Siemens TP507RX4 EQ.500 classic

Cena:
719,00 €

Pôvodná cena 899,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 14,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Inteligentný kávovar Siemens TP507RX4 EQ.500 classic vám prináša inovatívny spôsob ovládania hlasom, pomocou aplikácie Home Connect alebo klasicky - pohodlne a intuitívne na senzorovom dotykovom poli. Funkcia one-touch umožní jedným dotykom pripraviť dokonalé Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Espresso Doppio, Cappuccino, Latte Macchiato, alebo lahodnú kávu s mliekom. Navyše je tiež samostatne k dispozícii: mliečna pena, teplé mlieko, horúca voda. Tlak čerpadla je 15 barov a príkon 1500 W. Zásobník na vodu ponúka 1,7 litrovú kapacitu a kapacita zásobníka na kávové zrná je 270 gramov.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 20 %

Zvážte aj tento produkt

Automatické espresso Jura WE6 s výkonom 1450W. Medzi prednosti kávovaru sa radí TFT farebný displej, odhlučnený dizajn, objem nádržky na vodu 3 litre, 8 individuálne naprogramovaných kávových špecialít a nastaviteľný čas vypnutia. Okrem toho si môžete nastaviť aj množstvo vody na kávu, silu kávy, lúhovanú teplotu, ako aj teplotu horúcej vody. O čistotu a bezproblémový chod sa starajú programy preplachovania, čistenia a odvápňovania. Objem zásobníka na zrnkovú kávu je 500g, zásobník na kávový odpad je na 25 porcií. Po zakúpení Smart konektoru môžete kávovar premeniť na SMART zariadenie a ovládať ho prostredníctvom aplikácie na mobilnom zariadení. Farba: čierna / Piano black.

Základné parametre

 • Smart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)
 • Cappuccino 1 tlačidlom: Nie
 • Počet prednast.nápojov: 8

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Siemens TP507RX4 EQ.500 classic

 • Pohodlná a intuitívna obsluha 
 • Ovládanie prostredníctvom aplikácie Home Connect
 • Hlasové ovládanie
 • Dokonalá chuť vďaka jedinečnej technológii systému iAroma
 • Káva a mliečne špeciality jediným dotykom na dotykovom senzorovom poli
 • Vzdušná mliečna pena z univerzálneho peniča mlieka
 • Menej čistenia vďaka funkcii autoMilk Clean
 • Jednoduchá údržba a rýchle čistenie
 • Odnímateľný zásobník na vodu s objemom 1,7 l
 • Tlak čerpadla: 15 barov
 • Príkon: 1500 W

Perfektný výsledok stlačením jedného tlačidla

Bez ohľadu na to, po akej kávovej špecialite túžite - latte macchiato, cappuccino alebo silné espresso, vďaka funkcii oneTouch Function vám plne automatický kávovar pripraví skvelý pôžitok z kávy na jedno stlačenie tlačidla. Systém pripraví kávu alebo mliečnu špecialitu automaticky, tak ako to máte radi.

Home Connect

Objavte nový spôsob ovládania domácich spotrebičov - pomocou aplikácie. Aplikácia Home Connect umožňuje prístup ku spotrebičom odkiaľkoľvek - doma pomocou WiFi, mimo domova pomocou mobilnej telefónnej siete.

 • coffeePlaylist: jednoducho navoľte niekoľko nápojov, ktoré by ste chceli, pomocou aplikácie na jeden raz, spotrebič bude potom pripravovať jeden po druhom.
 • Program pre čistenie: aplikácia Home Connect vám pripomenie, kedy je potrebné vykonať akciu na zariadení počas programu čistenia. To vám ponecháva čas venovať sa iným veciam.
 • coffeeWorld: v aplikácii sú k dispozícii ďalšie medzinárodné kávové špeciality - od americkej Red Eye, cez viedenskú Melange až po portugalské Garoto
 • Kávové recepty: aplikácia ponúka celý rad receptov, ktoré obsahujú kávu, ktoré môžu byť prenesené do spotrebiča alebo do rúry s Home Connect - od Espresso Crème brûlée až po srnčí chrbát s kávovou krustou.
 • Coffee know-how: aplikácia obsahuje zaujímavé poznatky zo sveta kávy, napr. rozmanité druhy kávy, metódy zberu alebo techniky praženia.

voiceControl

Vďaka partnerstvu s Amazon Alexa môže byť váš domáci spotrebič ovládaný aj hlasom. Stačí iba aktivovať pomocou aplikácie Home Connect príslušné zručnosti pre nadviazanie spojenia medzi Amazon Alexa a vaším domácim spotrebičom.

Mlynček ceramDrive

Vysoko kvalitný ceramDrive mlynček dôkladne namelie kávové zrná, aby sa všetky príchute mohli plne rozvinúť počas sparovania. Keramický materiál na rozdiel od ocele je prakticky bez opotrebenia. To všetko zabezpečí mimoriadne aromatickú kávu a vám výnimočný zážitok.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisov v aróme vďaka inovatívnej technológii aromaDouble Shot funkcii. S touto funkciou sa namelie a uvarí káva s tou najlepšou arómou. Funkcia aromaDouble Shot zabezpečí, že káva nebude mať horkú pachuť. To všetko vďaka menšiemu množstvu vody, ktoré uvolní menej horkosti a zaručí, že do vašej šálky sa dostane len to najlepšie z kávových zŕn.

Pre dlhotrvajúci pôžitok z kávy

Funkcia calc'nClean naraz čistí a odstraňuje vodný kameň. Vďaka tomuto servisnému programu je čistenie kávovaru neuveriteľne jednoduché. Predĺžite tak jeho životnosť a tým aj váš pôžitok z výnimočnej kávy.

Flexibilita

Či už si užívate rýchlu prestávku s espressom, alebo si vychutnávate latte macchiato, vždy si môžete jednoducho prispôsobiť výpusť kávy na potrebnú výšku šálky alebo pohára. Dokonca aj 15 cm vysoký pohár na latte macchiato nie je žiadny problém. Vychutnajte si čistú dokonalosť bez obmedzenia až do posledného detailu.

2 šálky espressa aj café crème

Vďaka možnosti dvoch šálok jednoducho pripravíte 2x espresso, či 2 café crème súčasne. Jednoducho umiestnite šálky pod výpusť kávy a prístroj namelie a sparí kávu pre 2 šálky - to všetko iba stlačení tlačidla. 

coffeeSelect Display

Voňavú kávu a mliečne špeciality si vyberiete jednoducho dotykom na dotykovom senzorovom poli. S interaktívnym ovládaním budete jednoducho ovládať všetky sofistikované funkcie kávovaru.

Dokonalá čistota

Pre hygienické čistenie a to aj vo vnútri prístroja, je možné sparovaciu jednotku vybrať, opláchnuť pod tečúcou vodou a opäť vložiť. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet prednast.nápojov: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Áno
Objem vodného zásobníka: 1700 ml
Maximálny prevádzkový tlak: 15 bar
Spôsob prípravy peny: automatická
Objem nádoby na kávové zrná: 270 g

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 27,6 cm
Výška: 37,3 cm
Hĺbka: 45,2 cm
Hmotnosť: 8,4 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Odvápňovací systém: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplotných nastavení: 3

Energetické údaje

Príkon: 1500 W

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Samočistiaca: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Nastaviteľné množstvo vody: Áno
Nastaviteľné množstvo kávy: Áno
Prednastavené programy: Áno
Mletá káva: Áno
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet prednast.nápojov: 8

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore