Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

AEG ProSteam L7FEC41SC AEG ProSteam L7FEC41SC

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

5 (1)

Spredu plnená práčka AEG L7FEC41SC ponúka kapacitu 10 kg bielizne. Pri žmýkaní si môžete zvoliť až 1400 otáčok takže textílie budú dôkladne vyžmýkané. Uľahčí vám pranie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Spotreba vody na jeden cyklus je 52 l čo prináša úsporu finančných prostriedkov a šetrný prístup k životnému prostrediu.

Základné parametre

 • Kapacita bubna: 10 Kg
 • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
 • Počet programov: 10

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Špeciálne funkcie a nastavenia

Spredu plnená slim práčka Siemens WS12T440BY ponúka špeciálne funkcie a nastavenia pri praní vašej bielizne. VarioPerfect skráti dobu prania až o 60 %, ecoPerfect zníži spotrebu energie až o 30 % a výsledkom bude zakaždým dosiahnutie perfektných výsledkov prania. Tlačidlá touchControl umožňujú jednoduché ovládanie, tlačidlo štart/pauza s re-load funkciou zabezpečujú možnosť doplnenia bielizne. K dispozícii je aj ochrana proti pokrčeniu a regulácia otáčok alebo vypnutie odstreďovania.

Pracie programy

K dispozícii sú aj špeciálne programy ako napr. program super 15°/30°, program outdoor, Jeans, alergiaPlus, program pre pranie košieľ a blúzok, špeciálny program pre pranie veľmi jemnej bielizne a čipiek, program pre pranie vlny, ručného prania a jemnej bielizne alebo hodvábu.

LED displej

Kapacita práčky je prispôsobená pre vypratie 6,5 kg vašej bielizne a objem bubna je 46 litrov. Prispôsobený má aj ukazovateľ spotreby energie pred začiatkom programu. Plne elektronické ovládanie všetkých štandardných i špeciálnych programov môžete realizovať prostredníctvom jedného otočného voliča. Automatická práčka SIEMENS WS12T440BY má prispôsobený veľký LED displej, na ktorom sa zobrazuje priebeh pracieho programu, nastavenie teploty, počet otáčok, zostávajúci čas v minútach a ukazovateľ spotreby energie. K dispozícii je aj možnosť nastavenia konca prania až za 24 hodín.

Úsporný chod

Automatická práčka je zaraďovaná do energetickej triedy A+++ -20 %, ktorá je až o 20 % úspornejšia než trieda A+++. Spotreba elektrickej energie za rok je 119 kWh pri praní na základe 220 štandardných pracích cykloch. Trieda účinnosti odstreďovania je C. Maximálny počet otáčok je 1200 za minútu.

Úsporný chod - SIEMENS WS12T440BY

iQdrive: úsporný motor s 10-ročnou zárukou

Energeticky úsporný a tichý motor s 10-ročnou zárukou. Tieto efektívne a tiché bezuhlíkové motory sú už viac ako 25 rokov sústavne vyvíjané, testované a vyrábané vo vlastnej továrni v Michalovciach na Slovensku. Vďaka ich konštrukčnému riešeniu s využitím permanentných magnetov je eliminovaný hluk, vibrácie a motor zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť.

VarioSpeed: ušetrí až 65% času alebo 50% energie

Ušetrite až 65 % času alebo 5 0% energie. So systémom varioSpeed môžete nastaviť väčšinu programov tak, aby prebehli rýchlejšie alebo efektívnejšie s pomocou funkcií speedPerfect a ecoPerfect. Tým skrátite čas až o 65% alebo spotrebu energie až o 50 %.

Špeciálny program pre športové a outdoorové oblečenie

Outdoorové oblečenie býva vyrobené prevažne zo syntetických vlákien, takže nečistoty musia byť prepláchnuté väčším množstvom vody - optimálne množstvo vody nastaví kombinácie senzorov náplne a prietokového senzora. A pretože niektoré outdoorové oblečenie má navyše lepené švy, teplotný senzor sa postará o nastavenie správnej teploty, aby nedošlo k ich poškodeniu.

Program super 15'

Čo môžete stihnúť za 15 minút? Trebárs vyprať bielizeň - stačí zapnúť prací program super 15'. Vytvorené pre váš rušný život.

Možnosť doplnenia bielizne počas prania

Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne. Či už zabudnete ponožku alebo tričko - s funkciou reload teraz môžete pozastaviť už spustený prací cyklus a otvoriť dvere práčky, aby ste mohli pridať akékoľvek zabudnuté bielizeň do bubna.

Nízka hlučnosť a minimum vibrácií

Môžete prať aj zatiaľ čo vaše dieťa spí. Kruhovitá štruktúra bočných panelov zaisťuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Okrem toho dodatočná izolácia tiež znižuje hluk, takže práčka je veľmi tichá aj pri odstreďovaní.

Rozpoznanie peny

Táto funkcia slúži na to aby bola bielizeň dokonale a bezo zvyšku pracieho prášku vyplákaná. Túto možnosť určite oceníte, ak vy alebo vaši blízki majú citlivú pokožku. Ak je prací prostriedok predávkovaný automaticky sa pridá ešte jeden plákací cyklus a pohyby bubna budú zredukované a  nebude sa vytvárať ďalšia pena.

Niekoľkonásobná ochrana

Automatická práčka Siemens je vybavená systémom niekoľkonásobnej ochrany pred škodami spôsobenými vodou, ktorý tvorí kombinácia niekoľkých technicky náročných opatrení: prívodná hadica testovaná na sedemnásobok prevádzkového tlaku, ochrana pred pretečením, ktorá zabraňuje akémukoľvek nekontrolovanému zvýšeniu vodnej hladiny, absolútne bezpečný rozvod vody vo vnútri spotrebiča a elektrické uzamknutie dvierok. Systém práčky poskytuje spoľahlivú ochranu pred škodami spôsobenými vodou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 6,5 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
Počet programov: 10

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens

Funkcie

Zostatková vlhkosť: 53 %
iKapacita bubna: 6,5 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 10
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 265 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 44,6 cm
Hmotnosť: 64 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 52 dB
Hluk pri odstreďovaní: 76 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+++ - 20%

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Celková spotreba: 0,67 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 119 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 8800 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ostatné

Kód produktu: WS12T440BY

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore