Plnoautomatické espresso Siemens TQ703R07 EQ.700 integral


Objem vodného zásobníka: 2400 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 350 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Áno, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet užívateľských profilov: 15, Počet prednast.nápojov: 12 Viac info


Cena 1 649,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 32,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart automatický kávovar Siemens TQ703R07 EQ.700 integral dotykový displej v kombinácii s jedinečným operačným systémom - iSelect Display, inovatívna HomeConnect App, 29 rôznych kávových špecialít v ponuke, aromaSelect - 3 profily kávy, možnosť uloženia 15 vlastných kávových nápojov, aromaDouble Shot, príprava 2 šálok stlačením jediného tlačidla, autoMilk Clean, obsah balenia: vodný filter BRITA Intenza, testovací prúžok pre tvrdosť vody.

 

Siemens TQ703R07 

  • Počet zásobníkov na kávové zrno: 1
  • Kapacita zásobníku na kávové zrno: 350 g
  • Mliečny systém: Integrovaný mliečny systém s nádobou
  • Biela káva, Cappuccino, Flat White, Latte Macchiato
  • Dokonalý dotykový displej v kombinácii s jedinečným operačným systémom - iSelect Display
  • Siemens coffeeWorld, objavte širokú ponuku medzinárodných kávových špecialít iba jediným prejdením prsta ako na svojom smartphone
  • Tri rôzne aróma profily kávy, z ktorých si môžete vybrať, podľa vášho vlastného vkusu - aromaSelect
  • Uložte si až 15 vašich originálnych kávových nápojov pomocou Obľúbených položiek
  • Ovládajte svoj plne automatický prístroj na prípravu espressa odkiaľkoľvek budete chcieť s inovatívnou HomeConnect App

 

Intuitívna a ľahká navigácia na veľkom dotykovom displeji - iSelect Display

Prispôsobiť si kávu podľa vášho osobného vkusu a preferencií nebolo nikdy tak jednoduché. Vďaka intuitívnemu ovládaniu displeja iSelect a jeho dotykových a posuvných funkcií je neuveriteľne ľahké prechádzať ponukou plne automatického kávovaru. Ľahko prispôsobte svoju kávu - zo širokej medzinárodnej ponuky. Pozdvihnite svoj zážitok z kávy s dokonalým 5" dotykovým displejom iSelect.

Tri rôzne aróma profily kávy, z ktorých si môžete vybrať, podľa vášho vlastného vkusu - aromaSelect

aromaSelect vám umožní si prispôsobiť chuť kávy vašim osobným preferenciám. Môžete si vybrať z troch rôznych nastavení arómy: miernu, vyváženú alebo výraznú. Koniec koncov, každý má rád individuálnu chuť a aromaSelect vám umožňí vybrať si arómu nápoja presne podľa vašich predstáv.

Perfektné pripojenie k vášmu kávovaru - Home Connect

Ovládajte svoj plne automatický stroj na espresso pomocou akéhokoľvek inteligentného zariadenia. A objavte exkluzívny svet aplikácie Home Connect. Napríklad coffeeWorld, ponúka široký výber medzinárodných kávových špecialít. Alebo skúste coffeePlaylist a vytvorte si zoznam svojich obľúbených nápojov pripravených jeden po druhom na vašej kávovej párty.

Dokonalá súhra pre dokonalú chuť - iAroma Systém

S jedinečným systémom iAroma plne automatické kávovary Siemens vždy vyrábajú nápoje najvyššej kvality. Súhra medzi odolným keramickým mlynčekom, inteligentným ohrievačom, inteligentnou vodnou pumpou a vyspelou sparovacou jednotkou vytvára technickú dokonalosť od kávového zrna po pohár lahodnej kávy. Užívajte si to! Extra silná káva bez kompromisov v aróme - vďaka inovatívnej technológii aromaDouble Shot funkcii. S touto funkciou sa namelie a uvarí káva s tou najlepšou arómou. Funkcia aromaDouble Shot zabezpečí, že káva nebude mať horkú pachuť. To všetko vďaka menšiemu množstvu vody, ktoré uvolní menej horkosti a zaručí, že do vašej šálky sa dostane len to najlepšie z kávových zŕn.

Automatické čistenie celého mliečneho systému - autoMilk Clean

Výroba skutočne dobrých aromatických kávových špecialít je potešením - čistenie mliečneho systému, ale už nie. Preto spoločnosť Siemens vyvinula funkciu autoMilk Clean. Tento plne automatický proces čistenia parou funguje po každej príprave nápoja, takže si môžete jednoducho sedieť a vychutnať si skvelú kávu. 

Perfektný výsledok stlačením jedného tlačidla: oneTouch funkcia

Bez ohľadu na to, po akej kávovej špecialite túžite - latte macchiato, cappuccino alebo silné espresso - vďaka funkcii oneTouch vám plne automatický kávovar pripraví skvelý pôžitok z kávy na jedno stlačenie tlačidla - tak jednoduché to je! Systém pripraví kávu, alebo mliečnu špecialitu automaticky, tak ako to máte radi. A ešte lepšie: môžete pripraviť aj dve šálky naraz.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 2400 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 350 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 15
Počet prednast.nápojov 12

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Plnoautomatické espresso Siemens TQ703R07 EQ.700 integral

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené