Siemens TP505R01 EQ.500 classic


Objem vodného zásobníka: 1700 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 270 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 9,


Cena 849,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automatocký kávovar Siemens TP505R01 EQ.500 classic, tlak čerpadla: 15 barov, tichý keramický mlynček "silent ceram drive", intuitívny displej CoffeeSelect, všetky kávové špeciality jedným stisnutím tlačidla, 9 prednastavených nápojov, príprava dvoch samostatných šálok, funkcia autoMilk Clean, zásobník na kávové zrná s vekom, (270 g objem), príkon: max. 1500 W, obsah balenia: vodný filter BRITA Intenza, pripojovacia hadica na napeňovač mlieka, testovací prúžok na tvrdosť vody.

Siemens TP505R01 

 • Počet zásobníkov na kávové zrno: 1
 • Kapacita zásobníka na kávové zrno: 270 g
 • Mliečny systém: Integrovaný mliečny systém s hadičkou
 • Cappuccino, Flat White, Latte Macchiato
 • Príprava kávy nebola nikdy jednoduchšia vďaka plne farebnému a intuitívnemu displeju CoffeeSelect
 • Pripravte si naraz dve mliečne špeciality, alebo akýkoľvek nápoj stlačením jediného tlačidla - oneTouch DoubleCup
 • Funkcia oneTouch: všetky kávové špeciality jedným stisnutím tlačidla - bez ohľadu na to, či je to espresso, cappuccino, alebo latte macchiato
 • Vzdušná mliečna pena z univerzálneho peniča mlieka
 • Menej čistenia vďaka funkcii autoMilk Clean
 • Chytrá príprava a dokonalá chuť vďaka jedinečnej technológii systému iAroma

Nápoj dotykom, alebo aj dva naraz - oneTouch DoubleCup

Bez ohľadu na to, ktoré kávové špeciality si vyberiete - či už je to silné espresso, krémové cappuccino alebo latte macchiato: S oneTouch DoubleCup sa váš nápoj pripraví stlačením jediného tlačidla - je to také ľahké. A ešte lepšie: môžete pripraviť aj dve šálky naraz.

Každá možnosť jasne zobrazená - na coffeeSelect displeji

Tento jednoduchý a užívateľsky prívetivý koncept robí z prípravy kávy potešenie. Plne farebný displej coffeeSelect zaisťuje intuitívne ovládanie cez menu v slovenskom jazyku. Stručný prehľad kávovej ponuky, a výber jediným dotykom. Takto je ľahká príprava kávy pomocou plne automatických kávovarov Siemens.

Automatické čistenie celého mliečneho systému - autoMilk Clean

Výroba skutočne dobrých aromatických kávových špecialít je potešením - čistenie mliečneho systému, ale už nie. Preto spoločnosť Siemens vyvinula funkciu autoMilk Clean. Tento plne automatický proces čistenia parou funguje po každej príprave nápoja, takže si môžete jednoducho sedieť a vychutnať si skvelú kávu.

Dokonalá súhra pre dokonalú chuť - iAroma Systém

S jedinečným systémom iAroma plne automatické kávovary Siemens vždy vyrábajú nápoje najvyššej kvality. Súhra medzi odolným keramickým mlynčekom, inteligentným ohrievačom, inteligentnou vodnou pumpou a vyspelou sparovacou jednotkou vytvára technickú dokonalosť od kávového zrna po pohár lahodnej kávy. Užívajte si to! Extra silná káva bez kompromisov v aróme - vďaka inovatívnej technológii aromaDouble Shot funkcii. S touto funkciou sa namelie a uvarí káva s tou najlepšou arómou. Funkcia aromaDouble Shot zabezpečí, že káva nebude mať horkú pachuť. To všetko vďaka menšiemu množstvu vody, ktoré uvolní menej horkosti a zaručí, že do vašej šálky sa dostane len to najlepšie z kávových zŕn.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 270 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 9

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens TP505R01 EQ.500 classic

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené