Siemens WD15G442EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
659,00 €

Pôvodná cena 759,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,18 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená práčka so sušičkou Siemens WD15G442EU bielej farby je zaradená do energetickej triedy A. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg a pre sušenie 4 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1500 ot./min. Vďaka iQdrive motoru je maximálna hlučnosť pri praní 47 dB, pri odstreďovaní 74 dB a pri sušení 59 dB. Ponúka 15 programov, možnosť sušenia pri špeciálnych pracích programoch a špeciálne programy sušenia. Ovládanie je pomocou otočného voliča, tlačidiel touchControl a veľkého LED displeja. K dispozícii je možnosť odloženého štartu o 24 hodín, Aquastop s celoživotnou zárukou,varioSoft bubon, waterPerfect Plus pre optimálnu distribúciu vody, detský zámok. Práčka so sušičkou Siemens WD15G442EU je vybavená kontrolovu nevyváženosti, rozpoznaním peny, signálom na konci programu aj funkciou reload pre dodatočné pridanie bielizne.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 13 %

Zvážte aj tento produkt

Bosch WDU28540EU Bosch WDU28540EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Práčka so sušičkou Bosch WDU28540EU je zaradená do energetickej triedy A. Jej kapacita bubna s vnútorným LED podsvietením dosahuje pre pranie 10 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Bubon spotrebiča je nerezový VarioDrum pre jemné a intenzívne pranie. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ponúka 14 programov pre pranie a šušenie a špeciálne programy. Ovládanie na ergonomicky naklonenom panely je zabezpečené pomocou podsvieteného voliča, veľkého LED displeja. Práčka so sušičkou Bosch WDU28540EU ponúka funkciu Reload pre dodatočné vloženie bielizne. K dispozícii je tiež AquaStop s celoživotnou zárukou proti škodám spôsobeným vodou, akustický signál na konci programu, detský zámok ovládania, systém rozpoznania peny na odstránenie nadmernej peny. Maximálna hlučnosť: pranie 47 dB, odstreďovanie 71 dB a sušenie 61 dB.

Základné parametre

  • Hĺbka: 61,6 cm
  • Kapacita bubna: 10 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Využitie spotrebiča

Praktická práčka so sušičkou Siemens WD15G442EU je spotrebič, ktorý veľmi urýchli a zoptimalizuje bežnú starostlivosť o bielizeň. Vďaka sušičke nebudete musieť čakať na to až sa bielizeň dôkladne vysuší a budete ju môcť hneď vyžehliť. Oblečenie máte o krátky čas oprané a pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu si budete vedieť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti. Na jeden krát môžete vyprať 7 kg bielizne a vysušiť 4 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1500 ot./min.

Programy a funkcie

Práčka so sušičkou disponuje 15 programami, z ktorých si veľmi jednoducho vyberiete, ten ktorý aktuálne potrebujete. Pomocou veľkého LED displeja, ktorý zobrazuje priebeh programu, nastavenú teplotu, otáčky a zostatkový čas v minútach, otočného plne elektronického kovového otočného voliča a TouChcontrol tlačítok bude váš výber určite jednoducho navolený.

  • špeciálne programy prania: plákanie, mix, outdoor/impregnácia, košele/blúzky, super 15', odstraňovanie vlákien a žmolkov, odčerpanie/odstreďovanie, hygienaCare, vlna/ručné pranie, jemné/hodváb
  • možnosť sušenia pri špeciálnych pracích programoch
  • špeciálne programy sušenia: jemné sušenie, intenzívne sušenie, wash & dry 60'

Špeciálne funkcie a nastavenia:

  • tlačidlá touchControl: odloženie konca programu, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), extra plákanie, regulácia počtu otáčok, teplota, doba sušenia, ecoPerfect/speedPerfect

iQdrive motor

Energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou. Tieto efektívne a tiché bezuhlíkové motory sú už viac ako 25 rokov sústavne vyvíjané, testované a vyrábané vo vlastnej továrni v Michalovciach na Slovensku. Vďaka ich konštrukčnému riešeniu s využitím permanentných magnetov je eliminovaný hluk, vibrácie a motor zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť.

VarioSpeed: ušetrí až 65% času alebo 50% energie

Ušetrite až 65 % času alebo 5 0% energie. So systémom varioSpeed môžete nastaviť väčšinu programov tak, aby prebehli rýchlejšie alebo efektívnejšie s pomocou funkcií speedPerfect a ecoPerfect. Tým skrátite čas až o 65% alebo spotrebu energie až o 50 %.

Špeciálny program pre športové a outdoorové oblečenie

Outdoorové oblečenie býva vyrobené prevažne zo syntetických vlákien, takže nečistoty musia byť prepláchnuté väčším množstvom vody - optimálne množstvo vody nastaví kombinácie senzorov náplne a prietokového senzora. A pretože niektoré outdoorové oblečenie má navyše lepené švy, teplotný senzor sa postará o nastavenie správnej teploty, aby nedošlo k ich poškodeniu.

Program super 15'

Čo môžete stihnúť za 15 minút? Trebárs vyprať bielizeň - stačí zapnúť prací program super 15'. Vytvorené pre váš rušný život.

Možnosť doplnenia bielizne počas prania

Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne. Či už zabudnete ponožku alebo tričko - s funkciou reload teraz môžete pozastaviť už spustený prací cyklus a otvoriť dvere práčky, aby ste mohli pridať akékoľvek zabudnuté bielizeň do bubna.

WaterPerfect: účinné hospodárenie s vodou

Šetrite peniaze a chráňte životné prostredie. Prietokový senzor a senzor, ktorý meria hladinu vody v bubne, sa spoločne postarajú o to, že je vždy použité to presné množstvo vody - v závislosti od druhu bielizne a jeho množstva. Súčasne vďaka optimalizovanému prísunu vody ju bielizeň v pracom bubne nasaje oveľa rýchlejšie a rovnomernejšie, a tak je každá kvapka aktívne a efektívne využitá.

Nízka hlučnosť a minimum vibrácií

Môžete prať aj zatiaľ čo vaše dieťa spí. Kruhovitá štruktúra bočných panelov zaisťuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Okrem toho dodatočná izolácia tiež znižuje hluk, takže práčka je veľmi tichá aj pri odstreďovaní.

Bezpečnostný systém proti škodám spôsobeným vodou

Ochrana pred škodami spôsobenými vodou. Systém aquaStop = bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku + dvojitá prívodnej hadice s automatickou reguláciou tlaku + vaňa s plavákom a spínačom čerpadla = absolútna bezpečnosť pred škodami spôsobenými vodou. To všetko s doživotnou zárukou.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 59 cm
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1500 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 15
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 146 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 7 Kg
Kapacita sušenia: 4 Kg
Objem bubna: 56 L
Mn.programov pre sušenie: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 82 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1500 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 15
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Áno
Programy sušenia: Jemné

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 103 L
Celková spotreba: 952 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 146 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 1160 L

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 74 dB
Hlučnosť (sušenie): 59 dB
Hlučnosť (pranie): 47 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 56 L

Ďalšie parametre

Kapacita prania: 7 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Min.otáčky odstreďovania: 400 ot./min.
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 4 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 952 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 20600 L
Mn.programov pre sušenie: 8
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: WD15G442EU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore