Siemens TP503R04 EQ.500 classic

 • Doprava zadarmo
 • Cashback 30 €
 • Zľava 40 %

Objem vodného zásobníka: 1700 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 270 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 6,


Cena s Cashbackom 30,00 € Platí do 20. 12. 2021
Ako získať cashback
469,00 €

Cena 499,00 €

Zľava 40 % z pôvodnej ceny: 834,00 € Zobraziť nápoveď

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automatické espresso Siemens TP503R04 EQ.500 classic je nielen šikovným pomocníkom, ale aj štýlovým dizajnovým doplnkom. Funkcia one-touch umožní jedným stlačením tlačidla pripraviť dokonalé Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Espresso Doppio, Cappuccino, Latte Macchiato, alebo lahodnú kávu s mliekom. Navyše tiež samostatne k dispozícii: mliečna pena, teplé mlieko, horúca voda. Tlak čerpadla je 15 barov a príkon 1500 W. Zásobník na vodu ponúka 1,7 litrovú kapacitu a kapacita zásobníka na kávové zrná je 270 gramov. Oceníte coffeeSelect Display, na ktorom si vyberiete jednoducho dotykom na dotykovom senzorovom poli požadovaný druh kávy a výpusť kávy, ktorú je možné nastaviť podľa výšky šálky.

 

Siemens TP503R04 EQ.500 classic

 • Pohodlná a intuitívna obsluha 
 • Dokonalá chuť vďaka jedinečnej technológii systému iAroma
 • Káva a mliečne špeciality jediným dotykom na dotykovom senzorovom poli
 • Vzdušná mliečna pena z univerzálneho peniča mlieka
 • Menej čistenia vďaka funkcii autoMilk Clean
 • Jednoduchá údržba a rýchle čistenie
 • Odnímateľný zásobník na vodu s objemom 1,7 l
 • Tlak čerpadla: 15 barov
 • Príkon: 1500 W

Perfektný výsledok stlačením jedného tlačidla

Bez ohľadu na to, po akej kávovej špecialite túžite - latte macchiato, cappuccino alebo silné espresso, vďaka funkcii oneTouch Function vám plne automatický kávovar pripraví skvelý pôžitok z kávy na jedno stlačenie tlačidla. Systém pripraví kávu alebo mliečnu špecialitu automaticky, tak ako to máte radi.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisov v aróme vďaka inovatívnej technológii aromaDouble Shot funkcii. S touto funkciou sa namelie a uvarí káva s tou najlepšou arómou. Funkcia aromaDouble Shot zabezpečí, že káva nebude mať horkú pachuť. To všetko vďaka menšiemu množstvu vody, ktoré uvolní menej horkosti a zaručí, že do vašej šálky sa dostane len to najlepšie z kávových zŕn.

Pre dlhotrvajúci pôžitok z kávy

Funkcia calc'nClean naraz čistí a odstraňuje vodný kameň. Vďaka tomuto servisnému programu je čistenie kávovaru neuveriteľne jednoduché. Predĺžite tak jeho životnosť a tým aj váš pôžitok z výnimočnej kávy.

Vždy čerstvá, uvarená voda

Jednoduchá funkcia singlePortion® Cleaning čistí všetky trúbky vo vašom spotrebiči po každej príprave kávy, takže je na prípravu vašej kávy použitá vždy čistá, čerstvá voda. 

Flexibilita

Či už si užívate rýchlu prestávku s espressom, alebo si vychutnávate latte macchiato, vždy si môžete jednoducho prispôsobiť výpusť kávy na potrebnú výšku šálky alebo pohára. Dokonca aj 15 cm vysoký pohár na latte macchiato nie je žiadny problém. Vychutnajte si čistú dokonalosť bez obmedzenia až do posledného detailu.

Dokonalá čistota

Pre hygienické čistenie a to aj vo vnútri prístroja, je možné sparovaciu jednotku vybrať, opláchnuť pod tečúcou vodou a opäť vložiť. 

2 šálky espressa aj café crème

Vďaka možnosti dvoch šálok jednoducho pripravíte 2x espresso, či 2 café crème súčasne. Jednoducho umiestnite šálky pod výpusť kávy a prístroj namelie a sparí kávu pre 2 šálky - to všetko iba stlačení tlačidla. 

coffeeSelect Display

Voňavú kávu a mliečne špeciality si vyberiete jednoducho dotykom na dotykovom senzorovom poli. S interaktívnym ovládaním budete jednoducho ovládať všetky sofistikované funkcie kávovaru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 270 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 6

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens TP503R04 EQ.500 classic

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené