Siemens WI14W541EU


Vstavaná práčka, Energetická trieda C, Kapacita 8 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 62 kWh na 100 cyklov, 15 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Hĺbka: 54,4 cm. Viac info


Cena 814,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 840,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,30 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná spredu plnená práčka Siemens WI14W541EU v bielej farbe s objemom bubna 8 kg. Otáčky pri odstreďovaní dosahujú až 1400 ot./min. pri hlučnosti 66 dB, Menu ponúka 15 programov vrátane programu outdoor/impregnácia. Využíva technológiou speedPack L, motor iQdrive, timeLight funkcia zobrazí zostávajúci čas prania na podlahe. Funkcia reload umožní dodatočne pridať zabudnutú bielizeň. Osvetlenie bubna LED drumLight. Ovládanie pomocou otočného kolieska, tlačidiel a LED displeja simpleTouch. Rozmery (VxŠxH): 81,8 x 59,6 x 59,6 cm.

Vstavaná práčka Siemens WI14W541EU

Vstavaná spredu plnená práčka Siemens WI14W541EU s AntiVibration dizajnom je užitočný spotrebič, ktorý vám pomôže pri pravidelnom praní bielizne. Bielizeň bude vypraná rýchlo a dôkladne. Prací cyklus si nastavujete podľa vlastných požiadaviek a pranie prebieha potichu vďaka kvalitnému iQDrive motoru. Na jedenkrát vyperiete až 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. Vaša bielizeň bude dôkladne nie len vypraná, ale aj vyžmýkaná.

Programy a funkcie 

  • Programy: mix, čistenie bubna s funkciou pripomenutia, jeans/tmavá bielizeň, košele/blúzky, outdoor/impregnácia, odčerpanie/odstreďovanie, mix tichý/nočné pranie, plákanie, prikrývky, super 15'/30', jemné/hodváb, vlna/ručné pranie
  • Špeciálne funkcie: varioSpeed- až o 55 % kratší čas pracieho cyklu, tlačidlá touchControl-regulácia počtu otáčok, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota,varioSpeed, predpierka, odloženie konca programu, extra plákanie/bez odstreďovania

Rýchle programy

Potrebujete vyprať pár kusov oblečenia? Využijete na to rýchle programy s trvaním 15 a 30 minút. Okrem toho má systém VarioSpeed s technológiou SpeedPack L pre rýchlejšie a šetrnejšie pranie. 

timeLight

Vďaka funkcii timeLight budete vždy vedieť koľko času ostáva do konca programu. Na podlahe uvidíte čas v minútach, fázu programu a aj chybové hlásenia. 

Program pre outdoorové oblečenie

Práčka je vybavená špeciálnym pracím programom pre outdoorové oblečnie a nepremokavé textílie. Vaše lyžiarske bundy alebo turistické nohavice vyperiete odteraz bez strachu z ich poškodenia. Pri praní sa využívajú špeciálne pohyby bubna a optimálna teplota. 

iQdrive: úsporný motor 

Energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou. Tieto efektívne a tiché bezuhlíkové motory sú už viac ako 25 rokov sústavne vyvíjané, testované a vyrábané vo vlastnej továrni v Michalovciach na Slovensku. Vďaka ich konštrukčnému riešeniu s využitím permanentných magnetov je eliminovaný hluk, vibrácie a motor zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť.

Bezpečnostný systém proti škodám spôsobeným vodou

Ochrana pred škodami spôsobenými vodou. Systém aquaStop = bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku + dvojitá prívodnej hadice s automatickou reguláciou tlaku + vaňa s plavákom a spínačom čerpadla = absolútna bezpečnosť pred škodami spôsobenými vodou. To všetko s doživotnou zárukou.

Displej

Tento model je vybavený praktickým veľkým displejom, na ktorom sa vám zobrazuje priebeh programu, teploty, počty otáčok, to či je aktívna detská poistka a samozrejme aj časová predvoľba 24 h a ďalšie údaje.

Bubon waveDrum

Bubon waveDrum je inovatívny bubon z nehrdzavejúcej ocele s jedinečým tvarom vlny a asymetrickými unášačmi, ktorý je navrhnutý pre vysoko efektívnu a veľmi šetrnú starostlivosť o bielizeň.

LED drumLight

Práčka tiež poteší praktickým LED osvetlnením vo vnútri bubna. Svetlo sa vo vnútri bubna rozsvieti keď je spotrebič zapnutý, po spustení programu, po otvorení či zatvorení dvierok, ale po chvíli sa automaticky vypne z dôvodu úspory energie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 54.4 cm
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energetickej účinnosti C
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov 62 kWh

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens WI14W541EU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami