Siemens WT45W461CS

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
503,00 €

Pôvodná cena 719,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,06 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná sušicka bielizne s tepelným čerpadlom Siemens WT45W461CS v bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Kapacita bubna pre sušenie dosahuje 9 kg bielizne. Hlučnosť pri sušení je maximálne 64 dB. Ponúka špeciálne programy sušenia ako aj špeciálne funkcie a nastavenia. Výhodou sušičky Siemens WT45W461CS je samočistiaci selfCleaning Condenser. Ovládanie je zabezpečené pomocou veľkého LED displeja, otočného voliča a tlačidiel. Vo výbave má vnútorné LED osvetlenie bubna, detský zámok aj signál konca programu.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 30 %
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Samsung DV90N8287AW/ZE Samsung DV90N8287AW/ZE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (3)

Inteligentná sušička prádla Samsung DV90N8287AW/ZE s tepelným čerpadlom je vďaka vysokej účinnosti zaradená do energetickej triedy A+++. Kapacita sušenia je až 9 kg bielizne, hlučnosť pri sušení je 63 dB. K popredným vlastnostiam kondenzačnej sušičky patrí senzorický systém sušenia 3 senzory snímajúce vlhkosť, teplotu a čistenie filtra a skvelá funkcia Smart Check, pomocou ktorej sa diagnostikujú problémy a prostredníctvom vášho smartphonu sa vám poskytne rýchle riešenie. Funkcia Smart Control umožňuje ovládať smart sušičku vzdialene a monitorovať sušenie pomocou aplikácie pre smartphone.

Základné parametre

  • Hĺbka: 60 cm
  • Vstavaný displej: Áno
  • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Využitie spotrebiča

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Siemens WT45W461CS je spotrebič, ktorý veľmi urýchli a zoptimalizuje bežnú starostlivosť o bielizeň. K usušeniu bielizne využíva kondenzačné sušenie s technológiou tepelného čerpadla. Kondenzačné sušenie neuberá na kvalite materiálu vašej bielizne. Jemne ju suší a šetrne odbúrava nadbytočnú vodu. Šetrí váš čas aj energiu. Vďaka sušičke nebudete musieť čakať na to až sa bielizeň dôkladne vysuší a budete ju môcť hneď vyžehliť. Tak si budete vedieť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti. Na jeden krát môžete vysušiť 9 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++.

Programy a funkcie

Sušička disponuje programami, z ktorých si veľmi jednoducho vyberiete, ten ktorý aktuálne potrebujete. Pomocou veľkého LED displeja, ktorý zobrazuje priebeh programu, nastavenú teplotu, zostatkový čas v minútach, otočného voliča s integrovaným tlačidlom zap./vyp. otočného voliča a TouChcontrol tlačítok bude váš výber určite jednoducho navolený.

  • špeciálne programy: bavlna a ľahko udržiavateľné, vlna krátky, mix, outdoor, uteráky, časový program teplý, časový program studený, spodná bielizeň, super 40', košele/blúzky
  • cyklus našuchorenia: 120 min na konci programu (možnosť kedykoľvek v priebehu sušenia prerušiť a bielizeň vytiahnuť)
  • tlačidlá touchControl: šetrný, akustický signál, ochrana proti pokrčeniu, dĺžka programu, štart/pauza, nastavenie jemného výsledku sušenia, odloženie konca programu až o 24 hod.

Samočistiaci kondenzátor

Odteraz sa nemusíte starať o čistenie kondenzátora vašej sušičky. Kondenzačná sušička disponuje unikátnym samočistiacim kondenzátorom, ktorý vás oslobodí od častého a zdĺhavého čistenia. Pri každom sušiacom cykle sa kondenzátor sám dôkladne vyčistí a vám tak zostane viac času pre príjemnejšie aktivity. Kondenzátor bude vždy dokonale vyčistený a pripravený na ďalšie použitie bez dodatočného dočisťovania.

Tlačidlá TouchContol

Moderná sušička bielizne sa veľmi ľahko ovláda. Prispôsobený má otočný volič programov a k dispozícii sú aj TouchControl tlačidlá. Nastaviť si môžete stupeň sušenia, zapnutie/vypnutie, nastavenie jemného výsledku sušenia, detská poistka 3 s, odloženie ukončenia až o 24 hod.

Špeciálne programy

Vybrať si môžete zo špeciálnych programov sušenia ako je napr. program „našuchorenia“. Cyklus našuchorenia trvá 120 minút, program je možné kedykoľvek v priebehu sušenia prerušiť a bielizeň vybrať. K dispozícii sú aj iné špeciálne programy ako  bavlna a ľahko udržiavateľné, vlna krátky, mix, outdoor, uteráky, časový program teplý, časový program studený, spodná bielizeň, super 40', košele/blúzky

Technológia AutoDry

Úsporná kondenzačná sušička je vybavená úžasnou technológiou AutoDry, pomocou ktorej sa zabraňuje prehriatiu bielizne a jej nerovnomernému sušeniu. Vďaka tomuto programu je bielizeň výborne chránená pred akýmkoľvek poškodením.

Pripojené súbory

Siemens WT45W461CS, návod [*.pdf, 2.52 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 59,9 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 9 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
iMaximálna hĺbka: 65,2 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,2 cm
Hĺbka: 59,9 cm
Hmotnosť: 49,85 Kg
iMaximálna hĺbka: 65,2 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Outdoor, Teplý vzduch, Košeľa / blúzka, Studený vzduch, Vlna, Rýchlé sušenie, Mix, Bavlna
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A++
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Energetické údaje

Trieda účin.sušenia: B

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 64 dB

Ostatné

Kód produktu: WT45W461CS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore