Siemens SR256I00TE

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
499,00 €

Pôvodná cena 643,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Umývačka riadu Siemens SR256I00TE v nerezovom prevedení v energetickej triede A++ s povrchovým prevedením proti zanechávaniu otlačkov prstov. Kapacita pre 10 jedálenských súprav. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu 1 - 24 hodín a 3 špeciálne funkcie: VarioSpeed Plus, intensiveZone, Extra sušenie a program pre starostlivosť o umývačku. Disponuje motorom iQDrive s maximálnou hlučnosťou 44 dB. Ovládanie je umiestnené v predu prostredníctvom tlačidiel doplnených displejom. K dispozícii je elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla. Vnútorné vybavenie pozostáva z VarioFlex Pro systému košov a priehradky Vario Pro. Horný kôš je nastaviteľný do výšky pomocou 3 násobného rackMaticu, sklopné priehradky (3 x). Dolný kôš má 4 sklopné priehradky na taniere, odkladaciu plochu na hrnčeky a špeciálny držiak na poháre. Pre bezpečnosť pred pretetečím je umývačka Siemens SR256I00TE vybavená funkciou Aqua stop. Disponuje možnosťou elektronickej deaktivácie tlačidiel. Šírka 45 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 22 %

Zvážte aj tento produkt

Bosch SPS66TI01E Bosch SPS66TI01E

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Voľne stojaca umývačka riadu Bosch SPS66TI01E v nerezovom prevedení v energetickej triede A+++. Kapacita pre 10 jedálenských súprav. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu 1 - 24 hodín a 3 špeciálne funkcie: VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušenie. Disponuje motorom EcoSilence Drive s maximálnou hlučnosťou 43 dB a ostekovacím ramenom DuoPower v hornom koši. Ovládanie je umiestnené v predu prostredníctvom tlačidiel doplnených displejom. K dispozícii je elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla. Vnútorné vybavenie pozostáva z VarioFlex systému košov s červenými úchopovými časťami a príborovej zásuvky Vario Pro. Horný kôš je nastaviteľný do 3 polôh a má 3 sklopné priehradky a odkladaciu priehradku na hrnčeky, dolný kôš má 4 sklopné priehradky na taniere, odkladaciu plochu pre hrnčeky a špeciálny držiak pre poháre. Pre bezpečnosť pred pretetečím je umývačka Bosch SPS66TI01E vybavená funkciou Aqua stop. Šírka 45 cm.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 43 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A +++
  • Počet programov: 6

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Umývačka riadu Siemens SR256I00TE s kapacitou pre 10 jedálenských súprav umyje naraz a bez námahy riad aj po rodinnej oslave. Oceníte veľmi hospodárne využitie vody - spotreba iba 9,5 l (program ECO 50) vody pre optimálne výsledky umývania. Vybrať si môžete zo 6 umývacích programov. Ak trváte na tichej prevádzke, táto umývačka s hlučnosťou len 44 decibelov splní vaše požiadavky. Dve LED svetlá na hornej hrane dverí osvetlia interiér umývačky. Svetlo sa automaticky rozsvieti pri pootvorení dverí. Dávkovací asistent umožnuje aby detergent pôsobil v plnej sile. Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej nádobky vďaka dávkovaciemu asistentovi. Presný prúd vody ju rýchlo a účinne rozpustí, tak je umývací prostriedok rovnomerne distribuovaný do celého umývacieho priestoru aby zabezpečil dokonalé výsledky umytia. Umývačka umožňuje elektronickú deaktiváciu tlačidiel pre neúmyselné prerušenie programu (napr. deťmi).

  • 6 programov: intenzívny 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, tichý program 50 °C, sklo 40 °C, hodinový 65 °C
  • 3 špeciálne funkcie: varioSpeed Plus, intensiveZone, Extra sušenie
  • 5 umývacích teplôt
  • vnútrorné podsvieternie

Funkcia umývačky varioSpeed Plus váš riad umyje až o 50% rýchlejšie. Bežne znečistený riad tak máte extra rýchlo umytý. Prostredníctvom dávkovacieho asistenta čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej nádoby. Presne mierený prúd vody ju tak rýhlo rozpustí a je rovnomerne rozpúšťaný do celého priestoru umývačky riadu a preto dosiahnete vždy optimálne výsledky umývania.

Vnútorné vybavenie

Viac miesta v umývačke zabezpečia flexibilné strieborné koše VarioFlex Pro a príborovej priehradky Vario pro, ktoré sa prispôsobia množstvu ukladaného riadu. Sú maximálne flexibilné, takže sa do nich zmestí skutočne množstvo nádob, tanierov, príborov či pohárov. Umyjete viac riadu na jedno naplnenie. Umývačka je vybavená výškovo nastaviteľným horným košom pre variabilné uloženie riadu rôznych veľkostí podľa potreby. Špeciálny mechanizmus na bokoch, umožňuje jeho nastavenie do 3 výškových úrovní a 3 sklopnými priehradkami. Dolný kôš je vybavený 4 sklopnými priehradkami na taniere, odkladaciu plochu na hrnčeky a špeciálny držiak na poháre.

Unikátny motor iQdrive

Dopraje si kvalitnú umývačku, ktorá je nielen maximálne výkonná, ale navyše i spoľahlivá, tichá a úsporná. Jej prednosťou je totiž unikátny motor iQdrive, ktorý je maximálne odolný voči opotrebovaniu, takže poslúži výnimočne dlhý čas. Okrem toho je umývačka veľmi úsporná a tiež mimoriadne tichá. Tak zaistí bezchybné výsledky bez nadmerného a nepríjemného hluku. Maximálna hlučnosť dosahuje 44 dB.

Bezpečnostný systém AquaStop

Vďaka bezpečnostnému systému aquaStop je zaručená doživotná záruka voči škodám spôsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd, ktoré spôsobuje voda. Či už pôjde o prítokovú hadicu alebo netesnosti spotrebiču, tento systém si s nimi hravo poradí. Zaručená je doživotná garancia tejto výhodnej funkcie a to po celú dobu životnosti umývačky riadu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 44 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 6
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 45 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 44 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,75 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 211 kWh
Ročná spotreba vody: 2660 L

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 195 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 10
AquaSensor funkcia: Nie
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 4242003819968

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore