Siemens SR23EI28ME

Cena:
579,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 11,58 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca slim umývačka riadu Siemens SR23EI28ME na jeden umývací cyklus umyje 10 súprav riadu pri hlučnosti len 44 dB. Na výber budete mať z 6 programov a 4 špeciálnych funkcií: Vzdialené zapnutie, Intensive Zone, HygienaPlus a VarioSpeed Plus on demand. AquaSensor spolu s LoadSensorom detekujú množtvo riadu a jeho znečistenie, a automaticky prispôsobia vhodný umývací program. Vybavená je tiež funkciou AutoOpen, dávkovacím asistentom, iQdrive motorom, samočistiacím filtračným systémom a iným. Vnútro disponuje systémom košov varioFlex a príborovou zásuvkou varioDrawer. Nechýba tiež bezpočnostná technológia AquaStop, ktorá ochráni vašu kuchyňu pred možným vytopením.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Popis produktu

Siemens SR23EI28ME

Umývačka riadu Siemens SR23EI28ME je vybavená kapacitou pre 10 súprav riadu, vďaka ktorej bez námahy a naraz umyjete množstvo riadu napríklad po rodinnom obede. Určite oceníte veľmi hospodárne využitie vody a energie pre optimálne výsledky umývania- spotreba len 9,5 l vody a 0,738 kWh energie. Poteší Vás tiež tichou prevádzkou, ktorá dosahuje len 44 dB, takže vás nebude nikoho rušiť ani v neskorších hodinách. 

Programy a špeciálne funkcie

 • 6 programov: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzívny 70°C, Hodinový 65°C, Krátky 45°C, Predumytie
 • 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Intensive Zone, hygienaPlus, varioSpeed Plus on demand
 • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care
 • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

Vnútorné vybavenie

Vnútro umývačky je vybavené košmi varioFlex a príborovou zásuvkou varioDrawer, ktoré ponúkaju flexibilitu a jednoduché používanie, či už pri nakladaní alebo vykladaní riadu. Nájdete tam:  

 • systém košov varioFlex
 • príborová zásuvka varioDrawer
 • kolieska s nízkym trením v spodnom koši a v tretej úrovni ukladania
 • zarážka proti vykoľajeniu spodného koša
 • 3 výškovo nastaviteľné polohy horného koša pomocou systému rackMatic
 • 2 rady sklopných tŕňov na taniere v hornom koši
 • 2 rady sklopných tŕňov na taniere v spodnom koši
 • výklopný etažér na šálky v hornom koši
 • výklopný etažér na šálky v spodnom koši
 • špeciálny držiak na poháre v spodnom koši

VarioSpeed Plus on demand

Zvolením tejto obľúbenej funkcie si skrátite čas takmer každého umývacieho programu, a váš riad tak bude umytý a vysušený až 3x rýchlejšie! Riad bude optimálne čistý, žiarivý a suchý zároveň. Toto urýchlenie možete zapnúť kedykoľvek, dokonca aj v priebehu už spusteného programu, a dokonca aj na diaľku keď nie ste doma, a to pomocou aplikácie Home Connect. 

Jednoduché ovládanie

Túto umývačku riadu možete ovládať a kontrolovať odkiaľkoľvek, a to za pomoci aplikácie Home Connect (kompatibilná s iOs a Android). S aplikáciou si môžete jednoducho vybrať ten ideálny program a prídavnú funkciu pre daný riad, a spustiť tak umývačku odkiaľkoľvek a kedykoľvek chcete. Vďaka tomu tak máte istotu že váš riad bude čitý a pripravený presne vtedy, kedy potrebujete.

Prehľad o stave vašej umývačky

Vyčkávanie, až vaša inteligentná umývačka doumýva, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Home Connect privedie vašu myseľ k spokojnosti a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatické oznámenie do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku.

Jednoducho vyberte a spustite

Aplikácia Home Connect s funkciou ľahkého štartu (EASY START) odstráni pochybnosti a odporučí vám vždy ten pravý program - priamo z vášho mobilného zariadenia. Zakaždým. A s každým umývaním. Jediná vec, ktorú potrebujete urobiť, je zadať stupeň znečistenia a druh a množstvo riadu, ktoré má byť umytý, do vašej aplikácie Home Connect. Tak môžete jednoducho vybrať ten správny program a dosiahnuť perfektné výsledky, cyklus za cyklom.

Počítadlo tabliet

Ďalšou užitočnou funkciou je počítadlo tabliet, ktoré vám poskytne viacej pohodlia a pokoja. Jednoducho stačí zaznamenať do aplikácie kedy ste kúpili tablety do umývačky a neskôr môžete skontrolovať zostávajúce množstvo. Samozrejme si to viete skontrolovať odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie Home Connect. Keď sa vám zásoby míňajú, aplikácia vám zobrazí oznámenie a pripomenie vám aby ste ich mohli kúpiť. 

AutoOpen Dry 

Ďalšou výhodou umývačky riadu je že disponuje funkciou autoOpen Dry- automatické otváranie dverí. Počas procesu sušenia sa dvere umývačky riadu same automaticky otvoria, čo umožní prirodzené schnutie riadu. Vďaka automatickému otváraniu dverí bude vaš riad spoľahlivo suchý a zároveň tiež šetrí energiu

Funkcia HygienaPlus 

TáTo praktická a hlavne veľmi hygienická funkcia je ideálna pre umývanie riadu a kuchynského náradia s prísnymi hygienickými štandardmi. Funkcia počas posledného oplachu udržiava teplotu na úrovni 70°C počas cca 10 minút. Vďaka tomu sa eliminuje všatky baktérie a ich zárodky až na 99,9% a váš riad tak bude spoľahlivo hygienicky čistý.  

Bezpečnostný systém AquaStop

Vďaka bezpečnostnému systému aquaStop je zaručená doživotná záruka voči škodám spôsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd, ktoré spôsobuje voda. Či už pôjde o prítokovú hadicu alebo netesnosti spotrebiču, tento systém si s nimi hravo poradí. Zaručená je doživotná garancia tejto výhodnej funkcie a to po celú dobu životnosti umývačky riadu.

Motor iQdrive.

Nižšia spotreba energie pri rovnakom výkone, krátky program s perfektnými výsledkami umývania a naviac vždy príjemne tichý pri akomkoľvek programe - to všetko nie je pre motor iQdrive žiadny problém. A k tomu všetkému má ešte jednu výhodu: minimálne opotrebovanie.

IntensiveZone

Ak sa rozhodnete pre prídavnú funkciu intensiveZone, zvýšite tak tlak na tryskách v dolnom koši. Oceníte ho najmä pri veľmi špinavom riade. Riad nachádzajúci sa v hornom koši bude naďalej umývaný jemne a šetrne. 

Dávkovací asistent

Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej misky vďaka dávkovaciemu asistentu. Presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Detergent je tak rovnomerne distribuovaný do celého priestoru umývačky riadu a preto máte vždy zabezpečené optimálne výsledky umývania.

Pripojené súbory

IL_SK_2072325 [*.pdf, 984.1 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 44 dB
Počet programov: 6
Počet súprav riadu: 10
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 45 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 42,1 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 198 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 10
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,738 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 211 kWh
Ročná spotreba vody: 2660 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 67 kWh

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: SR23EI28ME

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore