Siemens SR23HW65ME

  • Zľava 17 %

Elektronický informačný list

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Siemens zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.

Umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 10 súprav riadu, Spotreba energie: 76 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 45 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Výška: 84,5 cm, Šírka: 45 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart voľne stojaca umývačka riadu Siemens SR23HW65ME v bielom prevedení. Zmestí sa do nej až 10 súprav riadu. Vybrať si môžete zo 6 programov a 4 špeciálnych funkcií. Program varioSpeed Plus on demand pre rýchlejšie umytie riadu aj hygienaPlus pre odstránenie baktérií. Jednoduché uloženie riadu vďaka hornému košu rackMatic Hlučnosť motora iQdrive je len 45 dB. Nechýba aquaSenzor, loadSenzor, dávkovací asistent či samočistiaci filter. Technológia Home Connect umožní ovládanie umývačky na diaľku prostredníctvom Wi-Fi.

Siemens SR23HW65ME

Umývačka riadu Siemens SR23HW65ME je vybavená kapacitou pre 10 súprav riadu, vďaka ktorej bez námahy a naraz umyjete množstvo riadu napríklad po rodinnom obede. Určite oceníte veľmi hospodárne využitie vody a energie pre optimálne výsledky umývania- spotreba len 9,5 l vody. Poteší Vás tiež tichou prevádzkou, ktorá dosahuje len 45 dB, takže vás nebude nikoho rušiť ani v neskorších hodinách. 

Programy a špeciálne funkcie

  • 6 programov: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzívny 70°C, Hodinový 65°C, Krátky 45°C, Predumytie
  • 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Intensive Zone, hygienaPlus, varioSpeed Plus on demand
  • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care
  • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

VarioSpeed Plus on demand

Zvolením tejto obľúbenej funkcie si skrátite čas takmer každého umývacieho programu, a váš riad tak bude umytý a vysušený až 3x rýchlejšie! Riad bude optimálne čistý, žiarivý a suchý zároveň. Toto urýchlenie možete zapnúť kedykoľvek, dokonca aj v priebehu už spusteného programu, a dokonca aj na diaľku keď nie ste doma, a to pomocou aplikácie Home Connect. 

HomeConnect

Inteligentné umývačky riadu Siemens so smart technológiou Home Connect a vzdialeným ovládaním vám poskytnú komplexnú kontrolu nad vašim umývanimý jediným stlačením tlačidla. Ak nemáte čas, ponáhľate sa, ale potrebujete počkať, než sa program skončí určite radi využijete túto technológiu. Prostredníctvom vášho mobilného zariadenia môžete pohodlne ovládať a monitorovať vašu umývačku na diaľku pomocou aplíkacie Home Connect. Dokonca ak chcete môžete si jednoducho nastaviť zasielanie automatických oznámení do vášho mobilného zariadenia a bude vás informovať o aktuálnom stave programu a ďalších užitočných veciach.

Funkcia HygienaPlus 

Táto praktická a hlavne veľmi hygienická funkcia je ideálna pre umývanie riadu a kuchynského náradia s prísnymi hygienickými štandardmi. Funkcia počas posledného oplachu udržiava teplotu na úrovni 70°C počas cca 10 minút. Vďaka tomu sa eliminuje všatky baktérie a ich zárodky až na 99,9% a váš riad tak bude spoľahlivo hygienicky čistý.  

Motor iQdrive.

Nižšia spotreba energie pri rovnakom výkone, krátky program s perfektnými výsledkami umývania a naviac vždy príjemne tichý pri akomkoľvek programe - to všetko nie je pre motor iQdrive žiadny problém. A k tomu všetkému má ešte jednu výhodu: minimálne opotrebovanie.

Dávkovací asistent

Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej misky vďaka dávkovaciemu asistentu. Presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Detergent je tak rovnomerne distribuovaný do celého priestoru umývačky riadu a preto máte vždy zabezpečené optimálne výsledky umývania.

Bezpečnostný systém AquaStop

Vďaka bezpečnostnému systému aquaStop je zaručená doživotná záruka voči škodám spôsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd, ktoré spôsobuje voda. Či už pôjde o prítokovú hadicu alebo netesnosti spotrebiču, tento systém si s nimi hravo poradí. Zaručená je doživotná garancia tejto výhodnej funkcie a to po celú dobu životnosti umývačky riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Siemens zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.

4,0 / 5

1 recenzia Siemens SR23HW65ME

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ján

26. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • mala,šikovná
  • značka,šikovná

nestihol som ju ešte vyskúšať