Siemens WM14W540EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
629,00 €

Pôvodná cena 795,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,58 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktická spredu otváraná práčka Siemens WM14W540EU je spotrebič zaradený do energetickej triedy A+++ čo znamená vysokú úsporu energie v porovnaní s rovnakými spotrebičmi zaradenými do nižšej triedy. Na jeden krát vyperiete až 9 kg bielizne. Je len na vás, ktorú možnosť si zvolíte. Praktický displej vám zobrazuje údaje o pracom procese. AquaStop so zárukou vám zaručí, že ani v prípade poruchy nedôjde k zatopeniu vašej domácnosti.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 21 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu
 

 

 

SIEMENS WM14W540EU

Praktická spredu plnená práčka Siemens WM14W540EU je kvalitný užitočný spotrebič, ktorý sa stane vašim nenahraditeľným pomocníkom pri údržbe bielizne. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vám ostane viac času na seba na rodinu a na vaše hobby. Tento model je určený na 9 kg bielizne čo je dostačujúce aj pre početnejšiu rodinu. Bielizeň bude dokonale vypratá aj vďaka skvelým technológiám, ktoré spotrebič ponúka.

Programy:

 • Špeciálne programy: odčerpanie, dessous (špeciálny program na veľmi jemnú bielizeň a čipky), šport, košele / blúzky, sportswear, super rýchly 15 ', rýchly / mix, plákanie / odstreďovanie, hygiena, čistenie bubna s funkciou pripomenutie, vlna / ručné pranie, jemné / hodváb

Špeciálne funkcie a nastavenia:

 • VarioPerfect: speedPerfect skráti čas prania; ecoPerfect zníži spotrebu energie. Výsledkom je vždy dokonale čisté prádlo
 • TouchControl tlačidlá: zap. / Vyp., Predpierka, extra plákanie, ochrana proti pokrčeniu, regulácia počtu otáčok, časová predvoľba, teplota, štart / pauza, speedPerfect, ecoPerfect, voľba škvŕn a 24 hod. časová predvoľba
 • AntiStain system: s funkciou pre odstránenie 4 typov škvŕn, ktorú je možné nastaviť u štandardných programov.

Displej a ovládanie

Tento model je vybavený praktickým prehľadným LED displejom, na ktorom sa vám prehľadne zobrazujú požadované údaje ako priebeh programu, zostatkový čas, odloženie konca programu, odporúčanej náplne a pod.

iQdrive: úsporný motor s 10-ročnou zárukou

Energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou. Tieto efektívne a tiché bezuhlíkové motory sú už viac ako 25 rokov sústavne vyvíjané, testované a vyrábané vo vlastnej továrni v Michalovciach na Slovensku. Vďaka ich konštrukčnému riešeniu s využitím permanentných magnetov je eliminovaný hluk, vibrácie a motor zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť.

VarioSpeed: ušetrí až 65 % času alebo 50 % energie

Ušetrite až 65 % času alebo 50 % energie. So systémom varioSpeed môžete nastaviť väčšinu programov tak, aby prebehli rýchlejšie alebo efektívnejšie s pomocou funkcií speedPerfect a ecoPerfect. Tým skrátite čas až o 65% alebo spotrebu energie až o 50 %.

Špeciálny program pre športové a outdoorové oblečenie

Outdoorové oblečenie býva vyrobené prevažne zo syntetických vlákien, takže nečistoty musia byť prepláchnuté väčším množstvom vody - optimálne množstvo vody nastaví kombinácie senzorov náplne a prietokového senzora. A pretože niektoré outdoorové oblečenie má navyše lepené švy, teplotný senzor sa postará o nastavenie správnej teploty, aby nedošlo k ich poškodeniu.

Program super 15'

Čo môžete stihnúť za 15 minút? Trebárs vyprať bielizeň - stačí zapnúť prací program super 15'. Vytvorené pre váš rušný život.

Možnosť doplnenia bielizne počas prania

Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne. Či už zabudnete ponožku alebo tričko - s funkciou reload teraz môžete pozastaviť už spustený prací cyklus a otvoriť dvere práčky, aby ste mohli pridať akékoľvek zabudnuté bielizeň do bubna.

WaterPerfect: účinné hospodárenie s vodou

Šetrite peniaze a chráňte životné prostredie. Prietokový senzor a senzor, ktorý meria hladinu vody v bubne, sa spoločne postarajú o to, že je vždy použité to presné množstvo vody - v závislosti od druhu bielizne a jeho množstva. Súčasne vďaka optimalizovanému prísunu vody ju bielizeň v pracom bubne nasaje oveľa rýchlejšie a rovnomernejšie, a tak je každá kvapka aktívne a efektívne využitá.

StainRemoval: účin odstránenie najodolnejších škvŕn

Na každú škvrnu platí niečo iné. stainRemoval odstráni až 16 najodolnejších škvŕn. Či už ide o červené víno, krv, trávu, tuk alebo olej, sytém stainRemoval automaticky prispôsobí prací cyklus typu škvrny. Bez nutnosti predpierania či špeciálnych čistiacich priostředků. Okrem starostí vám ušetrí aj peniaze za nákup špeciálnych odstraňovačov škvŕn.

Nízka hlučnosť a minimum vibrácií

Môžete prať aj zatiaľ čo vaše dieťa spí. Kruhovitá štruktúra bočných panelov zaisťuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Okrem toho dodatočná izolácia tiež znižuje hluk, takže práčka je veľmi tichá aj pri odstreďovaní.

Rozpoznanie peny

Táto funkcia slúži na to aby bola bielizeň dokonale a bezo zvyšku pracieho prášku vyplákaná. Túto možnosť určite oceníte, ak vy alebo vaši blízki majú citlivú pokožku. Ak je prací prostriedok predávkovaný automaticky sa pridá ešte jeden plákací cyklus a pohyby bubna budú zredukované a  nebude sa vytvárať ďalšia pena.

AquaStop so zárukou

Vďaka tomuto systému máte istotu, že prevádzka spotrebiča je bezpečná a v prípade poruchy nedôjde k vytopeniu domácnosti. AquaStop sa skladá zo špeciálnej dvojplášťovej prívodnej hadice, bezpečnostného ventilu a z plavákového spínača umiestneného vo vani. Ak zo spotrebiča alebo hadice vyteká voda tak sa prívod vody automaticky zatvorí.

Detská poistka

Spotrebič disponuje mechanickou detskou poistkou a nie je ho možné v priebehu procesu otvoriť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 59 cm
Maximálna hlučnosť: 48 dB
iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 30%
Počet programov: 12
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Funkcie

Zostatková vlhkosť: 53 %
iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 12
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 285 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 71 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 48 dB
Hluk pri odstreďovaní: 72 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 30%
Trieda účin.odstreď.: B
Celková spotreba: 0,7 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 11220 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: WM14W540EU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore