Siemens WQ45B2B0CS


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 65,1 cm. Viac info


Cena 925,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 18,52 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Siemens WQ45B2B0CS je energeticky účinná sušička bielizne s triedou A+++, ktorá ponúka kapacitu sušenia 9 kg bielizne. Pochváliť sa môže účinnosťou sušenia B a možnosťou odloženého štartu. Vstavaný displej zabezpečuje jednoduché ovládanie a vďaka aplikácii Home Connect môžete sušičku ovládať odkiaľkoľvek cez mobil. Sušička je tiež prispôsobená pre pripojenie na odpad. Maximálna hĺbka prístroja je 65,1 cm. Príslušenstvo je súčasťou balenia.

 

 

 

SelfCleaning

SelfCleaning kondenzátor je ideálnym riešením pre udržiavanie energetickej efektívnosti vášho spotrebiča. Tento vynikajúci systém automaticky odstraňuje žmolky, šetrí energiu a znižuje potrebu údržby. Jedinou vašou úlohou je vyprázdniť filter, keď sa naplní. Týmto spôsobom SelfCleaning kondenzátor zabezpečuje dlhodobý výkon a spoľahlivosť vášho prístroja.

Ilustračný obrázok

Home Connect

Siemens spotrebiče s podporou Wi-Fi a technológiou Home Connect menia spôsob, ako riadite svoju domácnosť. Táto kombinácia pripojených spotrebičov, inteligentného softvéru a intuitívnej aplikácie vám umožňuje efektívne a pohodlne riadiť každodenné domáce úlohy. Uľahčuje pracovné zaťaženie a otvára nové možnosti pre moderný životný štýl.

Ilustračný obrázok

Diaľkové monitorovanie

Sušička bielizne s Home Connect aplikáciou vám umožňuje sledovať jej nastavenia a prijímať push notifikácie o skončení programu na váš smartfón. Tento inteligentný spotrebič prinesie do vášho domova efektivitu a pohodlie.

Ilustračný obrázok

Prepojte vašu práčku a sušičku

Práčka a sušička značky Home Connect sú ideálnym riešením pre vaše prádlo. S inteligentným systémom komunikácie medzi oboma prístrojmi, sa práčka postará o automatické rozpoznanie množstva bielizne, typu tkaniny a zvyškovej vlhkosti. Tieto informácie následne využíva sušička na prispôsobenie svojho programu, čím zaručuje optimálnu starostlivosť o vaše oblečenie. Udržujte svoje oblečenie v perfektnom stave s práčkou a sušičkou Home Connect.

 

Ilustračný obrázok

Ovládajte svoju sušičku hlasom

Amazon Alexa a Google Assistant vám umožňujú ovládať vašu sušičku hlasom. Skontrolujte dostupnosť príslušnej zručnosti „Home Connect“ v aplikácii Alexa alebo služby „Home Connect“ v Google Home podľa nastavení vašej krajiny a jazyka. Po aktivácii a pripojení s vaším domácim spotrebičom máte k dispozícii širokú škálu hlasových príkazov pre sušičku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 61.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Kondenzácia
Maximálna hĺbka 65.1 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Siemens WQ45B2B0CS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami