Siemens WM16XMH0EU


Práčka plnená spredu, Energetická trieda B, Kapacita 10,0 kg bielizne, 1600 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 59 kWh na 100 cyklov, 13 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 63,2 cm. Viac info


Cena 1 019,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 20,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená práčka Siemens WM16XMH0EU v energetickej triede B vyperie 10 kg bielizne pri 1600 otáčkach za minútu. Podpora Home Connect a Wi-Fi, program na škvrny stainRemoval system, tlačidlá touchControl, funkcia powerSpeed a čistenie bubna DrumClean.

Siemens WM16XMH0EU

Praktická spredu plnená smart práčka Siemens WM16XMH0EU sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Určený je pre 10 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1600 ot./min. K dispozícii má mnoho inteligentných technológií, ktoré vám pomôžu pri starostlivosti o bielizeň.

Programy a funkcie

  • Štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie
  • Špeciálne programy: hygiena, čistenie bubna s funkciou pripomenutia, džínsy/tmavá bielizeň, outdoor/impregnácia, odčerpanie/odstreďovanie, powerSpeed 59', mix, plákanie, super 15'/30'
  • Funkcie: Home Connect, funkcia stainRemoval systém, tlačidlá touchControl: ochrana proti pokrčeniu, zap./vyp., odloženie konca programu, voľba škvŕn, vzdialený štart, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota, varioSpeed, predpierka, regulácia počtu otáčok, voda plus/bez odstreďovania

Rýchle programy

Potrebujete vyprať pár kusov oblečenia? Využijete na to rýchle programy s trvaním 15 a 30, 59 minút. Okrem toho má systém VarioSpeed s technológiou SpeedPack L pre rýchlejšie a šetrnejšie pranie. 

Home Connect: domáce spotrebiče so smart pripojením

Spredu plnená práčka využíva inteligentný systém Home Connect. Systém využíva Wi-Fi pre prepojenie vašich domácich spotrebičov so smart telefónom alebo tabletom, na ktoré vám budú zasielané notifikácie priamo z vášho spotrebiča. Vďaka tomu môžete spotrebič diaľkovo zapnúť/vypnúť alebo ovládať dôležité funkcie. Práčku dokážete prepojiť aj s inými spotrebičmi vo vašej domácnosti prostredníctvom služieb IFTTT, iHaus, Magenta Smart Home. 

Hlasový asistent Amazon Alexa 

Inteligentná smart práčka je tiež kompatibilná s hlasovým asistentom Amazon Alexa, vďaka ktorej ju môžete ovládať hlasom. Je potrebné si overiť, či je v aplikácií Home Connect pre vami zvolenú nastavenú krajinu a jazyk, Alexa dostupná. Potom ju stačí aktivovať a prepojiť Amazon Alexa s vaším domácim spotrebičom.  

Bez škvŕn 

Práčka Siemens disponuje praktickým programom stainRemoval, ktorý vám pomôže pri odstraňovaní až 16 druhov škvŕn aj bez použitia špeciálnych pracích prostriedkov. Pri praní si program nastaví optimálnu teplotu vody pomocou teplotného čidla a taktiež nastaví optimálny počet otáčok.

LED displej DirectTouch

Pŕačka je vybavená LED displjeom DirectTouch, ktorý poskytne vynikajúcu čitateľnosť a intuitívnu navigáciu v menu. Všetko potrebné si nastavíte a vyberiete z množstva funkcií prostrednítvom veľkých dotykových tlačidiel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 10 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Počet programov 13
Maximálna hĺbka 63.2 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens WM16XMH0EU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami