636X15ME v nerezovej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Jej kapacita pre umývanie je až 13 obedových súprav. Ponúka 6 umývacích programov, 3 špeciálne funkcie, program starostlivosti o umývačku a 5 umývacích teplôt. Výkonný motor IQdrive pre správny chod. Vnútornú výbavu tvorí systém vnútorných košov varioFlex so striebornými XXL košmi a príborová zásuvka Vario. Horný kôš je výškovo nastaviteľný pomocou 3-násobného rackmaticu a má 2 sklopné priehradky. Dolný kôš má 2 výkopné etažéry na šálky, odkladaciu plochu na hrnčeky 2 x a sklopné priehrady na taniere 4 x. Ovládanie je umiestnené zhora pomocou tlačidiel. Umývačka Siemens SN636X15ME má ukazovateľ zbytkového času v minútach, možnosť časovej predvoľby 1-24 hodín, elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla, zvukový signál ukončenia programu a timeLight. Z hľadiska bezpečnosti nechýba AquaSop so zárukou. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 28 %
Popis produktu

 

 

Priestranná umývačka

Vďaka dostatočne veľkej kapacite vstavanej umývačky riadu Siemens SN636X15ME, ktorá je prispôsobená až pre 13 jedálenských súprav, môžete naraz a bez námahy umyť riad aj po rodinnej oslave. Oceníte veľmi hospodárne využitie vody - spotreba iba 9,5 l (program ECO 50) vody pre optimálne výsledky umývania. Vybrať si môžete zo 6 umývacích programov. Ak trváte na tichej prevádzke, táto umývačka s hlučnosťou len 44 decibelov splní vaše požiadavky.

  • počet programov 6: intenzívny 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, sklo 40 °C, hodinový 65 °C, predumytie
  • 3 špeciálne funkcie: varioSpeed Plus, intensiveZone, Extra sušenie
  • program starostlivosť o umývačku
  • 5 umývacích teplôt

Funkcia AquaStop

Systém AquaStop zabezpečuje vnútornú aj vonkajšiu ochranu vstavanej umývačky. Zabraňuje úniku vody v prípade poškodenia prívodnej hadice. V prípade úniku vody do havarijnej nádoby systém úplne zastaví činnosť umývačky.

VarioSpeed Plus

Zvolením tejto obľúbenej funkcie si skrátite čas takmer každého umývacieho programu až o neskutočných 66 %. Riad tak bude umytý a vysušený až 3x rýchlejšie! Nemajte však predsudky, skrátenie nemá vplyv na výsledok. Riad bude optimálne čistý, žiarivý a suchý zároveň. Túto funkciu však nemožno využiť pri rýchlom programe a predumytí. 

Extra sušenie

Vďaka tejto funkcii môžete mať dokonale suché riady dokonca i pri použití krátkych programov. Trieda účinnosti sušenia dosahuje hodnotu A, čo je najlepší možný výsledok. Umývačka vďaka prídavným programom šetrí váš čas a vy tak máte viac času pre seba a rodinu.

Komfortné košové vybavenie

Koše varioFlex ponúkajú naozaj efektívne využitie každého jedného miesta. Horný kôš je výškovo nastaviteľný pomocou 3-násobného rackmaticu a má 2 sklopné priehradky. Pri uložení väčších hrncov a panvíc sa nemusíte báť, že ich nebudete mať kde položiť. Spodný kôš má dostatok miesta pre takýto veľký riad. Štyri polohovateľné tŕne v spodnom koši umožnia uložiť veľké hrce, panvice a taniere. Už sa nebudete trápiť s prekladaním a správnym uložením riadu. Všetko sa vám do umývačky zmestí už na prvýkrát aj pomocou 2 výkopných etažérov na šálky, odkladacej plochy na hrnčeky 2 x. Príbory uložíte pohodlne do príborovej zársuvky Vario.

Údržba a dávkovací asistent

Program staroslivosť o zariadenie sa stará o správny a bezproblémový chod umývačky. Upozorní na nedostatok soli či leštidla. Ďalšou užitočnou funkciou je dávkovací asistent, ktorý dbá na to, aby sa umývacia tableta rozpustila a rozptýlila sa do celého priestoru umývačky a zanechala riad krásny a čistý. Navyše každá tableta sa vďaka tejto funkcii maximálne využije čo prinesie želaný výsledok. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 44 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 235 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie
Model: SN636X15ME
Dĺžka hadice: 1,4 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,9 m

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 36,9 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,75 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 235 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: SN636X15ME

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore