Bosch SPV4EKX20E

Zobraziť


Maximálna hlučnosť: 45 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 549,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Inteligentná vstavaná umývačka riadu Bosch SPV4EKX20E so šírkou 45 cm. Do vnútra sa zmestí 9 súprav riadu. Na výber máte 6 programov a 4 špeciálne funkcie: vzdialené zapnutie, EfficientDry, Intensive Zone, SpeedPerfect+. Samozrejmosťou je Aquastop funkcia, Aquasenzor a LoadSenzor. Svetelná signalizácia infoLight lúčom upozorní na koniec programu. Hlučnosť pri umývaní dosahuje 45 dB. Technológia Home Connect umožní ovládať umývačku na diaľku cez Wi-Fi. Má dávkovacieho asistenta, tichý motor EcoSilence Drive a samočistiaci filter.

Bosch SPV4EKX20E

 Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť množstvo riadu, tak určite umývačka riadu Bosch SPV4EKX20E Na jeden umývací cyklus účinne umyje 9 obedových súprav. Bez problémov a maximálne efektívne umyje riad a to so 100% výsledkami

Programy a špeciálne funkcie:

  • 6 programov: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzívny 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Predumytie

  • 4 špeciálne funkcie:  Vzdialené zapnutie, EfficientDry, Intensive Zone, SpeedPerfect+

  • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care

  • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

Dlhšie žiarivé poháre

Typ vody na umývanie veľmi vplýva na sklo a jemnú keramiku, kde môže vzniknuť korózia skla alebo iné. Prednosťou tejto umývačky Bosh je že disponuje technológiou na ochranu skla. Táto technológia ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečí, že riad bude vždy umytý s odpovedajúcou starostlivosťou. 

Funkcia EfficientDry

Systém sušenia EfficienDry po skončení programu automaticky otvorí dvere umývačky a poskytne tak dokonalé výsledky sušenia. Zabráni kondenzácií a ochladzuje riad, vďaka čomu je riad pripravený rovno na uloženie. Už žiadne utieranie riadu a navyše tým šetríte energiu! 

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a výkonným motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky, bez hluku.

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

Funkcia Intensive Zone

Umývačka je vybavená praktickou funkciou Intensive Zone, ktorý využijete pri viacerých programoch. Funkcia zaisťuje vyšší tlak pri ostrekovaní a zvyšuje teplotu v dolnom koši. Postará sa tak o optimálne umytie veľmi znečisteného riadu ako napríklad hrnce, kde v hornom koši spoľahlivo umyje menej znečistený riad.

Jednoduchšie ovládanie s aplikáciou Home Connect

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Wi-Fi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom a iné. Poteší tiež možnosť ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connet. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináša. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Bosch SPV4EKX20E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Roman

13. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • ticha prevadzka
  • ucinnost
  • wifi
  • velmi dobra mobilna aplikacia
  • nic

Aj ked sa umyvacka da pouzivat bez mobilnej aplikacie, aplikaciu pouzivam pri kazdom spusteni. Je podla mna dobre navrhnuta. Informuje ma o vsetkom podstatnom, pocita spotrebovane "tablety", ukazuje stav a pribliznu dobu do konca umyvania. Nakoniec mi zobrazi spravu, ze umyvacka skoncila svoju cinnost. Tiez ma informuje, ked treba doplnit lestidlo, alebo spustit cistenie umyvacky. Umyvacka pri pouziti aplikacie musi byt pripojena k Wifi sieti, ale moj mobil nie. Teda kludne mozem dostat spravu aj cestou z prace, alebo ked som na nakupe.


Urban

20. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené