Siemens TI9573X9RW EQ.9 plus connect s700


Objem vodného zásobníka: 2300 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 500 g, Počet teplotných nastavení: 6, Smart (ovládanie mobilom): Áno, Prednastavené programy: Nie, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet užívateľských profilov: 10, Počet prednast.nápojov: 24 Viac info


Cena 1 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 37,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plnoautomatický smart kávovar Siemens TI9573X9RW EQ.9 plus connect s700 uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Jediným stlačením na TFT displeji s interaktívnym ovládacím menu si pripravíte profesionálne ristretto, espresso, espresso macchiato, doppio, cappuccino alebo latte macchiato. Vďaka aplikácii Home Connect môžete váš kávovar ovládať bez ohľadu na to, kde ste a dokonca ho môžete ovládať aj hlasom. EQ.9 plus connect s700 disponuje 2 zásobníkmi na kávové zrná, ktoré umožnia paralelné použitie rôznych druhov kávy. Svoju šálku si navyše môžete predhriať a vychutnať si horúci a voňavý nápoj. Možnosť nastavenia až 10 osobných profilov. Príprava 1 alebo 2 nápojov, vrátane mliečnych nápojov stlačením jedného tlačidla. 2 rýchlosti sparovania - štandardná a intenzívna. Príkon: 1500 W.

Siemens TI9573X9RW EQ.9 plus connect s700 

 • Inteligentná príprava a dokonalá chuť vďaka jedinečnej technológii systému iAroma
 • Home Connect: prístup a ovládanie vášho kávovaru, bez ohľadu na to kde ste
 • Ovládanie hlasom
 • dualBean System: 2 zásobníky na kávové zrná pre paralelné použitie rôznych druhov kávy
 • 2 samostatné mlynčeky zabezpečia čistú chuť
 • Plne automatické čistenie parou a optimálna hygiena vďaka funkcii autoMilk Clean
 • TFT displej s interaktívnym menu
 • SuperSilent: najtichší plnoautomatický kávovar od Siemens vďaka výraznému zníženiu hlučnosti
 • individualCoffee System: nastavenie osobných nápojov až pre 10 osôb
 • funkcia "Konvica na kávu": až 6 šálok krémovej kávy naraz
 • Výpusť kávy a mlieka výškovo nastaviteľná
 • OneTouch DoubleCup: príprava dvoch samostatných šálok pri všetkých kávach a aj mliečnych špecialitách
 • Odnímateľný zásobník na vodu (2.3 l objem)

Ideálna teplota sparovania pre maximálnu arómu

Aby sa zabezpečilo uvoľnenie plnej vôni espressa, musí byť káva pripravovaná pri správnej teplote. Ideálna teplota pre dokonalé espresso je medzi 90°C až 95°C. Pokiaľ je teplota nižšia, neuvoľní sa všetka chuť a vôňa z kávy. Pokiaľ je teplota príliš vysoká, káva získa "spálenú" chuť a vôňu. Plnoautomatický kávovar Siemens EQ.9 plus connect s700 so systémom sensoFlow System ohrieva vodu vždy na správnu teplotu a udržuje ju počas celej doby prípravy kávy. Táto profesionálna technológia, ktorá zabezpečí profesionálne pripravené espresso.

Perfektný výsledok stlačením jedného tlačidla

Bez ohľadu na to, po akej kávovej špecialite túžite - latte macchiato, cappuccino alebo silné espresso - vďaka funkcii oneTouch Function vám plne automatický kávovar pripraví skvelý pôžitok z kávy na jedno stlačenie tlačidla. Systém pripraví kávu alebo mliečnu špecialitu automaticky, tak ako to máte radi.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisov v aróme - vďaka inovatívnej technológii aromaDouble Shot funkcii. S touto funkciou sa namelie a uvarí káva s tou najlepšou arómou. Funkcia aromaDouble Shot zabezpečí, že káva nebude mať horkú pachuť. To všetko vďaka menšiemu množstvu vody, ktoré uvolní menej horkosti a zaručí, že do vašej šálky sa dostane len to najlepšie z kávových zŕn.

Dlhotrvajúci pôžitok z kávy

Funkcia calc'nClean naraz čistí a odstraňuje vodný kameň. Vďaka tomuto servisnému programu je čistenie kávovaru neuveriteľne jednoduché. Predĺžite tak jeho životnosť a tým aj váš pôžitok z výnimočnej kávy.

Zakaždým čerstvá, uvarená voda

Jednoduchá funkcia singlePortion® Cleaning čistí všetky trúbky vo vašom spotrebiči po každej príprave kávy - tak je na prípravu vašej kávy použitá vždy čistá, čerstvá voda. Dokonalosť až do posledného detailu pre maximálny pôžitok.

Na jemno namleté kávové zrná 

Vysoko kvalitný ceramDrive mlynček dôkladne namelie kávové zrná, aby sa všetky príchute mohli plne rozvinúť počas sparovania. Keramický materiál na rozdiel od ocele je prakticky bez opotrebenia. To všetko zabezpečí mimoriadne aromatickú kávu a vám výnimočný zážitok.

Získajte maximum z každého zrna

Rôzne druhy zŕn majú množstvo rozdielnych vlastností, ako je veľkosť, obsah vody a oleja. Všetky tieto faktory ovplyvňujú množstvo namletej kávy zo zŕn a taktiež silu kávy. Inteligentný coffeeSensor System automaticky prispôsobí dĺžku mletia podľa druhu používaných zŕn a vy tak budete mať dokonalé množstvo namletej kávy pre požadovanú silu kávy.

Zosilnená aróma kávy 

Čím pomalší je prietok vody cez mletú kávu, tým sa uvolní väčšie množstvo chuti. S aromaIntense si môžete vybrať medzi dvoma rýchlosťami sparovania: štandardná a intenzívna. Intenzívna voľba spomaľuje rýchlosť sparovania a zabezpečí tak ešte intenzívnejší zážitok z vašej kávy.

Flexibilita

Či už si užívate rýchlu prestávku s espressom, alebo si vychutnávate latte macchiato, vždy si môžete jednoducho prispôsobiť výpusť kávy na potrebnú výšku šálky alebo pohára. Dokonca aj 15 cm vysoký pohár na latte macchiato nie je žiadny problém. Vychutnajte si čistú dokonalosť bez obmedzenia až do posledného detailu.

Dokonalá čistota

Pre hygienické čistenie a to aj vo vnútri prístroja, sparovaciu jednotku je možné vybrať, opláchnuť pod tečúcou vodou a opäť vložiť.

Vaše spotrebiče vás budú počúvať

Vďaka partnerstvu s Amazon Alexa môže byť váš domáci spotrebič ovládaný aj hlasom. Stačí iba aktivovať pomocou aplikácie Home Connect príslušné zručnosti pre nadviazanie spojenia medzi Amazon Alexa a vaším domácim spotrebičom.

Inovatívne ovládanie

Pre každého, kto má na kávu tie najvyššie požiadavky a čaká to najlepšie aj od kávovaru. Inovatívny farebný TFT displej vás presvedčí nielen svojim designom, ale aj jednoduchosťou ovládania. S interaktívnym ovládaním budete jednoducho ovládať všetky sofistikované funkcie kávovaru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 500 g
Počet teplotných nastavení 6
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Nie
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 10
Počet prednast.nápojov 24

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens TI9573X9RW EQ.9 plus connect s700

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené