Siemens TI921309RW EQ.9 s100 Black


Objem vodného zásobníka: 2300 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 290 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 11 Viac info


Cena 1 299,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 25,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kávovar Siemens TI921309RW EQ.9 s100 Black, oneTouch funkcia, aromaDouble Shot, TFT displej s interatívnym menu, superSilent, nastavenie osobných nápojov až pre 10 osôb, výpusť kávy a mlieka výškovo nastaviteľná,príprava dvoch samostatných šálok pri všetkých kávach a aj mliečnych špecialitách, odnímateľný zásobník na vodu, tichý keramický mlynček "silent ceram drive", tlak čerpadla 19 barov, samostatný zásobník na mletú kávu, plnoautomatické parné čistenie mliečneho systému po každej príprave mliečneho nápoja, automatický čistiaci a odvápňovací systém, nastaviteľný stupeň mletia, jazyk displeja programovateľný.

Siemens TI921309RW EQ.9 s100 Black

  • Pripravte si naraz dve mliečne špeciality, alebo akýkoľvek nápoj stlačením jediného tlačidla - oneTouch DoubleCup
  • Plne automatické čistenie parou a optimálna hygiena vďaka funkcii autoMilk Clean
  • Výrazné zníženie hluku pri príjemne tichej príprave kávy vďaka funkcii SuperSilent
  • Uložte si individuálne užívateľské profily a svoje osobné výbery kávy vďaka systému IndividualCoffee
  • Funkcia oneTouch: všetky kávové špeciality jedným stisnutím tlačidla - bez ohľadu na to, či je to espresso, cappuccino, alebo latte macchiato

Kávové špeciality rýchlo a pohodlne

Plne automatický kávovar Siemens TI921309RW EQ.9 s100 Black prináša dokonalý pôžitok z kávy. Všetky druhy kávy si pripravíte jednoducho stlačením jedného tlačidla : Espresso, Espresso Macchiato, káva, Cappuccino, Latte Macchiato.

Pohodlné ovládanie

Kávovar je vybavený intuitívnym ovládacím panelom, na ktorom si jednoducho navolíte váš obľúbený kávový nápoj. Kvalitný keramický mlynček vyniká svojou dlhou životnosťou a zaistí maximálnu arómu z každého zrnka kávy. Pre uskladnenie kávových zŕn máte k dispozícii zásobník s vekom na 290 g kávy, ktorý udržuje jej arómu. Samozrejmosťou je aj možnosť použitia mletej kávy.

Kvalitná aróma

Kávovar Siemens TI921309RW EQ.9 s100 obsahuje vodný filter Brita Intenza, ktorý redukuje množstvo vápnika vo vode a tak zlepšuje nielen chuť kávy, ale tiež predlžuje jeho životnosť. Vyberateľný zásobník na vodu má objem 2,3 l. Ak dávate prednosť kávovým nápojom s mliekom, tak iste oceníte trysku na mlieko. Vďaka výškovo nastaviteľnej tryske kávy a mlieka, môžete pohodlne použiť vysoké poháre na Latte Macchiato.

Jednoduchá údržba

Pre zaistenie správnej funkčnosti kávovaru a zachovaní výbornej chuti pripravovanej kávy je nutné udržiavať prístroj čistý. Preto sa kávovar automaticky prepláchne pri každom zapnutí a vypnutí. Pre dôkladné čistenie je určený automatický čistiaci a odvápňovací systém calc'n'clean. Ľahko vyberateľná dýza na mlieko zaistí jednoduché čistenie pod tečúcou vodou alebo v umývačke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 290 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 11

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens TI921309RW EQ.9 s100 Black

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené