Siemens WM14W740EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
819,00 €

Pôvodná cena 999,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 16,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Prémiová automatická práčka Siemens WM14W740EU s technológiou iSensoric v elegantnom designe naviac so systémom sensoFresh. Tým, že je práčka zaradená do energetickej skupiny A+++ je dosiahnutá vysoká úspora energie a máte dôkladne vypranú bielizeň a ešte aj ušetríte. Inteligentný, odolný a tichý iQdrive motor zaručí vysoko efektívne a účinné pranie. Tento model je určený na 9 kg bielizne čo je dostačujúce aj pre početnejšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. S hlučnosťou prania 48 decibelov je jej prevádzka naozaj veľmi tichá, vďaka čomu Vás pri ostatných činnostiach nebude výrazne rušiť. Nechýba ani veľký displej, navyše so zobrazovaním spotreby vody a energie pred začiatkom programu. Tento model má LED osvetlenia bubna a disponuje funkciou re-load.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 18 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Užitočný spotrebič

predu plnená pračka Siemens WM14W740EU je vybavená výkonným bezuhlíkovým asynchrónnym motorom, ktorý vždy pracuje ticho a pokojne. Tento model je vybavený praktickým veľkým prehľadným LED displejom, na ktorom sa vám prehľadne zobrazujú požadované údaje ako priebeh programu, zostatkový čas, odloženie konca programu, odporúčanej náplne a pod.

Programy

 • špeciálne programy: Jeans / tmavá bielizeň, outdoor, košele/blúzky, super rýchly 15´, rychlý/mix, vlna/ručné pranie, jemné/hodváb

Špeciálne funkcie a nastavenia:

 • Program sensoFresh: efektívne odstránenie nežiadúcich pachov vo veľmi krátkom čase, pre chúlostivú a jemnú bielizeň, ktorá sa nesmie prať v práčke
 • VarioPerfect: speedPerfect skráti dobu prania až o 60%; ecoPerfect zníži spotrebu energie až o 30% - a výsledkom je vždy dokonale čistá bielizeň
 • Tlačítka touchControl: predpierka, extra plákanie, ochrana proti pokrčeniu, regulácia počtu otáčok, odložený štart, teplota, speedPerfect, ecoPerfect, štart/pauza s re-load funkciou (možnosť doplnenia bielizne) a 24 hod. odložený štart

SensoFresh: odstráni 99,9% baktérií

Perfektne čisté i pri nízkych teplotách. Vďaka aktívnemu kyslíku technológie sensoFresh odstráni až 99,99 % baktérií a mikroorganizmov, ktoré sa bežne vyskytujú v bielizni. To všetko zvládne obzvlášť jemne a pri nízkej teplote aj 20 ° C. Tým chráni chúlostivé tkaniny a udržuje ich farbu.

iQdrive: úsporný motor s 10-ročnou zárukou

Energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou. Tieto efektívne a tiché bezuhlíkové motory sú už viac ako 25 rokov sústavne vyvíjané, testované a vyrábané vo vlastnej továrni v Michalovciach na Slovensku. Vďaka ich konštrukčnému riešeniu s využitím permanentných magnetov je eliminovaný hluk, vibrácie a motor zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť.

VarioSpeed: ušetrí až 65 % času alebo 50 % energie

Ušetrite až 65 % času alebo 50 % energie. So systémom varioSpeed môžete nastaviť väčšinu programov tak, aby prebehli rýchlejšie alebo efektívnejšie s pomocou funkcií speedPerfect a ecoPerfect. Tým skrátite čas až o 65% alebo spotrebu energie až o 50 %.

Špeciálny program pre športové a outdoorové oblečenie

Outdoorové oblečenie býva vyrobené prevažne zo syntetických vlákien, takže nečistoty musia byť prepláchnuté väčším množstvom vody - optimálne množstvo vody nastaví kombinácie senzorov náplne a prietokového senzora. A pretože niektoré outdoorové oblečenie má navyše lepené švy, teplotný senzor sa postará o nastavenie správnej teploty, aby nedošlo k ich poškodeniu.

Program super 15'

Čo môžete stihnúť za 15 minút? Trebárs vyprať bielizeň - stačí zapnúť prací program super 15'. Vytvorené pre váš rušný život.

Možnosť doplnenia bielizne počas prania

Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne. Či už zabudnete ponožku alebo tričko - s funkciou reload teraz môžete pozastaviť už spustený prací cyklus a otvoriť dvere práčky, aby ste mohli pridať akékoľvek zabudnuté bielizeň do bubna.

WaterPerfect: účinné hospodárenie s vodou

Šetrite peniaze a chráňte životné prostredie. Prietokový senzor a senzor, ktorý meria hladinu vody v bubne, sa spoločne postarajú o to, že je vždy použité to presné množstvo vody - v závislosti od druhu bielizne a jeho množstva. Súčasne vďaka optimalizovanému prísunu vody ju bielizeň v pracom bubne nasaje oveľa rýchlejšie a rovnomernejšie, a tak je každá kvapka aktívne a efektívne využitá.

Nízka hlučnosť a minimum vibrácií

Môžete prať aj zatiaľ čo vaše dieťa spí. Kruhovitá štruktúra bočných panelov zaisťuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Okrem toho dodatočná izolácia tiež znižuje hluk, takže práčka je veľmi tichá aj pri odstreďovaní.

Rozpoznanie peny

Táto funkcia slúži na to aby bola bielizeň dokonale a bezo zvyšku pracieho prášku vyplákaná. Túto možnosť určite oceníte, ak vy alebo vaši blízki majú citlivú pokožku. Ak je prací prostriedok predávkovaný automaticky sa pridá ešte jeden plákací cyklus a pohyby bubna budú zredukované a  nebude sa vytvárať ďalšia pena.

AquaStop so zárukou

Vďaka tomuto systému máte istotu, že prevádzka spotrebiča je bezpečná a v prípade poruchy nedôjde k vytopeniu domácnosti. AquaStop sa skladá zo špeciálnej dvojplášťovej prívodnej hadice, bezpečnostného ventilu a z plavákového spínača umiestneného vo vani. Ak zo spotrebiča alebo hadice vyteká voda tak sa prívod vody automaticky zatvorí.

Detská poistka

Spotrebič disponuje mechanickou detskou poistkou a nie je ho možné v priebehu procesu otvoriť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 59 cm
Maximálna hlučnosť: 48 dB
iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Maximálna hĺbka: 63,2 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka balenia: 84800 mm
Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,8 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 75 Kg
Maximálna hĺbka: 63,2 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 48 dB
Hluk pri odstreďovaní: 72 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 270 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 90 L
Celková spotreba: 0,42 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 152 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 11220 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Následné sušenie v sušičke: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Priestor na umiestnenie: Štandard nad 58 cm (hĺbka)
Počet členov domácnosti: 5 členov
Špeciálne programy: Outdoorový program

Ostatné

Kód produktu: 4242003732496

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore